Полезные материалы

Мотивація -бодібілдінг!

Автор: Андрій Брагін | Дата: 2017-01-06

Привіт друзі, сьогодні мова піде про мотивацію в спорті, на фітнесі, в спортзалі при занятті бодібілдингом. Тут я приведу шість методів мотивації для самостійного тренінгу. Так само я вам покажу ролик «мотивація бодібілдинг відео», який змусить частіше битися ваше серце і вам захочеться з великим ентузіазмом працювати над собою.

Ключова проблема тренувань самостійно - слабка мотиваційна складова, важче себе самого підстьобувати, ніж якби це робив хтось інший. Немає перешкод, щоб зупинитися в хвилинну слабкість. Ось чому чимала кількість людей користується персональними послугами тренера або приходять на заняття разом з партнером . Ключова проблема тренувань самостійно - слабка мотиваційна складова, важче себе самого підстьобувати, ніж якби це робив хтось інший

Простіше здійснювати тренінг під керівництвом суворого тренера, який не дає розслабитися, або під наглядом одного, який не дасть «схалявіть». Але як же мотивувати себе в складних умовах, коли прийнято рішення займатися без тренера, а один вирішив прогуляти або зовсім захворів?

  • Не ставте грандіозних цілей

Добре, коли амбіцій хоч відбавляй, але для мотивації на кожне тренування важливо спостерігати фінальний результат, невеликі завдання, що виконуються безпосередньо в тренувальний день, допоможуть підібратися до головної мети. Відіжміться і пробіжіть дистанцію більше, ніж в попередній раз. Начебто зробили всього чуть-чуть, а мета все ближче і ближче.

Будь-яка людина кожен день бачить себе в дзеркалі, і на цьому тлі зміни зовнішності протікають непоміченими. Тому візьміть собі за правило регулярно робити фотографії, наприклад, раз на місяць. Так результати старань відразу стануть наочніше, і виросте прагнення досягти ще чогось більшого. Безумовний плюс - це зйомки відео. Спочатку буде боротьба з почуттям дурниці перед камерою, над яким верх візьме відповідальність за проробляти роботу. А перегляд запису виявить помилки виконання вправ, які неможливо помітити в процесі тренування. Будь-яка людина кожен день бачить себе в дзеркалі, і на цьому тлі зміни зовнішності протікають непоміченими

  • заведіть щоденник

Раз в тиждень вимірюйте пропорції тіла вимірювальної стрічкою і записуйте результати вимірів в особливий щоденник. Така дія допоможе оцінити реальну картину змін, що відбуваються, так як ваги - це неточний метод, адже організм, втрачаючи жирові відкладення, може набирати м'язову масу.

  • дотримуйтесь програму

Конкретна програма тренування дає чітке уявлення про виконувані дії, що, звичайно ж, економить час і покращує результати. Зверніться за допомогою до тренера або самостійно «проревізуйте» інтернет.

  • Графік тренінгу

Сплануйте графік занять і прикріпіть його на найпомітніше місце. Ставтеся до тренувань немов до відпочинку від побутових проблем.

  • експериментуйте

Одноманітність змушує задуматися про те, щоб кинути тренування. Поставте вправи в зворотному порядку, зробіть тренування з предусталостью. Займіться тим, що приносить найбільше задоволення. Якщо це бігова доріжка , - вперед, почніть своє тренування з неї. Одноманітність змушує задуматися про те, щоб кинути тренування

Пам'ятайте про ці шести методах, щоб не шукати причини і відмовки пропустити заняття!

Всім поки, пишіть як ви підстьобує себе в залі?

Ах да, а де ж обіцяне відео мотивації, а ось воно неперевершений Арнольд Шварценеггер в кращі роки, хоча зараз в 70 років, він теж виглядає відмінно.

Але як же мотивувати себе в складних умовах, коли прийнято рішення займатися без тренера, а один вирішив прогуляти або зовсім захворів?
Всім поки, пишіть як ви підстьобує себе в залі?