Полезные материалы

Застосування тореміфен (Фарестон) в силових видах спорту

  1. Що це таке?
  2. Навіщо він потрібен?
  3. висновки
Автор: Климишин Юрій - любитель заліза і ветеран "хімічного" фронту
Місце в рейтингу авторів : 2 ( стати автором )
Дата: 2014-01-29 Перегляди 21 738 Оцінка: 5.0

Всі статті автора >>

Медалі статті >>

Триває завантаження статей ...

Важливо! Сайт «Твій Тренер" не продає і не закликає до вживання анаболічних стероїдів та інших сильнодіючих речовин. Інформація надається для того, щоб ті, хто все ж вирішив їх приймати, робили це максимально грамотно і з мінімальним ризиком для здоров'я.

Фарестон, це комерційне назви речовини тореміфену цитрат. Дуже недешевий ліки, яке вже міцно увійшло в раціон просунутих хіміків і постійно викликає питання у новачків в хіміотерапії. Ця стаття покликана розвіяти всі непорозуміння стосуються фарестон.

Що це таке?

Фарестон - найближчий родич тамоксифена і кломида. Тобто селективний (виборчий) модулятор естрогенних рецепторів. Якщо простіше, то це група ліків, молекули яких, при попаданні в організм, знаходять естрогенні рецептори і приєднуються до них в різних частинах нашого тіла. Але в одних тканинах вони заважають естрогенів активувати свої рецептори, а в інших - активують ці рецептори краще самих естрогенів.

Тореміфен, це нове покоління антиестрогенних ліків, для боротьби з естрогенозавісімих раком грудей у ​​жінок. Він покликаний допомогти в тих випадках, коли старий добрий тамоксифен відмовляється працювати.

Навіщо він потрібен?

У чому ж практична цінність фарестон в силових видах спорту? В принципі він може служити повноцінною заміною тамоксифеном і кломиду в період ПКТ ( послекурсовой терапії ). Але це нерозумно, через високу вартість тореміфену. Навіщо платити більше?

Давайте відразу уточнимо, що кломид має сенс їсти тільки в період після курсової терапії. Він відмінно запускає роботу статевої дуги, але як засіб запобігання явищ фемінізації - він дуже слабкий. Особливо з урахуванням загальноприйнятих зараз дозувань стероїдів. Так що, залишаємо кломид в спокої.

А у тамоксифена є одна ДУЖЕ неприємна особливість. У ряді випадків, застосовуваний паралельно з прогестинами ( нандролон , тренболон , оксиметолон ), Він здатний істотно посилити їх побічні ефекти, пов'язані з прогестагенной активністю:

  • Надлишкова затримка рідини,
  • гінекомастія,
  • Скупчення жиру в несподіваних місцях,
  • Найсильніший пригнічення статевої системи.

Ця здатність пояснюється впливом тамоксифену на зростання кількості прогестагенних рецепторів і підвищення чутливості цих рецепторів, щодо молекул синтетичних прогестинів (нандролон, тренболон, оксиметолон). Тобто прийом тамоксифену небажаний під час і відразу після курсів цих стероїдів.

Тут нам на допомогу приходить фарестон. Він дозволяє ефективно застрахувати себе від естрогенних побічних явищ нандролона і оксиметолона. І при цьому, він ніяк не посилить вплив прогестагенних рецепторів на наш організм.

А при чому тут тренболон? Запитаєте ви. Він же не перетворюється в естрогени і не імітує їх поведінку в нашому організмі? Дійсно - тренболон чи не перетворюється ні в що і не взаємодіє з ферментами. Естрогенна активність у нього тільки в теорії, на практиці її немає і в помині. Але це стосується повноцінного тренболона, в чистому вигляді. На жаль, сьогодні 95% виробників синтезують тренболон з ревалора - ветеринарного сировини, що містить, разом з незначною кількістю трена, ВЕЛИЧЕЗНА кількість синтетичного естрадіолу. На виході ми отримуємо тренболон з естрадіолом. Щоб не обзавестися всією красою, які нам обіцяє цей бонусний естрадіол, разом з таким треном ОБОВ'ЯЗКОВО підключається тореміфен.

висновки

1. Паралельно з нандролоном, оксиметолоном і Тренболон використовуємо дорогий, але незамінний в даному випадку, тореміфен. Він дозволить боротися з естрогенними побічними ефектами цих стероїдів і не погіршить їх прогестагенную активність.

2. Але тореміфен не справляється з прогестагенной активністю цієї трійки. тут необхідні інгібітори пролактину .

3. На ПКТ після цих стероїдів використовуємо ТІЛЬКИ кломид. Тореміфен теж підійде, але навіщо переплачувати купу грошей? Нема чого.

4. Тамоксифен НЕ ПІДХОДИТЬ для паралельного і послекурсового застосування з прогестинами. Він може сильно погіршити прогестагенних побічні ефекти цих стероїдів. Це відбувається не з усіма, але спробувавши заощадити на своє здоров'я, ви ризикуєте глобальними змінами, як в статевій системі, так і в зовнішньому вигляді. Скупий платить двічі.

5. Робоча доза тореміфену лежить в діапазоні 20-60 мг на добу. Все залежить від дозування препаратів - прогестинів.

Ось власне і вся ситуація. Як бачите, ніяких секретів тут немає. Якщо для вас складно переварити і засвоїти інформацію цієї статті - задавайте питання в коментарях під нею. Обов'язково відповім. Зовсім просто написати в даному випадку не виходить.

Знайшли помилку в статті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. І ми її виправимо!

Схожі статті образний зміст якої знаходить Нові статті
Що це таке?
Навіщо він потрібен?
Що це таке?
Навіщо він потрібен?
У чому ж практична цінність фарестон в силових видах спорту?
Навіщо платити більше?
А при чому тут тренболон?
Він же не перетворюється в естрогени і не імітує їх поведінку в нашому організмі?
Тореміфен теж підійде, але навіщо переплачувати купу грошей?
Знайшли помилку в статті?