Полезные материалы

Тренування на рельєф

  1. Вуличні тренування на рельєф

Отже, почнемо з того, що тренування на рельєф, це і справді окремий вид тренувального процесу, що б на це не говорили любителі «робити базу».

Важкі і многосуставние вправи на 4-8 повторень це звичайно добре, але на жаль, зробити себе рельєфним за допомогою таких тренувань не вдасться. А все тому, що основний принцип тренування на рельєф, це не набір м'язової маси, а її підтримку, укупі з спаленням жиру. Саме тому, перш ніж приступати до тренувань на рельєф, слід двічі подумати про те, чи достатньо ви набрали м'язової маси. Іншими словами, якщо ви займаєтеся в тренажерному залі менше року і важите менше вісімдесяти кілограмів, то вам просто нема чому надавати рельєф. Ну скинете ви 10 кілограм жиру і станете обтягнутим шкірою скелетом, з ледве помітними м'язами ... повірте, це виглядає не особливо привабливо і цікавить таке статура хіба що дівчаток від 14 до 17 років. Для того, щоб зробити свої м'язи рельєфними, ви повинні представляти собою близько 90 кілограм якісної маси, яку не соромно просушити.

Отже, якщо ви все ж вирішили тренуватися на рельєф, то готуйтеся до сущого пеклі. Тренуватися тепер вам доведеться майже кожен день, причому розподіляючи свої тренування так, щоб в день відпочинку від залу, у вас за планом була кардиотренировка. Причому навіть тренування в залі повинні будуть зазнати кардинальних змін. Всі свої робочі ваги урежьте вполовину і виконувати не 6-8 звичних повторень, а не менше 12 кожен підхід. В ідеалі навіть жим штанги лежачи повинен проводитися в п'ять-сім підходів по 12-14 повторень.

Другим правилом тренування на рельєф, є інтенсивність. Тобто, ви займаєтеся все той же класичний годину, але відпочиваєте між підходами не більше двох хвилин. Плюс до всього, саме в цей період дозволяється тренувати відразу кілька великих м'язових груп, за умови уникнення граничних терезів. Вибирайте робочу вагу так, щоб вам було легко виконувати перші 5-6 повторень, і складно останні 12-14 повторення. Ваша мета - вичавити себе як губку, не більше і не менше.

Причому кожен день ви повинні прокидатися не пізніше семи годин і перед сніданком виконувати півгодинне кардіо. І робиться це незалежно від того, чи варто у вас потім тренування чи ні. Варіювати кардіотреніровки можна по-різному: це може бути і біг, і стрибки через скакалку, і кроссфітерское Берпом. Намагайтеся не виконувати з кожним днем ​​одне і те ж вправу, а навпаки, зробіть свої тренування. Це не дасть вашому організму звикнути до навантаження, і ви будете спалювати жировий прошарок в рази ефективніше.

Вуличні тренування на рельєф

Напевно ви знаєте пару-трійку хлопців, які не блищать особливою м'язовою масою, але все своє життя тренуючись на турніку і брусах, напрацювали непоганий сухий м'язовий каркас. Причому вони рельєфні незалежно від сезону і пори року, і деколи складається відчуття, що в шлунку у них чорна діра, бо їдять вони більше ніж ви, але не набирають ні краплі жиру. А все тому, що вулична тренування, це найкраща тренування на рельєф з усіх, які тільки можна придумати. Працюючи тільки з власною вагою, ви можете виконати велику кількість підходів і повторень, витиснувши себе як лимон на сік. І результат не змусить себе чекати. Чи жарт, але багато професійних бодібілдери минулого століття використовували в якості сушки саме тренування на свіжому повітрі!

*** ВИСНОВОК ***

З усього вищесказаного сам собою напрошується простий висновок про те, що найкраще тренування на рельєф, це тренування, в якій присутня висока інтенсивність виконання вправ протягом тривалого часу. Ви можете підглянути тренування будь-яких бійців, баскетболістів, хокеїстів і футболістів - все вони худі і рельєфні, а значить, їх методики тренувань ви можете перейняти для себе на час сушки. І пам'ятайте, що для того, щоб домогтися найкращого результату, вам необхідно не тільки тренуватися, але і дотримуватися суворої дієти, але про це я напишу як-небудь іншим разом.


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

З повагою, Конєв Костянтин

Всі статті блогу