Полезные материалы

Спортивне харчування

  1. теорія
  2. класи добавок

Абсолютно кожен атлет, який прийшов в тренажерний зал, замислюється над тим, приймати чи ні спортивне харчування Абсолютно кожен атлет, який прийшов в тренажерний зал, замислюється над тим, приймати чи ні спортивне харчування. Якщо приймати, тоді як, в якій кількості і який препарат вибрати. Новачки, звичайно, відразу скажуть, що все це дико шкідливо для здоров'я. При цьому вони навіть не володіють інформацією на дану тематику. Що говорити про те, щоб зайти на Вікіпедію і дізнатися там, що таке спортивне харчування амінокислоти. Це ж дуже складно і не цікаво. Та й навіщо це робити, якщо тепер «все знаєш».

На мою думку, вирішальну роль в більшості помилкових стереотипів відіграє громадська думка і самонавіювання. Прийдеш додому і скажеш рідним, що збираєшся пити спортивне харчування жіросжігателі, а на тебе подивляться як на божевільного і адже нічого їм не доведеш. Дійсно, цей факт відіграє велику роль. Ще один приклад, приходить людина в зал, припустимо, він тренується часто, багато і довго (так йому здається), але вдома. Бачить там багато накачаних хлопців і відразу виникає думка:

«Всі вони стероїди, анаболіки. Через 10 років у них відмовлять нирки, печінку, а статевого життя взагалі немає. Я скільки займаюся і не можу накачатися, а вони он як ». Тренується кілька місяців і йде. І все, у людини на все життя стереотип, щоб накачатися потрібна хімія, що ж ще! Можливо у деяких з них будуть проблеми, але це тільки якщо вони приймають гормональні препарати у великих дозах. Спортивне харчування гейнер та інші речовини ніякого відношення до гормонів не має. Тоді що це?

теорія

Спортивне харчування протеїн, наприклад - біологічно активні добавки, призначені для спортсменів. Вони не належать до хімії і складаються з рослинної і тваринної сировини. Їх прийом спрямований на поліпшення показників, таких як сила, витривалість, обсяг м'язів, маса тіла та інші. Розробляються на основі отриманих результатів від досліджень в різних областях науки, серед яких фізіологія і дієтологія. Склад підбирається спеціальним чином, щоб його організм легко і швидко засвоїв, на відміну від звичайної їжі, яку організм засвоює кілька годин. Головне при вживанні - не перестаратися з дозуванням і робити перерви для відпочинку організму.

Спортивне харчування креатин - це не допінг, хоч деякі суміші і містять кофеїн. На хвилинку, ми кожен день вживаємо такий стимулятор за сніданком і живі, здорові. Суміші вживаються як доповнення до звичайної їжі, а не замість неї. Те, що знаходиться в таких добавках, отримати зі звичайної їжі в такій кількості, яка необхідна атлетові, дуже і дуже складно. Наприклад, протеїни містять велику кількість чистого білка. Його там стільки, скільки вам буде з'їсти зі звичайною їжею проблематично, але як раз згодиться для побудови ваших м'язів.

класи добавок

1) Добавки з високим вмістом білка (протеїни).
2) Білково-вуглеводні суміші (або гейнери).
3) Амінокислоти.
4) Спеціальні препарати (креатин).
5) Вітаміни, мінерали.
6) Жироспалювачі.
7) Тестостерон.
8) Донатори окису азоту.
9) Енергетики.

Перший раз, почувши слово гейнер, що ви подумаєте? Щось явно не корисне. Насправді за своїм складом він дуже схожий з дитячими порошками. Чому дітей годувати ми не боїмося, а себе не хочемо? Гейнер навіть спокійно можна приготувати вдома. Я прийшов до висновку, що краще називати його білково-вуглеводної сумішшю. Ми знаємо, що білки і вуглеводи нам корисні і потрібні а, отже, ніяких сумнівів не буде. За аналогією з багатьма іншими сумішами.

Намагайтеся самостійно харчуватися, але якщо ви хочете досягти результату в силових видах спорту, без сумішей і добавок не обійтися. Як вибрати, читайте в інших розділах http://bodyrelief.ru .

Тоді що це?
Перший раз, почувши слово гейнер, що ви подумаєте?
Чому дітей годувати ми не боїмося, а себе не хочемо?