Полезные материалы

Тривалість відпочинку між підходами

Час відпочинку між підходами може становити від однієї до п'яти хвилин, в залежності від ряду факторів.

Час відпочинку між підходами може становити від однієї до п'яти хвилин, в залежності від ряду факторів

Тривалість відпочинку між підходами повинна залежати від рівня тренованості, від того, наскільки важким було вправа , А також від індивідуальних особливостей атлета, оскільки бодібілдинг, як ми знаємо, мабуть, єдиний вид спорту, що не носить статевих, вікових і цілого списку інших обмежень.

Можу додати, що хоча особисто у мене такого не було, мені доводилося бачити, коли пульс у атлетів піднімався до 160-170 ударів в хвилину. Це більш ніж в 2 рази більше, ніж в спокійному стані.

Звичайно, потрібно враховувати, що під час тренування пульс атлета буде підвищено. У кожного по-своєму. Так от, не слід починати другий підхід до тих пір, поки Ваш пульс не стане працювати в нормальному тренувальному режимі.

Такий режим звичайно у кожного індивідуальний. Іноді, при обліку труднощі виконання тієї чи іншої вправи, такий відпочинок може становити від 1 до 3 хвилин. Це звичайно в середньому, так як після виконання деяких вправ, таких як жим лежачи, присідання, і тому подібних, тривалість паузи для відпочинку може становити до 5 хвилин.

Але потрібно враховувати, що тривалість паузи залежить ще і від стану м'язи. Потрібно стежити, щоб вона не охолола. Хоча, якщо доводиться вибирати між не відновиться диханням і не відпочила м'язом, потрібно віддавати перевагу першому.

Буде прикро, якщо підхід обірветься в середині тільки тому, що у Вас не вистачило дихання . Я не кажу про те, що ні відновлене дихання зіб'є Вам пульс і не дасть виконати подальший підхід.

Як ми знаємо, у бажаючих позбавитися від зайвої ваги , і при тренуваннях на рельєф паузи для відпочинку між підходами скорочені. Звичайно, і тренувальний вага обтяження теж сильно зменшений.

За матеріалами: Атлетізм.com.ua

Подробиці Переглядів: 5193