Полезные материалы

Все про бодібілдинг для жінок, жінки в бодібілдингу

  1. Протипоказання для бодібілдингу
  2. як тренуватися
  3. Жіноче харчування для бодібілдингу

Всі ми люди різні, і якщо одні жінки бояться перестаратися зі спортивними вправами, щоб не було набору м'язової маси, то інші спеціально цього домагаються. Сьогодні досить часто можна зустріти жінок, що займаються бодібілдингом. І це зовсім не означає, що подібна жінка буде виглядати, як клубок м'язів.

І це зовсім не означає, що подібна жінка буде виглядати, як клубок м'язів

Слід відразу розвіяти міф про чоловікоподібною фігурі жінок, що займаються бодібілдингом. За своєю природою жінка не може наростити м'язову масу. Це закладено в генетичному фонді. За збільшення м'язів в організмі відповідає тестостерон, який у жінок є в малій кількості.

Також варто сказати, про те, що жіноче тіло має, приблизно, в два рази більше підшкірного жиру, ніж чоловіки. Його скупчення припадає найбільше на область стегон і тазу. Це перешкоджає перетворенню жіночої фігури в чоловічу, навіть за умови добре розвиненою м'язової маси.

Бодібілдинг серед жінок користується успіхом. Незважаючи на те, що силові навантаження призводять до збільшення маси тіла, спалюються об'ємні жирові клітини. В результаті подібних занять, жіноча фігура стає підтягнутою і стрункою. Заняття силовими навантаженнями впливають на всі м'язи, які зміцнює жіноче здоров'я. Крім того, при заняттях бодібілдінгом, в кістках збільшується вміст мінералів, суглоби мають підвищену міцність.

Силові вправи для прекрасної статі відрізняються своєю специфікою. Метою таких вправ виступає коригування фігури, зокрема, проблемних зон. Відзначимо, що силові навантаження є найефективнішим способом перетворити свою фігуру в міцне і пружне тіло. Погодьтеся, це прекрасна мотивація для жінки зайнятися бодібілдінгом.

Протипоказання для бодібілдингу

Перш, ніж взятися за силові вправи з гантелями і почати качати тіло, необхідно перевірити стан свого хребта і отримати консультацію у ендокринолога. Багато захворювань щитовидної залози і по гінекології можуть зажадати навантажень не в повну силу. Ви ж не хочете гробити своє здоров'я?

Від силових навантажень слід відмовитися при аритмії, гіпертонічній хворобі, астмі. Також протипоказаннями є вагітність і менструація.

як тренуватися

Відвідавши тренажерний зал, ми бачимо величезну кількість тренажерів. Більшість навіть уявлення не мають, для чого вони призначені. Крім тренажерів тут є різноманітні обважнювачі і гантелі. Обирати предмети для занять необхідно, виходячи з того, якого результату Ви бажаєте досягти.

Багато хто помилково думають, що силові навантаження відбуваються тільки за допомогою штанги і гантелей. Це не так. Для бодібілдингу необхідний цілий комплекс різних вправ, які спрямовані на зміцнення і розвиток м'язів.

Останнім часом, досить часто, для занять використовується бодибар. Це гімнастична палиця, вага якої, приблизно, до п'яти кілограмів. Такий снаряд використовують частенько для занять вдома.

Вибираючи тренажер, слід виходити з індивідуальних параметрів людини. Тут мають значення зростання, рухливість суглобів, довжина кінцівок.

Жіноче харчування для бодібілдингу

Побудова тіла вимагає збалансованого харчування. Ключовими повинні стати продукти, що забезпечують жінку необхідною кількістю енергії, також слід забезпечити надходження елементів для побудови м'язової тканини. Тим, хто володіє зайвими жировими відкладеннями, необхідно також вживати продукти, спрямовані на спалювання жиру. Це необхідно для того, щоб утворилися м'язи не опинилися під прошарком жиру.

Ви ж не хочете гробити своє здоров'я?