Полезные материалы

Вправи з гантелями для рук. Типові помилки і їх вирішення

  1. Застосування однакових гантелей для різних рухів
  2. надмірна скутість
  3. Безконтрольне, автоматичне виконання вправ

Гантелі - це найпоширеніший аксесуар, який використовується в залі і   будинки   для силових вправ Гантелі - це найпоширеніший аксесуар, який використовується в залі і будинки для силових вправ. І навіть більше, гантелі різних ваг підходять для різного навантаження, так що їх можуть використовувати і просунуті спортсмени, і новачки. Це відмінний інструмент, щоб накачати свої руки, тому вправи з гантелями для рук користуються величезною популярністю. До того ж вони досить дешево коштують, багато хто купує їх для домашніх занять і залишаються задоволені. Адже існують ще й складові гантелі з млинцями, вага яких можна змінювати за бажанням і потребам. Але перш ніж почати займатися потрібно, знати про типові помилки та шляхи їх вирішення.

Застосування однакових гантелей для різних рухів

Ви можете запитати, що ж тут поганого? Все дуже просто - не у всіх м'язів однакова сила. Коли ви піднімаєте дуже маленьку вагу - ви не отримуєте потрібного ефекту для своїх м'язів, а надто важкі гантелі можуть стати причиною розтяжки м'язів або іншої травми.

Рішення: щоб домогтися максимального ефекту для всіх м'язів, використовуйте різні ваги. Наприклад, ви можете купити комплект з різних ваг і поступово змінювати ваги в міру свого фізичного розвитку. Оптимальний і потрібну вагу гантелі - той, при якому в м'язах відчувається втома після 8-12 повторів. Якщо ви будете дотримуватися цього правила, то обов'язково досягнете бажаного ефекту.

надмірна скутість

Щоб повністю сфокусуватися на вірному виконанні вправ не потрібно напружуватися, а навпаки потрібно розслабити своє тіло. Це дозволить робити вправи з гантелями для рук в правильному положенні уникаючи потенційних травм.

Рішення: роблячи силові вправи, не дуже напружуйте свої м'язи. Наприклад, працюючи з трицепсом , Роблячи згинання-розгинання рук в нахилі, не потрібно затискати плечі, напружувати м'язи сідниць або сильно стискати гантелі руками.

Безконтрольне, автоматичне виконання вправ

Виконуючи улюблену тренувальну програму вкрай легко потрапити в звичну хвилю і не простежувати свої рухи. Піднімаючи або опускаючи гантелі надто швидко, ви не задієте всі можливості м'язів, просто втрачаючи, таким чином, свого часу.

Рішення: намагайтеся виконувати вправи повільно. Крім того спробуйте трохи змінювати швидкість, наприклад піднімати гантелі щодо 4 і опускати на рахунок 8. Контролюйте і слідкуйте за руху по максимуму, щоб завжди робити їх правильно домагаючись максимального ефекту. Успішних, продуктивних вам занять ! Також в цій справі вам допоможуть наступні відео:

Також в цій справі вам допоможуть наступні відео: