В Одесі пройшов відкритий Чемпіонат Одеської області з бодібілдингу та фітнесу

Миколаївські атлети Олександр Бондар та Анна Горпинич взяли золоті медалі на відкритому Чемпіонаті Одеської області з бодібілдингу та фітнесу Миколаївські атлети Олександр Бондар та Анна Горпинич взяли золоті медалі на відкритому Чемпіонаті Одеської області з бодібілдингу та фітнесу.

Про це повідомляє "NikLife".

Так, Олександр Бондар став чемпіоном з бодібілдингу серед юніорів. Анна посіла перше місце серед жінок у бікіні понад 169 см.

- Ось і почалися осінні старти. Перші показові виступи пройшли в Одесі, де я зайняв перше місце в своїй категорії - юніори бодібілдинг. Зізнаюся, що вийшов на сцену без особливої ​​підготовки в звичайній формі, на півдорозі до піку. Зараз посилено готуюся до змагань в Києві і до чемпіонату України. Одеса дала хороший поштовх, можливість побачити своїх гідних конкурентів, скласти більш чіткий план дій, - зізнався атлет.

Варто зазначити, що серед одеситів в номінації класичний бодібілдинг бронзовим призером став Парталога Євген, серед жінок в номінації бодіфітнес Новікова Юлія завоювала золото Варто зазначити, що серед одеситів в номінації класичний бодібілдинг бронзовим призером став Парталога Євген, серед жінок в номінації бодіфітнес Новікова Юлія завоювала "золото". У номінації чоловіки фізик "срібло" і "бронзу" вибороли теж одесити Лендел Олександр і Черней Денис відповідно. В категорії жінки бікіні до 163 см "срібло" отримала Вороніна Марина. Третє місце жінки бікіні до 169 см отримала Кулинич Ольга. Чоловіки бодібілдинг до 80 кг 1. Бєляєв Дмитро (Одеса) 2. Мороз Вадим (Одеса). Чоловіки бодібілдинг понад 90 кг 1. Кокорін Гліб (Одеса) 2. могера Андрій (Одеса) 3. Мараховський Павло (Одеса).

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що про дессіти в дванадцятий раз прийняли Міжнародний юнацький турнір з дзюдо