Полезные материалы

Жіночий бодібілдинг: краса чи спотворення? Що про жінок культуристок думають чоловіки бодібілдери

Подобаються чоловікам жінки бодібілдери Подобаються чоловікам жінки бодібілдери? Жіноче це взагалі справа піднімати тяжкості. У свідомості більшості чоловіків жінка - істота домашнє, на кухні, з дітьми або бізнес вумен, кар'єристка.

Для чоловіка дівчина - це ніжне створіння. Жінка в тренажерному залі завжди викликає інтерес і пожвавлення у чоловіків - це з особистих спостережень за друзями качками.
Але коли ти бачиш ТАКУ жінку, починаєш відразу відчувати комплекс неповноцінності: ну як же так вона, слабка стать, і як же так нас, чоловіків вона «вставила»?

Ми на сайті вирішили зробити опитування серед чоловіків на тему: «Вам подобаються жінки культуристки?» І традиційно запитали думку професійних культуристів. Але коли говоримо про жіночий бодібілдинг як про красу чи ні то, як то кажуть, про смаки не сперечаються.

Вам подобаються жінки культуристки?

  • Викликає повагу, але собі таку не хочу (44%, 44 Голосів)
  • Ні! Це не естетично! (42%, 42 Голосів)
  • Так! Це гарно! (11%, 11 Голосів)
  • Мені байдуже (3%, 3 Голосів)

Проголосувало: 100

Михайло Кузьмін, 38 років, м Харків, Україна Михайло Кузьмін, 38 років, м Харків, Україна. Стаж в бодібілдингу - 27 років, 2-е місце на Чемпіонаті світу WBPF 2010 +100

До жінок культуристок ставлюся нормально, і не ділю їх на культуристок і не культуристок,

так само, як і ділю їх по зростанню або кольором волосся і т.д. У міжсезоння жінки - бодібілдери мають зовсім інший вигляд ніж коли знаходяться в змагальній формі, що найчастіше і лякає народ. Цей період триває всього кілька днів.

Жінкам слід тренуватися, не обов'язково професійно тому, що тренажерний зал - це найкращий і оптимальний спосіб скорегувати фігуру, хто б що не говорив. Знаю досить багато жінок культуристок, так як періодично спілкуюся з ними на змаганнях. Може дійсно, перш ніж обговорювати їх, треба знати хоча б декількох з них, а не робити висновки за деякими невдалими фото, спеціально викладеним противниками цього спорту, щоб полякати народ.

Так, чоловічий бодібілдинг, сам по собі як спорт, більш видовищний. Та й більшість чоловіків комплексують поруч з жінкою, фізично більш розвиненою, ніж він. Уподобання жінок бодібілдерів хіба в тому, що їх не багато, і при бажанні, у жінок відносно більше шансів чогось добитися в цьому спорті. Найважчим в бодібілдингу для жінок - це «сушка». А все тому, що у жінок природою закладена необхідність в наявності певної кількості жиру в організмі.

У мене дружина займалася бодібілдінгом, була навіть чемпіонкою України, але потім, коли з'явився бодіфітнес, пішла туди. Я думаю, що якщо жінка залишається жінкою, незалежно від того, чим вона займається, завжди буде виглядати красиво, просто у кожного є своя межа. Точно так, як якщо кому подобаються повненькі. Це не означає, що йому сподобається дівчина вагою в 300 кг, а кому подобаються худенькі - сподобається дистрофік.

Віталій Крищук, 23 роки, м Дрогобич, Україна, срібний призер індивідуально клубної першості Львова з бодібілдингу 2010 року, бронзовий призер Відкритого Кубка Львова з бодібілдингу 2010 Віталій Крищук, 23 роки, м Дрогобич, Україна, срібний призер індивідуально клубної першості Львова з бодібілдингу 2010 року, бронзовий призер Відкритого Кубка Львова з бодібілдингу 2010

У мене негативне ставлення до жіночого бодібілдингу. Жінка повинна бути жінкою, а не горою м'язів! А ось на рахунок фітнесу, боді-фітнесу то тільки за! Але якщо бодібілдинг - це її особистий вибір, то ніхто не має права його засуджувати, а навпаки підтримувати цю жінку в її не легкій праці. На жаль саме культуристок я не знаю, але думаю цікаво було б поспілкуватися з людиною протилежної статі про «якост».

Щодо порівнянь чоловічого і жіночого бодібілдингу, то для мене це те ж саме, що порівнювати жіночий і чоловічий футбол. На мою думку, він не те що не стане популярним, але навіть не буде на тому ж рівні, що і чоловічий.

Уподобання жінок в бодібілдингу? Ні, звичайно, жіночому організму важко набрати м'язову масу тому, що в їх організмі в невеликій кількості виробляється тестостерон - чоловічий гормон, який відповідає за набір м'язової маси. Тому їм з гормональних причин необхідно тренуватися довше і інтенсивніше ніж чоловікам.

На мою думку, в культуризмі фізичні і психологічні нюанси однаково впливають як на чоловіків так і жінок. Фізичні тому, що потрібно постійно довго і інтенсивно тренуватися, а психологічно - це тиск оточуючих, які постійно будуть відмовляти від тренувань, переконуючи, що це не жіночий спорт і т.п.

Я хотів би мати дружину, яка б займалася в тренажерному залі і стежила за своєю зовнішністю за допомогою фітнесу, але не культуристку! Чому? Ну напевно за її розмірів :)

Токарев Артем, 18 років, г Токарев Артем, 18 років, г.Курск, Росія. 2-е місце на Кубку Воронежської області з бодібілдингу в категорії «юнаки» 2010

До жінок культуристок я ставлюся в першу чергу як до людей, які хочуть чогось досягти. До того ж, досягнення спортивних результатів в цьому не дуже популярному спорті серед жінок дуже похвально.

Людина втрачає сенс життя якщо до чого не прагне. І якщо дівчина вибрала саме цей вид спорту, то залишається тільки заздрити її рішучості, настрою і силі волі. Кожна людина має право сам вибирати чим йому займатися, і якщо вона вибрала спорт, яким би він не був - це правильне рішення.

Мене як чоловіка жінки культуристки не надто приваблюють, зате більш подобається жіночий фітнес. Я знаю не дуже багато жінок бодібілдерів, але всі вони досить приємні в спілкуванні, тому завжди з ними розмовляю з великим задоволенням.

Все ж змушений погодитися, що жіночий культуризм не стане популярнішим чоловічий. Мало кого з жінок приваблює цей спорт. Знову ж з точки зору фізіології, якщо жінок (не можу сказати що всіх) приваблюють чоловіки бодібілдери, то чоловікам жінки культуристки подобаються далеко не завжди. Але знову таки, жіночий фітнес куди більш адекватно оцінюють інші.

У цьому виді спорту жінки мають перевагу в тому, що серед них невелика конкуренція. Але їх слабкістю є те, що жінкам культуристкам потрібно мати достатньо пристойну м'язову масу, яку їм важко отримати (без застосування ААС), оскільки рівень вільного тестостерону у них набагато нижче, ніж у чоловіків. Але якщо жінка вже зважилася зайнятися цим видом спорту то, в більшості випадків, вона долає психологічні труднощі і тим більше фізичні.

Чесно кажучи, я на даний момент, і в майбутньому не бачу поруч із собою жінку культуристку, а ось мрію про жінку яка займається фітнесом) Хоча важливо не те як людина виглядає зовні, а то що у неї всередині.

Юрій Германов, 24 роки, м Санкт-Петербург, Росія Юрій Германов, 24 роки, м Санкт-Петербург, Росія. Абсолютний чемпіон Санкт-Петербурга з бодібілдингу серед юніорів і чоловіків до 75кг.

Жінок культуристок дуже поважаю, оскільки вони стикаються зі значно більшими проблемами ніж чоловіки. У тому числі з негативом оточуючих, пов'язаних найчастіше через нерозуміння. У нашій країні все-таки це камерний спорт.

Займатися бодібілдингом чи ні, на мій погляд, суто особиста справа кожної людини. Що стосується жінок, то бодібілдинг звичайно не жіночий спорт. Як на мене, все ж варто зупинитися на фітнесі. У будь-якому випадку красиве тіло викликає повагу, якщо розуміти скільки зусиль для цього витрачено.

У мене є кілька знайомих жінок, які серйозно займаються бодібілдингом і фітнесом. Не хотів би називати їх імена, все ж ми не близькі друзі. Згоден з твердженням, що все ж чоловікам ближче «залізо», та й жіночий бодібілдинг має скромну історію ніж чоловічий. Але і в суспільстві жіночий бодібілдинг викликає більше негативний образ. У той же час людина, яка має великі м'язи викликає захоплені погляди оточуючих.

На мій погляд, якщо у жінок і є перевага, то тільки в тому, що в жіночому бодібілдингу менше конкуренція, знову ж таки тому, що як спорт жінкам він не підходить. Мені здається, що як для чоловіків, так і для жінок, найважчим в бодібілдингу є період «сушки», коли психічний і фізичний стан залишає бажати кращого. Тут на перший план виходить характер спортсмена (ки).

Мати дружину культуристку напевно все таки не хотілося б - це справа смаку. Накачаними тіло зазвичай викликає повагу, якщо врахувати що воно підкріплене здоровим способом життя. Все ж дотримуюся думки, що жіноча фігура повинна залишатися жіночною. Зауважу, що це тільки моя особиста думка.

Микола Сергєєв, 19 років, м Сімферополь, Україна Микола Сергєєв, 19 років, м Сімферополь, Україна. Майстер спорту міжнародного класу, чемпіон і рекордмен України, Європи та Світу.

До жінок культуристкам ставлюся з великою повагою, тому що розумію наскільки важкий цей спорт. Тим більше для дівчини. Це воістину колосальна праця домогтися успіху в спорті, в якому це вдається лише одиницям. Але зовсім інше питання - чи доцільно це.

На мій погляд жінкам не варто займатися бодібілдінгом. Зауважте, я зараз говорю конкретно про цей вид спорту (професійному), а не про фітнесі, боді-фітнесі та інших напрямках. Природа створила чоловіків і жінок дуже різними. Займаючись бодібілдингом жінка набуває чоловічих рис, наближається до чоловічого типу, що не є добре. Дівчина повинна бути жіночною, елегантною, витонченою і розвивати ті якості, які це і підкреслюють. Я знаю трохи дівчат-бодібілдерів. На сьогоднішній день це не таке поширене явище. В основному спілкуюся з дівчатами, які займаються пауерліфтингом.

Звичайно, жінка за своєю природою не здатна домогтися таких успіхів у спорті як чоловіки (але також є і виключення). В цьому і полягає складність. Доводиться йти на певні жертви (в тому числі і красу). Працюючи тренером, я звернув увагу на те, що в психологічному плані дівчата зазвичай більш терплячі, дисципліновані, що позитивно позначається на результатах в спорті. Але тим не менше, все залежить від людини і його цілеспрямованості, і кожна людина стикається з якимись індивідуальними бар'єрами і труднощами в цьому спорті.

Я вважаю бодібілдинг чоловічим видом спорту. Він допомагає виділяти і підкреслювати чоловічі риси, робить нас більш мужніми (як і в фізичному, так і в моральному плані). Але також важливо знати міру, не забувати про естетику, пропорціях.

Зовнішні параметри важливі, але не є для мене вирішальними, внутрішня краса людини - це найкраще, що може бути. Але якщо судити тільки по зовнішності, то - ні, я б не хотів таку дружину. Я не прихильник цього напрямку, але тим не менше ставлюся з повагою і розумінням.

Олексій Мельник, 21 рік, м Львів, МС з пауерліфтингу Олексій Мельник, 21 рік, м Львів, МС з пауерліфтингу

До жінок-культуристкам я ставлюся з повагою. Вони працюють над собою, а я сам знаю що значать важкі і виснажливі тренування. Як на мене - це право вибору ... Кожен робить те, що йому подобається, і від чого отримує задоволення.

Мені подобаються дівчата займаються спортом ... А відчуття красивого для кожного різне: комусь подобаються худенькі, кому «пончики», одні люблять високих, інші низьких дівчат. Відносно жінок-бодібілдерів - це їх вибір в житті і вони присвятили своє життя цьому виду спорту.

Я знаю досить багато дівчаток, які займаються пауерліфтингом. Досить цікаві в спілкуванні, всебічно розвинені люди. З культуристкам особливо незнайомий, знаю кількох, тільки спілкування зводиться до «привіт-пака» або «як справи».

Не думаю що у жінок є переваги в цьому виді спорту, у них від природи менше тестостерону в організмі - це один з найважливіших мінусів. Ну і форма грудей: не можна порівнювати жінок і чоловіків =)

Як на мене, то чоловіки в цьому спорті виглядають красивіше, все-таки ми сильна стать, і коли ми сильні і здорові - це красиво. Більшості людей не подобаються накачані дівчата, занадто вони вже не природно виглядають.

Хочу мати жінку яка займається фітнесом або бодіфітнесу, але не бодібілдінгом =)


http://kulturizm.info/?p=4587

Подобаються чоловікам жінки бодібілдери?
Але коли ти бачиш ТАКУ жінку, починаєш відразу відчувати комплекс неповноцінності: ну як же так вона, слабка стать, і як же так нас, чоловіків вона «вставила»?
Вам подобаються жінки культуристки?
Уподобання жінок в бодібілдингу?
Чому?
Info/?