Полезные материалы

Музика під час тренувань

  1. Позитивні ефекти тренувальної музики
  2. Як і де слухати музику в залі?

Створити популярної мережі фітнес-клубів зі світовим ім'ям забороняв, щоб під час тренувань в його залі звучала якась музика. З тих пір пройшло кілька десятиліть. Світ змінився, змінилися погляди на тренувальний процес. У наші дні, мабуть, вже не можна зустріти такого спортзалу, де б не звучала музика під час фітнес-тренувань. Тому розглянемо, яким має бути музичний супровід занять і як правильно їх підібрати для поліпшення мотивації.

Тому розглянемо, яким має бути музичний супровід занять і як правильно їх підібрати для поліпшення мотивації

Позитивні ефекти тренувальної музики

Всі люди різні, і тому у кожного є свій вибір і перевазі в музичному супроводі тренувань - від хеві-метал до слов'янських патріотичних аудіо-піснею старовірів або класичних композицій. При правильному виборі музика для тренувань здатна виробляти такі позитивні ефекти:

  1. Музика дозволяє відволіктися, відключитися від повсякденних турбот і увійти в здорову атмосферу тренінгу. На цьому тлі поліпшуються і посилюються багато фізіологічні процеси, що допомагають більш плідно провести тренування і в кінцевому підсумку домагатися більшого успіху в спорті. Завдяки цьому спортсмен занурюється в інший світ - світ реалізації творчих здібностей, що робить його більш успішним і задоволеним життям.
  2. Музика здатна відсунути поріг втоми. Вже після 40-50 хвилин інтенсивного тренінгу атлету складно знайти сили, щоб закінчити в заданому ритмі тренування. Як показали численні дослідження, правильно підібраний музичний супровід дає свого роду «перезавантаження» нервовій системі. Завдяки цьому спортсмену вдається провести ще кілька десятків хвилин, виконуючи часом найважчі силові вправи.
  3. Музика дає емоційну зарядку. Ті, хто коли-небудь входили в «відрив» на дискотеках в клубі, лише в дуже малому подобі можуть собі уявити, які нереалізовані здібності може розкрити в собі людина, займаючись спортом під гармонійно підібрану музику. Тренуючись під таке музичний супровід, атлет в буквальному сенсі переживає процес творчого творення. Не випадково багато відомих бодібілдери підходять до вибору музичного супроводу тренування, як до одного зі складових успіху, тобто їжі, тренувальній програмі, відпочинку і т. П.

Як і де слухати музику в залі?

Наскільки б корисна не була музика під час тренувань, будь-який початківець спортсмен або навіть любитель бодібілдингу / фітнесу повинен усвідомлювати, що підхід професіоналів - тренування під оглушливо гучну агресивну музику - для нього не застосуємо і не дасть ніякої користі, поки, по крайней мере, він не пройде процес адаптації.

Занадто гучна і динамічна музика непідготовленого може просто збити з пантелику. Людина може буквально перестати відчувати своє тіло і, увійшовши в ейфорію, «наламати дров». Результатом можуть стати не тільки численні дрібні травми і запалення, але навіть більш серйозні розриви і розтягнення зв'язок і сухожиль, що загрожують надовго вивести з тренувального ритму.

Тому на перших порах новачкові краще слухати тренера або наставника по тренуваннях, а не затикати вуха навушниками з улюбленою композицією. У такій же ситуації можуть виявитися і ті, у кого немає психологічної схильності до голосно звучала музиці в залі. В такому випадку краще вибрати зал по спокійніше.

Якщо тренування проходять не в своєму власному домашньому залі або приватної тренажерке, кращим вибором в якості музичного кошти стане плеєр, оснащений бездротовими навушниками. Вони дозволять залишатися користувачеві мобільним і виконувати будь-які технічно складні вправи без остраху відірвати дроти.

інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Як і де слухати музику в залі?