Полезные материалы

Правильна сушка тіла

У статті поговоримо про те, як правильно просушити, як підготуватися до сушіння, яке краще використовувати   харчування при сушінні   тіла і як отримати результат

У статті поговоримо про те, як правильно просушити, як підготуватися до сушіння, яке краще використовувати харчування при сушінні тіла і як отримати результат. Йтиметься про більш професійну підготовку, ніж просто схуднення. Перед нами стоїть складне завдання - спалити жир, і залишити м'язи в порядку, тобто правильно просушити своє тіло. Як цього добитися?

Припустимо, що ви вже достатньо схудли, прибрали живіт, і готові зайнятися отриманням глибокого рельєфу. Далі на основний, формуючий етап відводитися два тижні. Що за ці 2 тижні робиться?

Почнемо з нюансів харчування при сушінні тіла. Варто пам'ятати, що у вас вже і так повинна була бути низкоуглеводная дієта . А тепер, на першому тижні, ми від них відмовляємося і робимо, цілий тиждень без вуглеводів взагалі, тобто, я маю на увазі, без круп і без поганих вуглеводів тим більше.

Тобто, залишається у нас курячі грудки, яйця, але вуглеводи геть виводяться з раціону. Овочі можна їсти в будь-якій кількості. Вони містять клітковину. Клітковина допоможе нам уникнути проблем з травленням, так як іноді, на такій дієті, таке трапляється. Якщо клітковини в раціоні не буде - то можливі погіршення. Та й повна відсутність вуглеводів - це недоцільно. Тобто, залишаються овочі. З фруктів залишається грейпфрут і можна іноді собі дозволити зелене яблуко або підлогу банана, якщо це після тренування. Але в даному випадку - бажано вуглеводне вікно взагалі нічим не закривати. Ми залишаємо весь тваринний білок, включаючи рибу, в тому числі і жирну рибу. Але більшу частину раціону повинні складати курячі грудки. Їх кількість трохи збільшується, та й взагалі кількість білка. Вирируется десь близько 2-3 грам на 1 кг ваги. Також на фіналі такої сушки прибираємо повністю все коктейлі, включаючи протеїн . Тобто - забираються всі продукти, які будь-яким чином можуть затримувати воду. Протеїн до таких продуктів ставитися, тому з раціону ми викидаємо і всі молочні продукти. Але можна залишити сир на ніч (не жирний).

З спортивного харчування бажано - амінокислоти , Замість протеїну. Можна залишити глютамин і жиросжигатель. Це основні види спортивного харчування при сушінні.

Далі основа всієї нашої сушки - вода . Ми п'ємо багато. Таким чином ми прибираємо сіль з організму в ці ж дні, тобто нам частенько доведеться ганяти до найближчого туалету. Під час правильного сушіння тіла ви повинні випивати близько 6 літрів води в день. В якому режимі і як часто пити - вибирайте самі, головне завдання - випити потрібну кількість.

Це робиться для того, щоб обдурити нашу систему, наш організм і вселити йому ідею, що вода до нас постійно надходить. А треба ж від надлишків позбавлятися. Крім того що організм виводить ту воду, яку ви випили, він про всяк випадок виводить ще й надлишок.

Тренуватися на такій підготовці можна часто, але стежте за своїм станом. При нестачі поживних речовин - перетреніроваться досить легко.

чи робити пампінг - вирішувати вам. Багато атлетів не вдаються до нього і успішно сушаться. Зробіть все те програму тренувань , Яка у вас добре працювала в період набору маси.

Відразу після тренування з залізом - бажано використовувати кардіо-тренування в інтенсивному режимі - для спалювання жиру.

Який наступний етап сушіння?

Потім ми починаємо завантажуватися вуглеводами. За минулі 7 днів ми стали досить таки плоскими, рельєфними і сухими. Але наші м'язи не виглядають об'ємно. Для додання їм обсягу - ми завантажуємося вуглеводами.

У 1-й день це 100 грам вуглеводів. Беремо з рису. Подивіться скільки на пачці там рису і близько 70 грам вуглеводів, ось розрахуйте, що б з рису отримати 100 грам.

У 2-й день 200 грам вуглеводів. І 3-й день - 400 грам вуглеводів.

Причому всі ці дні вода скорочується, просто в рази. У 1-й день, коли ми починаємо завантажуватися вуглеводами, можна залишитися на 2-х літрах. У 2-й день можна дозволити собі 1 літр. І 3-й п'ємо трохи, тільки коли сильно захочеться.

Для чого це робиться?

Все це для того, щоб надлишки води почали йти взагалі з організму. Організм звик, що він постійно отримує воду, він звик працювати в режимі виведення води з організму. Він буде продовжувати це робити, якщо він навіть буде отримувати її мало. Ось за це проміжок часу ми і виженемо всю зайву воду і в цей же час ми завантажуємося вуглеводами.

Як ви знаєте - вуглеводи можуть піти або в глікоген або в жир. Так ось після такої дієти, організм повинен закинути їх саме в глікоген, наші м'язи наповнюються глікогеном, стають об'ємними. Після того як ми завантажилися вуглеводами на стадії вуглеводного завантаження може виникнути деякі складності. Це обумовлено тим, що ми завантажилися вуглеводами занадто швидко і, можливо, ми все-таки набрали десь води і стали вже не такими рельєфними і сухими. Але найчастіше таке трапляється вкрай рідко.

Під час завантаження, прийом вуглеводів потрібно розділити на якомога більше порцій. Тобто, завантажуватися вуглеводами починаємо дуже поступово і дуже повільно. Досить складна процедура, особливо без води.

Звичайно, за підсумком, на час ви отримаєте зовсім інше тіло. Але не варто себе знемагати, якщо в цьому немає необхідності, так як це не просто дієта, а вже більш професійна підготовка. Зазвичай після такої сушки люди виступають на змаганнях, проводять фотосесії і так далі.

Як цього добитися?
Що за ці 2 тижні робиться?
Який наступний етап сушіння?
Для чого це робиться?