Полезные материалы

За скільки часу можна накачатися

Привіт за скільки часу можна накачатися, така тема сьогоднішньої статті

Привіт за скільки часу можна накачатися, така тема сьогоднішньої статті. Багатьох новачків та що там багатьох, майже всіх цікавить питання за скільки років можна накачатися і всі хочуть наростити м'язову масу якомога швидше. Так ось ця стаття проллє світло на істину, дасть докладну інформацію про те скільки ж насправді потрібно витратити часу на тренування і заняття культуризмом щоб накачати пристойну м'язову масу.

Майже всі новачки які починають займатися культуризмом думають що накачати м'язи можна дуже швидко і нічого не знають про будову м'язів, від чого м'язи ростуть, що відповідає за ріст м'язів і т.д.

Це велика помилка і недолік новачків, тому-що потрібно з самого початку тренувань обов'язково знати реальні перспективи в заняттях культуризмом, мати реальну мету і не завищувати реальну планку настільки щоб потім не розчаруватися в тренуваннях і не зробити як багато новачків які позаймались кілька місяців не досягли бажаних результатів і кинули тренування виправдовуючи це тим що культуризм не дає результатів.

Щоб не розчаруватися в культуризмі потрібно спочатку знати за скільки можна домогтися успіхів у бодібілдингу та ставити собі цілі грунтуючись на цей час і не впадати у відчай завчасно.

Від чого залежить ріст м'язів

Почну з того що існує три типи будови тіла людини -ектоморф, мезоморф і ендоморф. Відповідно мезоморфу буде накачатися найлегше і швидше так як такий тип статури найбільше схильний для занять бодібілдінгом. Ендоморф також добре набирає м'язову масу але страждає від великої кількості підшкірного жиру який ховає під собою м'язи. Накачатися може також швидко як мезоморф але багато часу витратить на спалювання жиру . А ось ектоморфу доведеться найважче набрати м'язову масу, так як такий тип статури найменше схильний до силових тренувань і наборі маси. Від природи люди з таким статурою худорляві, мають тонкі кістки, мала кількість підшкірного жиру. Відповідно таким людям доведеться гойдатися найдовше.

Також зростання м'язів залежить від обміну речовин, швидкості метаболізму, здатності організму синтезувати білок , Рівня тестостерону в організмі.

Все таки я вважаю що головним фактором росту м'язів є рівень тестостерону в організмі і відповідно синтезу нового білка, адже як відомо м'язи складаються з амінокислот які утворюють білкові структури. Застосування анаболічних стероїдів підвищують рівень тестостерону в організмі і синтез білка відбувається набагато швидше. Відповідно м'язи після тренувань ростуть швидше і накачатися можна дуже швидко.

Зростання м'язів відбувається в процесі адаптації м'язів до нових навантажень, тобто чим більше ви будете піднімати вагу на тренуваннях тим м'язи будуть больше.Стремітесь постійно збільшувати навантаження, вага на штанзі. Ось чому в перші кілька місяців занять з обтяженнями новачок так швидко набирає м'язову масу, через те що м'язи раніше ніколи не перебували під навантаженням і змушені стає більше щоб адаптуватися до нових незвичних навантажень.

Після приблизно півроку занять настає зупинка росту м'язів і потрібні більш професійні методики та підходи до тренувань щоб м'язи і далі продовжували зростати. Багато культуристи починають вживати анаболічні стероїди. Але так як ми з вами дотримуємось натурального способу тренувань то і методики повинні бути натуральними.

Якщо говорити про час то тільки щоб більш чи менш набратися досвіду, звикнути до тренувань, придбати правильну техніку виконання вправ і т.д. може піти до року. Також перш ніж говорити про зупинку росту м'язів потрібно досягти природного стелі в силових показниках і вже потім думати про подальші способи подолання застою.

Вік також впливає на зростання м'язів, тому що ви старше тим більше часу знадобиться щоб наростити м'язову масу.

Також у культуристів рік ділиться на кілька періодів, набору маси і сушка підшкірного жиру.

Що потрібно для росту м'язів

Як ви знаєте м'язи ростуть не під час тренувань а після них коли відбувається відновлення м'язів.

Значить м'язи повинні добре відновиться

Харчування відіграє важливу роль в зростанні м'язів, адже щоб м'язи росли їм потрібно-білок, вуглеводи, вітаміни і т.д.

Для росту м'язів потрібно правильно і добре харчуватися

Тестостерон головний чоловічий гормон від якого залежить ріст м'язів

Потрібно збільшувати рівень тестостерону в організмі

повноцінний сон , Як відомо організм посилено відновлюється під час сну, відповідно хороший сон важливий для росту м'язів

Потрібно добре висипатися

Вести здоровий спосіб життя також важливо, адже шкідливі звички негативно впливають на ріст м'язів

Вести здоровий спосіб життя

Тепер до цифр

Для того щоб більш чи менш накачатися середньостатистичній людині потрібно витратити на старанні тренування не менше 3 років! А взагалі бодібілдинг це спосіб життя і досконалість не має меж і якщо ви хочете підкачатися а потім кинути зал то не чекайте великих результатів.

Багато культуристи займаються по 15 років і більше і ще не досягли свого максимуму.

Бодібілдинг-це спорт який вимагає терпіння, сили волі і мужності! Інакше успіхів не досягти.

Якщо хто то каже що накачатися можна за кілька місяців або пів року не вірте цьому!

Так перші півроку буде відбуватися значний приріст м'язової маси але потім він майже зупиниться і потрібно буде знаходити вихід із застою.

За три роки правильних силових тренувань можна набрати 15-20 кілограм чистої м'язової маси.

Пропоную подивитися відео Дениса Борисова


висновок

Однозначної відповіді за скільки часу можна накачатися немає, так як для кожної людини ріст м'язів індивідуальний і залежить від багатьох факторів, віку, типу статури, способу життя, здоров'я, сили і т.д.

В середньому для відчутних результатів потрібно тренуватися з обтяженнями від 3 років до безкінечності, тільки фанатики культуризму досягають успіхів в цьому виді спорту.

Не сподівайтеся на швидке досягнення високих результатів, за півроку ви зможете тільки трохи підкачатися, звичайно може комусь достатньо і цього. А якщо ваша мета досягти професійних результатів то приготуйтеся до тяжких і довгим тренуванням.

Дякую за увагу! Залишайте свої запитання в коментарях.