Полезные материалы

Міст в жимі лежачи. Тренування моста в жимі лежачи відео

  1. Міст в жимі лежачи - деталь вправи, яка дає певні переваги
  2. Міст в жимі лежачи: його переваги і актуальність.
  3. Тонкощі техніки виконання моста в жимі лежачи
  4. Вправи, які допомагають розвивати міст в жимі лежачи
  5. Епілог
  6. Міст в жимі лежачи на відео і деякі коментарі

Міст в жимі лежачи - деталь вправи, яка дає певні переваги   Велика частина з тих, хто постійно відвідує тренажерний зал, але не є пауерліфтірем, вважають що така техніка їм нічого не дасть і просто нехтують їй

Міст в жимі лежачи - деталь вправи, яка дає певні переваги

Велика частина з тих, хто постійно відвідує тренажерний зал, але не є пауерліфтірем, вважають що така техніка їм нічого не дасть і просто нехтують їй. А даремно. У цій статті ми поговоримо про переваги, які дає міст в жимі лежачи і техніка його виконання. Ну і в кінці статті можна буде подивитися міст в жимі лежачи на відео, яке наочно покаже, що це таке.

Міст в жимі лежачи: його переваги і актуальність.

Перевага номер 1

До головних варто віднести можливість включити в роботу при жимі лежачи найширші м'язи спини, в той момент, коли відбувається опускання штанги на груди.

Перевага номер 2

Друга перевага моста в жимі лежачи менше актуально для збільшення грудних м'язів , Але дуже актуально для збільшення ваги на штанзі. При такому виконанні трохи зменшується відстань від верхньої точки, куди потрібно піднімати штангу, до ваших грудей. З цього випливає, що піднімати штангу доведеться на меншу висоту від грудей, що, безумовно, буде плюсом.

Перевага номер 3

При опусканні штанги на груди, лежачи на мосту, ви автоматом отримуєте можливість якоїсь амортизації штанги від грудей, що може сильно допомогти в найнижчій, а тому важкої, точці амплітуди, саме в початковий момент, коли відбувається з'їм штанги від грудей. Все коли-небудь тиснув штангу лежачи від грудей, знають, сама важко прохідна - це нижня точка амплітуди, яку ще називають «мертвої точки». Можна навіть почути такий вислів: «Пробити мертву точку» або «Головне пройти мертву точку». В цьому якраз і може допомогти міст в жимі лежачи, що є третім вагомою перевагою моста в жимі лежачи.

Тонкощі техніки виконання моста в жимі лежачи

Само собою зрозуміло, що виконуючи жим в мосту, ви завжди повинні пам'ятати про правильну техніку виконання вправи. Багато в чому це стосується положення ваших ніг. Ні в якому разі вони не повинні просто бовтатися біля лавки. У даній вправі, як і в багатьох інших до слова кажучи, вони повинні служити вам міцною опорою і основою для виконання руху. По суті, ви повинні коштувати або спиратися, називайте як зручно, на ногах і лопатках. Що стосується сідниць, то в цій вправі, вони не повинні служити опорою, але і не повинні висіти над лавою. Сідниці повинні просто лежати на лавці або навіть стосується її, коли ви робите міст в жимі лежачи.

Правильна техніка жиму штанги лежачи на мості, як і в багатьох інших вправах, потрібна не тільки для досягнення поставленої мети, а й, в першу чергу, щоб уникнути різного роду травм.

Вправи, які допомагають розвивати міст в жимі лежачи

До допоміжних вправ, які можуть допомогти в розвитку моста і в наслідок приймати положення правильного моста для жиму лежачи, як правило використовують класичні борцівські або гімнастичні містки, для розвитку гнучкості вашої спини. Яка потім буде дуже необхідна для жиму лежачи в мосту. По початку, можна використовувати для цих цілей щільний валик, який можна зробити навіть з рушника. Його слід підкладати під поперек, трохи ближче до грудей, коли тренуєтеся стає на місток. Якщо вас цікавить правильна техніка присідання зі штангою на плечах або техніка станової тяги , То рекомендую почитати ці статті.

Ще одна корисна порада: при виконанні жиму лежачи намагайтеся кожен раз, коли робите міст, як можна сильніше зводити лопатки і не відпускати протягом виконання всієї вправи. Це допоможе тримати краще міст і більш якісно відчувати грудні м'язи і перекладати навантаження з трицепсів і дельт на груди.

Епілог

Жим лежачи з мостом - це техніка виконання вправи в основному підходить для професійних пауерліфтерів, можна сказати, що це прерогатива професіоналів пауерліфтингу. Така техніка не з простих і вона спрямована на максимальний результат. Так само як і станова тяга на прямих ногах , Це дуже специфічне вправу. І якщо ви в змозі її освоїти і будете відпрацьовувати на тренуваннях, то безумовно, ви отримаєте досить багато переваг. І навіть, якщо ви не зможете робити такий міст при жимі, який показаний на відео нижче, то не варто впадати у відчай. І навіть якщо у вас немає просто бажання робити такий міст як на відео, то в будь-якому випадку загальні правила виконання жиму лежачи для всіх однакові. А ось уже глибина моста - це справа суто індивідуальна, але ось присутнім він повинен у кожного спортсмена, що виконує жим лежачи.

Міст в жимі лежачи на відео і деякі коментарі

[Sam id = "1" codes = "true"]

А тепер дивимося міст в жимі лежачи на відео. Перше відео демонструє не правильну техніку, а понос якийсь. Так робити не можна. Тіло повинно бути жорстко зафіксовано. В ідеалі повинна працювати одна груди, а не так як у цього клоуна положення тіла весь час змінюється.

Відео номер 1 - так робити строго заборонено!

На другому відео демонструється правильна техніка при манірно штанги лежачи в мосту. Вправа виконує дівчина, що у неї виходить дуже впевнено і технічно. Як на мене все зроблено правильно з технічної точки зору.

Відео номер два - міст в жимі лежачи робити потрібно саме так!

Ну і третє відео, яке показує одну з методик, за допомогою якої можна розвивати гнучкість в спині.

Відео номер 3 - приклад розвитку гнучкості спини для виконання моста в жимі лежачи.

Тренуйтеся і буде вам щастя.

фактор Спорту .

Оцініть статтю: Поділіться з друзями в соціальних мережах: