Полезные материалы

Креслення і схеми тренажерів для будинку

  1. Тренажер Бубновського своїми руками
  2. Силовий тренажер своїми руками
  3. Тренажер «Правило» і креслення для самостійного збору
  4. Особливості вибору тренажера для самостійної збірки
Тренажер "Правило" і креслення для самостійного збору

Короткий зміст статті:

Будь-яка людина, що бажає створити досконале тіло, не обійдеться без спортзалу або тренажерів для занять вдома, які, до речі можна зробити самому, маючи креслення тренажерів і бажання. Сучасні тренажери стоять дуже дорого, але зробити їх можна і самостійно. Звичайно ви не зможете зробити ab rocket тренажер для преса таким, як він є в оригіналі. Адже над ним працювали десятки майстрів, конструкторів і докторів, щоб зробити найкращий тренажер.

Зробити в домашніх умовах тренажер за кресленнями і схемами

Розглянемо, як створити свій тренажерний зал недорого для домашніх занять. Для цього слід врахувати деякі моменти. Так, наприклад, можливо деякі відсутні деталі доведеться купити.

Однак, є і позитивна сторона - при бажанні можна зробити недороге і якісно спортивне обладнання. Отже, щоб зробити тренажер своїми руками, креслення якого можна знайти на просторах інтернету, слід знайти необхідний інвентар.

Тренажер Бубновського своїми руками

Як відомо, багатофункціональний оздоровчий тренажер Бубновського розроблений спеціально для опрацювання м'язів хребта і суглобів без вживання ліків. Він активізує глибокі м'язи хребта, повертаючи їх колишню активність. Крім того, систематичні тренування на ньому дозволяють усунути спазм м'язів, а також зменшити спинну грижу і навіть з часом усунути її.

Тренажер Бубновського своїми руками

Примітно, що під час тренувань тіло приймає підвішене становище. В такому стані знімається навантаження на суглоби і м'язові групи, відбувається повне розслаблення тіла. За рахунок цього зникає больовий синдром.

придбати тренажер Бубновського можна на офіційному сайті або знайти креслення і зробити його самостійно. Він складається з 2 вертикальних рам, де кожна має верхні і нижні блоки, а також один стаціонарний, а через нього проходять канати з вантажами. Для опори і фіксації до рами тренується зроблені спеціальні ручки (короткі і довгі). На тренажері можна виконувати різні оздоровчі вправи . До того ж, його можна встановити в спортивному залі або будинку.

Креслення стійки для штанги

МТБ допомагає підтримати фігуру в тонусі, опрацьовуючи основні м'язові групи організму:

  • черевні м грудні м'язи.
  • біцепси, трицепси, а також м'язи дельти.
  • сідничні і стегнові м'язи.

Силовий тренажер своїми руками

Спортивне устаткування будь-якого тренажерного залу складається з певного комплекту тренажерів, націлених на розвиток певних м'язових груп. Багато креслення для самостійного складання силових тренажерів представлені на різних сайтах. Розглянемо на прикладі, як зробити лаву для жиму.

Щоб виготовити раму лави необхідна металева смуга, ширина якої становить 4 см, а товщина - 4 мм, а також профільна труба, товщиною в 2 мм і куточок з металу в 32 мм. Як стійки можна взяти трубу розміром 40х40 для утримування ваги, а також з'єднувачі розміром 30х30. Для лави знадобиться труба, розміром 40х40, а для сидіння зі спинкою - куточок.

Крім того, для складання спортивного тренажера знадобляться вимірювальні пристрої, в тому числі інструменти для подальшої обробки металу. Спочатку слід нарізати профільну раму, а також куточок на відрізки і просвердлити всі необхідні отвори.

Підготувавши всі необхідні матеріали слід приступити безпосередньо до збірки всіх деталей. Ті сполуки, які беруть на себе основне навантаження при заняттях повинні піддатися зварюванні. Решта частини, службовці регулюванням з'єднуються між собою болтами. Після цього здійснюється грунтовка конструкції, а також її фарбування.

Силовий тренажер своїми руками

Приступаючи до фінальної збірці лави слід підготувати несучу частину спинки, а також сидіння, закріпивши їх на рамці лави. Візьміть 2 УСБ панелі, товщина яких становить не менше 2 см, а також поролон і замінник шкіри для оббивки.

Таким чином, виготовити спортивний тренажер самостійно не так складно, як здається на перший погляд. Головне, правильно скласти схему креслення.

Тренажер «Правило» і креслення для самостійного збору

Одним із стародавніх тренажерів є правило тренажер, який активно використовується і зараз багатьма атлетами, тому маючи креслення його легко можна виготовити своїми руками. Для виготовлення слід дотримуватися лише одного правила - кут між ногами і руками повинен становити близько 90о.

Тренажер «Правило» і креслення для самостійного збору

Для початку робіт необхідні такі матеріали: трос, хвати, лебідка, блок-ролики. Закріпити всі ці деталі можна по-різному у дворі на спеціальних стовпчиках або навіть в стіни кімнати. Такий тренажер можна брати з собою в поїздку на природу або займатися вдома.

Щоб тренажери зробити самому знадобляться креслення, проте даний тренажер простий у виготовленні. При покупці блок-роликів слід звернути увагу на їх якість. Вони повинні бути надійними і рухливими, що особливо важливо при виконанні поворотів в ході занять. Трос необхідний для рівномірності розподілу навантаження і тому повинен бути металевим.

Зробити сходи своїми руками

Таким чином, можна виготовити прості в застосуванні тренажери або знайти їх на різних форумах в рубриці зроби сам, креслення яких представлені на їхніх сторінках. На перший погляд, здається, що тренажер правило здатний лише зміцнити сухожилля і основні м'язи. Однак, це тільки одне з його основних якостей. Він також налагоджує працездатність внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, відновлює сили.

Креслення силового тренажера

Особливості вибору тренажера для самостійної збірки

Перш ніж виготовити той чи інший спортивний тренажер, необхідно зрозуміти, якої мети ви хочете досягти і які м'язи потрібно пропрацювати. Для удосконалення своєї фігури трохи фантазії і навичок буде достатньо, щоб виготовити власний силовий тренажер.

Варто, також, заздалегідь визначити місце для майбутніх тренувань. Природно, краще всього займатися на природі, але для цього необхідно знайти вільне місце для розміщення спортивного обладнання. Однак, варто врахувати й інший фактор - зміну погоди. Отже, найбільш сприятливим місцем є невелика кімната - гараж, підвал або горище.

Отже, залишається знайти тренажери і їх схеми, креслення і почати виготовляти свій невеликий спортзал. Крім того, можна зібрати кілька простих і ефективних тренажерів, які б помістилися на невеликій площі і регулярно займатися.

Рекомендуємо прочитати: