Уродженець Болграда переміг на регіональних змаганнях з бодібілдингу

В Ізмаїлі пройшов турнір на кубок Бессарабії з бодібілдингу.

В Ізмаїлі пройшов турнір на кубок Бессарабії з бодібілдингу

Про це повідомляє « перемога ».

В Ізмаїлі з'явилася громадська організація Федерації бодібілдингу та фітнесу Бессарабії. В рамках її відкриття в місті відбулися перші регіональні змагання з бодібілдингу. Турнір був приурочений до Дня Конституції України, Міжнародному Дню Дунаю і Дню молоді. Захід відбувся на березі річки Дунай.

У турнірі взяли участь представники різних спортивних клубів. Зокрема, за кубок Бессарабії боролися спортсмени з ізмаїльського клубу «Дунаєць», з одеських клубів «Флексор», «Олімпік», «Арк Спа Палас» і Іллічівського клубу «Спарта». Змагання проводилися в абсолютній категорії.

За підсумками конкурсів переможцем кубка став чемпіон України 2013 року, віце-чемпіон Європи-2012, віце-чемпіон Москви-2004, майстер спорту з бодібілдингу Віктор Нагорняк. Підкреслимо, що Віктор Нагорняк є уродженцем Болграда, а нині представляє одеський клуб «Арк Спа Палас».

Підкреслимо, що Віктор Нагорняк є уродженцем Болграда, а нині представляє одеський клуб «Арк Спа Палас»

Переможець турніру Віктор Нагорняк, суддя змагань Олександр Сара і юна гімнастка Влада Сара

Друге місце зайняв спортсмен з одеського клубу «Олімпік» Володимир Бакалов. Третє місце дісталося представникові того ж клубу, солісту відомої групи «Дюк Тайм» Володимиру Кошельник.

Додамо, що кращу довільну програму показав 18-річний Іллічівець Денис Данилюк, за і що і отримав відповідну нагороду.

Спеціальний приз від Ізмаїльського морського торгового порту «За волю до перемоги» отримав представник клубу «Дунаєць» Ігор Запорощенко.

Призери турніру були нагороджені кубками, грамотами, медалями, а також грошовими призами.