Полезные материалы

Низкоуглеводная дієта доктора Аткінса: меню, відгуки, фото результатів

  1. У чому суть дієти доктора Аткінса або дієти з низьким вмістом вуглеводів
  2. Правила яких необхідно дотримуватися при низьковуглеводній дієті
  3. Що можна їсти, а що не можна при низьковуглеводній дієті
  4. Приклад меню на кожен день

Ми вже розглядали деякі види дієт в наших статтях. Але ще не розповіли вам про одну з найпоширеніших і популярних.

Сьогодні мова піде про те що таке низкоуглеводная дієта, її також називають дієтою Аткінса або Кремлівської. Поговоримо як її використовувати а також яких результатів можна досягти.

Доповнення по темі: « Вправа велосипед для преса »

Доповнення по темі: «   Вправа велосипед для преса   »

У чому суть дієти доктора Аткінса або дієти з низьким вмістом вуглеводів

Як би її не називали, суть від цього не зміниться. Вже по одному її назвою зрозуміло, що основна ідея в тому, щоб споживати продукти з низьким вмістом вуглеводів.

Початок цій методиці схуднення поклав американський дієтолог Аткінс, який з'ясував, що зниження вуглеводів в організмі веде до зниження інсуліну в крові, який впливає на апетит.

Зазвичай люди, що бажають схуднути, намагаються виключити з раціону жирну їжу, вважаючи, що саме через неї вони набирають вагу. Однак це не зовсім вірне твердження. Насправді саме вуглеводи впливають на відкладення жиру в тілі.

Але перш ніж розповідати про основи низьковуглеводній дієти слід пояснити, чому ж так шкідливі вуглеводи. Вуглеводи - це джерело життя для нашого організму. Вони постачають так необхідну енергію нашим м'язам, мозку і центральній нервовій системі.

Однак надмірна кількість вуглеводи сприяють набрання ваги. Якщо людина харчується продуктами, що містять велику кількість вуглеводів, організм не встигає спалювати їх. А раз вуглеводи сприяють підвищенню апетиту, то ви починаєте їсти все більше і більше.

Стаття по темі: « болгарські присідання »

Правила яких необхідно дотримуватися при низьковуглеводній дієті

Отже, тепер перейдемо до основних правил дієти з низьким вмістом вуглеводів. При будь-якій дієті дуже важлива вода, тим більше при низьковуглеводній.

Чим більше ви п'єте, тим краще виводяться з організму всі шкідливі елементи, не затримуються жири. Ми вже писали про користь води в одній зі статей, також в статті « Скільки потрібно пити води в день »Можете скористатися калькулятором для розрахунку норми води.

  • Тому перше правило - пийте воду! При низьковуглеводній дієті бажано пити воду без газу, можна мінеральну.
  • Наступне, що потрібно запам'ятати і дотримуватися, - це калій. Якщо ми обмежимо кількість продуктів з вуглеводами, то разом з ними знизимо рівень калію в організмі.

Тому під час схуднення варто приймати вітамінні комплекси. На сьогодні їх існує величезна безліч. Виберіть будь-який, який підходить вам. Найкраще порадитися з лікарем.

  • Третє правило говорить: менше цукру! І це логічно. Цукор складається з одних вуглеводів. Якщо ви сідаєте на дієту з низьким вмістом вуглеводів (метод доктора Аткінса), то на цей час бажано забути про цукор взагалі. Але це рідко вдається.

Тому по можливості обмежте себе. Вживайте чай і кава без цукру, на відміну від інших дієт в цій не можна замінювати його медом, т. К. Він теж містить вуглеводи. Не вживайте продукти містять цукор у великій кількості.

Ось неповний список того, що слід включити в раціон на час низкоуглеводной дієти.

Що можна їсти, а що не можна при низьковуглеводній дієті

Уникати ж слід наступних продуктів. Як уже писалося вище, продукти з високим вмістом цукру під забороною. Також багато вуглеводів містять будь-які хлібобулочні вироби.

Не можна вживати бджолиний мед, коричневий цукор і різні сиропи, а також концентрований сік, сахарозу, фруктозу. Якщо не можна вживати фруктозу, то як же бути з фруктами? Дуже просто. У фруктах міститься фруктоза, але, якщо ними не об'їдатися, то шкоди вони вам не завдадуть.

При низьковуглеводній дієті можна з'їдати, наприклад, по два зелених яблука в день.
Нижче ми склали приблизний меню дієти з низьким вмістом вуглеводів, яке ви можете використовувати кожен день.

Відступ від теми: хочете красиві і рельєфні плечі - читайте статтю « Розведення гантелей стоячи ».

Приклад меню на кожен день

  • Сніданок. Будь-яке блюдо з яєць, гриби, зелене яблуко, чай або кава. Сир, половина яблука, чай або кава. Відварені яйця, сир, чай або кава.
  • Другий сніданок. Салат зі свіжих овочів або порція сиру. Салат з морепродуктів, овочів.
    Салат з овочів, заправити можна маслом.
  • Обід. 300 г відвареного м'яса, салат на гарнір (наприклад, з огірків і помідорів), заправити можна рослинним маслом. Салат з вареної курки і зеленого листя салату. Суп з овочів, відбивні зі свинини.
  • Вечеря. 250 г риби, можна додати трохи спецій. Овочевий суп, відварна брокколі, сир. Брокколі, цвітна капуста, сир, відварна індичка.

Стаття по темі: « Як скласти раціон правильного харчування? »

Але все ж, незважаючи на всі плюси даної методики схуднення, у неї є мінуси. Один з найголовніших - це те, що при ній може збільшиться рівень холестерину і насичених жирів, т. К. Вживання м'яса не обмежена.
До того ж, якщо сидіти на такій дієті занадто довго, то в організмі виникне дефіцит деяких корисних речовин. Так що перш ніж сідати на низкоуглеводную дієту порадьтеся з лікарем. Ось і все, що необхідно знати про низкоуглеводной дієті.

Нижче можете прочитати відгуки про дитя і переглянути фото результати людей, які використовували цей спосіб схуднення. Сподіваємося, що матеріал був для вас корисний. Худніть з користю!

Стаття по темі: « Як дівчині накачати прес »

Прискорте свій процес схуднення фітнес вправами!

Якщо не можна вживати фруктозу, то як же бути з фруктами?