«Силовий екстрим» у виправній колонії №2 м Рибінська

З метою популяризації здорового способу життя серед засуджених, прищеплення їм навичок заняття спортом, а також організації корисної зайнятості спецконтингенту в установах кримінально-виконавчої системи регіону, в рамках укладеної угоди УФСІН Росії по Ярославській області з департаментом з фізичної культури, спорту та молодіжної політики Уряду Ярославської області у виправній колонії №2 пенітенціарного відомства регіону відбулися змагання з силового екстриму серед засуджених.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь: заступник начальника регіонального УФСІН полковник внутрішньої служби Євген Зарубін, начальник ФКУ ІК-2 підполковник внутрішньої служби Олександр Пєчкін, представник департаменту з фізичної культури, спорту та молодіжної політики Ярославської області Ярослав Мельников; чемпіон Росії, двухратний чемпіон Європи з бодібілдингу, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіон Європи з жиму штанги лежачи, неодноразовий переможець етапів кубка з силового екстриму Михайло Сидоричу; майстер спорту міжнародного класу з самбо, чемпіон і призер чемпіонату світу Сергій Камишев; майстер спорту з пауерліфтингу, російській жиму і бодібілдингу Олександр Ємелін, майстер спорту з пауерліфтингу та російській жиму Юлія Коморіна.

Головним суддею змагань виступив заслужений працівник фізичної культури Української РСР, суддя всеросійської категорії з важкої атлетики Михайло Понарскій.

- Від імені суддівської колеги я вітаю вас з відкриттям змагань, - виступив Михайло Йосипович, - бажаю всім учасникам успішно впоратися з вправами, включеними в програму змагань, нехай перемогу сеголня здобудуть найсильніші, найбільш підготовлені учасники.

За першість у турнірі бороли і сь 5 команд з Ярославля (ФКУ ІК-1, ФКУ ІК-8), Рибінська (ФКУ ІК-2, ФКУ ІК-12) і Углича (ФКУ ІК-3). Кожна команда представила 5 найсильніших гравців, які пройшли відбіркові випробування в своїх установах.

Перед початком заходів суддівська колегія розповіла учасникам про правила проведення змагань, провела інструктаж з техніки безпеки, а також продемонструвала техніку виконання випробувань.

До складу змагальних дисциплін увійшли 5 вправ. Першим випробуванням для учасників стала командна естафета - «Похід в шиномонтаж». Засудженим на час долали дистанцію в 60 метром, перевертаючи величезну покришку, вагою близько 100 кг.

«Прогулянка фермера» - так називає наступну вправу в програмі. Але прогулянкою цей вид змагань назвати важко. Учасники також на час долали дистанцію з вантажем в обох руках.

Найскладнішим вправою, на думку практично всіх засуджених, став «Жим штанги». За 2 учасники з кожної команди з положення лежачи на лаві піднімали штангу вагою 70 кг.

Перед початком вправи для всіх присутніх провів майстер-клас чемпіон Росії, двухратний чемпіон Європи з бодібілдингу, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіон Європи з жиму штанги лежачи, неодноразовий переможець етапів кубка з силового екстриму Михайло Сидоровичу.

Наступний спортивний етап став найдинамічнішим і активним. Команди в повному складі тягали мішки з піском, підтягувалися на перекладині з гирею 16 кг, долали дистанцію на час. Уболівальники не стримували емоції, аплодували і підбадьорювали учасників.

На завершення спортивного турніру уболівальників та учасників чекав самий видовищний конкурс - «Людина - проти машини». Кожен представник команди протягнув цілих 20 метром вантажний автомобіль вагою близько 3,5 тонн.

В результаті запеклої боротьби абсолютним чемпіоном стала команда виправній колонії №2, учасники з самого початку продемонстрували високий рівень фізичної підготовки, у всіх випробуваннях були першими.

Друге метро завоювала команда виправній колонії №3 м Углич, і завершили трійку лідерів також представники міста Рибінська - засуджені виправної колонії №12.

Своїми враженнями поділився засуджений Степан, який став кращим в команді переможців турніру. До речі, саме він у травні 2017 року ФКУ ІК-2 м Рибінська захистив звання майстра спорту з жимів двоборства.

- Сьогодні було дуже видовищне і захоплююче як для учасників, так і для глядачів, захід. Звичайно, ми готувалися і хотіли перемогти. Найголовніше - це бажання тренуватися і досягти тих результатів, на які ти розраховуєш. Для мене головна боротьба була не між учасниками змагання учасниками, а з самим собою.

Переможці, призери та учасники були нагороджені кубками, медалями, грамотами та солодкими призами. Також почесними гостями свята були відзначені кращі спортсмени кожної команди.

На завершення заходу почесні гості подякували організаторам турніру за гарну підготовку, а учасників за старання і волю до перемоги.

Про те, як пройшли змагання в ФКУ ІК-2 УФСІН Росії по Ярославській області, можна подивитися тут .