Полезные материалы

Трицепс і біцепс в один день

  1. Базовий варіант тренування трицепс і біцепс
  2. Варіант тренування трицепс і біцепс із застосуванням суперсетів буде виглядати так

У даній статті ми не будемо розглядати техніку виконання вправ, так як кожну вправу можна детально вивчити на сторінці « Вправи на трицепс »і «Вправи на біцепс».

Тут ми обговоримо варіант тренування трицепс і біцепс в один день.

Так, як біцепс і трицепс є м'язами антагоністами, і знаходяться поруч, варіант тренування цих м'язів в один день є хорошим вибором для прокачування м'язів рук. Так, як біцепс і трицепс є м'язами антагоністами, і знаходяться поруч, варіант тренування цих м'язів в один день є хорошим вибором для прокачування м'язів рук

Першим варіантом тренування є виконання вправ спочатку для однієї м'язової групи, потім, для іншої. Порядок тренування м'язових груп не має значення. Можете починати з тієї м'язової групи, яка вам більше подобається.

При варіанті тренування трицепс і біцепс в один день потрібно виконувати по 3 вправи на кожну м'язову групу. 1-2 базових і изолирующее.

Якщо ви атлет просунутого рівня, можете робити 4 і навіть 5 вправ на одну м'язову групу. Все залежить від вашого рівня тренованості і обсягів м'язів. Чим більше ваші м'язи, тим більший обсяг роботи потрібно виконати, щоб опрацювати м'яз під різними кутами і дістати кожне м'язове волокно.

Базовий варіант тренування трицепс і біцепс

трицепс

біцепс

При варіанті тренування трицепс і біцепс, можна застосувати принцип суперсету. Суперсет - це

з'єднання двох вправ в одне і почерговий їх виконання з'єднання двох вправ в одне і почерговий їх виконання. Такий принцип відноситься до методик підвищеної інтенсивності.

Наприклад, берете одну вправу на біцепс і одне на трицепс: підйом гантелей на біцепс і французький жим лежачи. Виконуєте один підхід підйомів гантелей, потім відразу без відпочинку робите французький жим. Такий підхід і є суперсет. Відпочиваєте 1-2 хвилини, і виконуєте наступну серію.

Цей варіант можна використовувати при тренуваннях будь-яких м'язів, що є антагоністами. Що таке м'язи антагоністи можете подивитися в нашому словнику термінів .

Принцип суперсету добре працює в ізолюючих вправах. У базових вправах застосувати цей принцип буде досить складно, так як виконання навіть одного підходу базового вправи забирає багато сил. А зробити поспіль два якісних важких підходу базових вправ без відпочинку буде дуже важко. Ви швидко видихніть.

Варіант тренування трицепс і біцепс із застосуванням суперсетів буде виглядати так

Для початку виконуємо по одному базовому вправі на кожну м'язову групу. Для початку виконуємо по одному базовому вправі на кожну м'язову групу

Далі виконуємо вправи за принципом суперсету.

Це приблизний план тренування трицепс і біцепс. Ви можете додавати і змінювати вправи в залежності від рівня тренованості і бажання. Кількість підходів і повторень початківцям змінювати не варто. Просунуті атлети можуть при бажанні додати ще підхід в кожну вправу.

Суперсет, це метод високоінтенсивного тренінгу. Початківцям атлетам не варто часто користуватися ним. Це може швидко привести до перетренированности .

Найкраще виконувати тренування з використання суперсетів один раз на місяць, а в решту часу тренуватися за звичайною схемою.

Можна використовувати суперсет тільки в останньому изолирующем вправі, для кращого наповнення м'язів кров'ю. Тоді використовувати даний принцип можна 2 рази на місяць.

Ще статті в тему: