Полезные материалы

Вітаміни та бодібілдинг

  1. Вітамін С
  2. Вітамін В6 (піридоксин)
  3. Вітамін В1 (тіамін)
  4. вітамін D
  5. Вітамін ВЗ (ніацин)
  6. Вітамін Е
  7. Вітамін А (ретинол, аксерофтол)
  8. Вітамін В2 (рибофлавін)
  9. Вітамін Н (біотин)
  10. Вітамін В12 (кобаламін)

Вітаю всіх шанувальників бодібілдингу та силових видів спорту Вітаю всіх шанувальників бодібілдингу та силових видів спорту. В розділі " бодібілдинг », Ми будемо говорити про вітаміни і їх значення в розвитку потужного чоловічого тіла.

Якщо ви не професійний спортсмен, швидше за все, вам доводилося чути розмови в тренажерному залі, який гейнер краще, скільки протеїну вживати після тренування і напевно, хтось хвалився придбаними амінокислотами. Про вітаміни практично ніхто не згадує і взагалі, «любителі» в тренажерному залі врядли здогадуються, яку важливу роль відіграють саме вітаміни.

Далі, ми розкажем про кожного з вітамінів за що він відповідає.

Вітаміни та бодібілдинг

Вітамін С

Хоча даний вітамін, виробляється в нашому організмі самостійно, вітамін С приймається атлетами для кращого анаболічного процесу в м'язах. Однак, прийом вітаміну С повинен бути мінімальним, адже надлишок «зовнішнього» вітаміну С в організмі чоловіка, може привести до блокування його природного вироблення. Безпечним прийомом вітаміну С вважають 60 до 5000 мг в день.

Вітамін В6 (піридоксин)

Більшість чоловіків про Вітаміні В6 знають тільки, що його ін'єкції супроводжуються сильним болем. Вітамін В6 задіяний у всіх без винятку процесах по формуванню білкових тканин і м'язів. Без достатньої кількості вітаміну В6 погано засвоюються білки. Вітамін В6 допомагає синтезу нуклеїнових кислот, протіводействует процесу старіння. Крім цього, дія вітаміну В6 полегшує нічні спазми м'язів, судоми, оніміння рук в культорістов. «Природною» Вітамін В6 можна отримати від таких продуктів як: пивні дріжджі, картопля, горох і гречка.

Вітамін В1 (тіамін)

Даний вітамін повинен бути в достатній кількості, адже без нього вуглеводи не засвоюються. І навіть гірше, накопичується в організмі молочна кислота.

вітамін D

Багатьом відомо, що вітамін D створюється в організмі самостійно під дією сонячних променів. Важливість Ватаміна D для культуриста, полягає в здатності цього вітаміну засвоювати фосфор і кальцій. Які в свою чергу, відповідають за скорочення м'язів.

Які в свою чергу, відповідають за скорочення м'язів

Вітаміни та бодібілдинг

Вітамін ВЗ (ніацин)

І хоча, Вітамін В3 наш організм здатний виробляти самостійно з триптофану (амінокислота), його дефіцит сповільнить дію 60 метаболічних процесів, що беруть участь у виробленні енергії.

Вітамін Е

Підвищені дози вітаміну Е, найчастіше застосовуються при посилених тренуваннях. Через здатність вітаміну Е регулювати м'язову діяльність і впливати на нормальну функцію статевих залоз, цей вітамін є дуже важливим в бодібілдингу.

Вітамін А (ретинол, аксерофтол)

Важливість Вітаміну А в силових навантаженнях важко недооцінити. Вітамін А задіяний в процесі створення м'язових клітин і регулює утворення глікогену в організмі чоловіка. Від вітаміну А залежать не тільки щільність м'язів атлета і їх обсяг, але і потенційна здатність культуриста до високо інтенсивних тренувань. Основна проблема полягає в тому, що краще вітамін А засвоюється в природний спосіб. У природний спосіб, отримати Вітамін А можна з таких продуктів як: риб'ячий жир, молочний жир, вершкове масло, вершки, сир, яєчний жовток, жир печінки.

Вітамін В2 (рибофлавін)

Як і деякі інші вітаміни, рибофлавін задіяний в обміні білків. Так як вітамін В2 має здатність до надмірних втрат при заняттях будь-яким видом спорту. Професійні спорсмени, обов'язково беруть його додатково. «Природна» доза вітаміну В2 знаходиться в курячих яйцях, печінці, гречці і вівсянці.

Вітамін Н (біотин)

Біотин грає дуже важливу роль в загальному метаболізмі амінокислот, і в процесах забезпечують наші м'язи енергією. Деякі атлети погано набирають м'язову «масу», саме дефіцит вітаміну Н, може бути головною причиною.

Вітамін В12 (кобаламін)

У тілі бодібілдера вітамін В12 грає роль будівельника м'язів. Задіяний в білковому обміні і синтезі амінокислот, кобаламин активізує енергообмін в організмі. Не менш важливою функцією кобаламина, є підтримка нервових клітин спинного мозку, які, відповідають за управління мускулатурою всього тіла. Природним способом Вітамін В12 можна отримати в таких продуктах як: печінка, яловичина, куряче м'ясо, яйця, сир, риба.

Як ви змогли прочитати, природним чином забезпечити організм атлета потрібними вітамінами дуже і дуже важко. З огляду на, що у спортсменів існує певна спортивна дієта, включення в неї вітамінно-насичених продуктів не завжди можливо.

У таких ситуаціях знадобляться готові вітамінні комплекси. Дані препарати розробці таким чином, щоб за один прийом вітамінного комплексу, ваш організм отримував всі необхідні вітаміни в безпечних пропорціях. Такий підхід, давно використовується професійними спортсменами і деякими спортсменами любителями.

Як і будь-які спортивні добавки, вітамінні комплекси виробляються під різними торговими марками. Щоб продемонструвати вам кілька варіантів вітамінних комплексів для чоловіків, ми за допомогою Спорт магазину Groosha , Відібрали найбільш популярні варіанти.

На сьогодні це все, що ми підготували. Зустрінемося в нових матеріалах.

[Subscribe2]

Поки що!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Розповісти про цю новину в соцмережах