Полезные материалы

Яке бойове мистецтво вибрати

Самооборона і традиційні бойові техніки в Челябінську. Індивідуальний підхід. Чи не спорт. Ваш інструктор: Азамат Чінас. + 7- (919) -114-18-27 Про школу

Бойові мистецтва - заняття цікаве і багатогранне, багато хто хоче долучитися до цього багатому світу фізичного і духовного виховання Бойові мистецтва - заняття цікаве і багатогранне, багато хто хоче долучитися до цього багатому світу фізичного і духовного виховання. Говорячи відверто, в наше століття навички, пропоновані нам школами бою Сходу і Заходу, далеко не завжди можуть стати в нагоді в повсякденному житті для того, щоб вибити собі краще місце під сонцем. Мабуть, тут важливіше виробляється в залі дух, військовий дух, непохитний, потужний, і додається до нього парадоксально гнучка психіка. Хоча для підлітків і молодих чоловіків бойові мистецтва все ж більше мистецтво спритно битися.

Коли людина приймає рішення почати займатися чимось подібним виникає питання: яке бойове мистецтво вибрати? Як не помилитися? По-моєму, відповідь одна. Треба добре прислухатися до себе, вирішити, що саме для вас головне в бойовому мистецтві. Адже мотивацією до занять могло послужити безліч причин, ваше завдання знайти головну причину свого бажання тренуватися. Наприклад, я почав займатися рукопашним боєм тому, що просто хотів навчитися битися, Коли людина приймає рішення почати займатися чимось подібним виникає питання: яке бойове мистецтво вибрати мені набридло, що мене ображають якісь обмежені типи і мають нахабство вимагати у мене гроші і якісь послуги, а натомість обіцяють мене не чіпати. Я грошей, правда, не давав жодного разу і послуг ніяких не робив, ну, вище моїх сил це, тому і били мене; троє на одного для ненавченого людини ситуація безвихідна. Це коли був тінейджером. Пізніше до років 24-му мене вже менше стали залучати бійки, хоча битися навчився пристойно, більше стало цікавити самовдосконалення шляхом бойових мистецтв, традиційне ушу дуже полюбилося. Але якщо бути відвертим, то побитися і зараз не відмовляюся, якщо просять, і дуже рідко можу напроситися сам, коли вважаю, що людина робить щось сильно не так. Років з 28-ми у мене з'явилося прагнення освоювати бойові техніки, що дозволяють контролювати супротивника, як в процесі «танців» в стійці, так і вже після переведення супостата в горизонталь. Завжди не подобалося айкідо, просто на дух не переносив. Так ось - стало подобатися айкідо, стало подобатися дзю-дзютсу , Циньна тайцзішное пішло, а то все більше ударами працював, прихвати використовував, але кидки, звалювання тільки найпростіші, «дубові». Ставку раніше робив більше на нокаутуючі і травмуючі удари, які не дозволяють противникам продовжувати бій, для підготовки цього зубодробительного арсеналу прекрасно підходили (і підходять) м'які блокування, жорстко-м'які входи з тайцзи і Сін'я. Традиційна і не дуже робота з холодною зброєю стала цікава по-справжньому також не так давно.

Індивідуальні тренування. Тільки робочі, раціональні і реалістичні техніки. Чи не спорт. Стань бійцем і почни пишатися собою! Почати тренування.

Ось така еволюція інтересів до різних бойових мистецтв відбулася в моїй свідомості Ось така еволюція інтересів до різних бойових мистецтв відбулася в моїй свідомості.

Зараз сам веду секцію і буває дзвонять (заходять) мами і тата, запитують, чим дитині краще зайнятися, щоб і рухався, але фактор травматизму щоб виключити. Раджу спортивне карате типу Шотокана, спортивне ушу ;, в другу чергу дзюдо, самбо, вільну, тут травматизм вище; в останню чергу кіокушинкай, бокс, кікбоксинг, муай тай, кудо, тут потрібне хороше здоров'я і бажання битися, а де багато бою в контакт, там без травм не обходиться, хоча, звичайно, від тренера залежить і від удачі дуже сильно.

Зазвичай деяка частина приходять в зали займатися, йде туди в надії отримати навички самооборони. І насправді основні правила самооборони вивчити можна за досить короткий термін, а ось з технічною реалізацією задуму справи йдуть складніше, тут потрібно працювати і з психікою, і з «фізикою», напівзаходи ж виходять в реалі боком. І вже точно не вірте, що навчитеся віртуозно битися, займаючись по 15-20 хвилин 2-3 рази на тиждень, якщо ви ніколи раніше нічого подібного не могли. 3-4 рази на тиждень по 1,5 -2,5 години це більш реально і хоча б протягом мінімум 3-х місяців-півроку, а краще року занять. За цей час цілком можна і удар поставити, і психіку загартувати людині. Без вишукувань, але агресивних типів без бойового вишколу упускати буде, як то кажуть: «Перевірено на собі». Були у мене учні, був такий результат, але ті, хто ходив з перервами, а потім і зовсім пропадав, природно комплексу навичок не отримували ...

Якщо у мене запитає якийсь офісний працівник або просто ІТП, яким за 30 і який ніколи нічим таким не займався, яке бойове мистецтво йому вибрати, я б сміливо порекомендував традиційне дзю-дзютсу і айкідо, а також тайцзицюань Якщо у мене запитає якийсь офісний працівник або просто ІТП, яким за 30 і який ніколи нічим таким не займався, яке бойове мистецтво йому вибрати, я б сміливо порекомендував традиційне дзю-дзютсу і айкідо, а також тайцзицюань. Тільки в тайцзицюань є одне «але», той, хто його викладає повинен вміти битися його рухами, якщо не вміє, то тайцзи він не знає в повному обсязі, а значить про самооборону доведеться забути. Особливо ці види підійдуть тим, хто знаходиться не в кращій фізичній формі, змусять зібратися, набрати тонус і, можливо, прокинеться бажання понюхати чогось жорсткіше, хоча при правильній розстановці акцентів в цих видах реальної жерсті хоч відбавляй, тільки вміти треба користуватися стильовими прийомами , а не тільки по повітрю молотити і неопірного партнера валити заломом. Взагалі вважаю, що айкідо, дзю-дзютсу і тайцзи дуже підходять керівникам різних рангів, так як вчать керувати своєю енергією, енергією і рухами супротивника, вчать упускати його туди, куди він сам хоче впасти. По-моєму дуже схоже на ведення бізнесу, нехай і в спрощеному вигляді.

Для тих, хто після 30-ти, але бажає відразу жорстко працювати, має хорошу фізичну форму підійдуть всі школи карате і ушу, милі вашому серцю. Знову ж тут питання до того, що і як дає певний майстер, у якого ви плануєте тренінг. Якщо ви просто хочете багато спарингував, бити руками, ногами і кидати, то непогано підійдуть набирають популярність школи змішаних єдиноборств, якщо достатньо ударів, то муай тай рулить, знову ж таки, якщо хочеться бути, як Мухаммед Алі і Тайсон разом узяті, то вам в бокс. Але деяким навпаки цікава ефективна робота з групою супротивників, причому група ця може бути і озброєна, а працювати в таких умовах вчать не так вже й багато традиційних шкіл, а в спорті це взагалі не потрібно.

Отже, відповідь на те, яке бойове мистецтво вибрати, повинна дати ваша душа. Душа повинна лежати до обраного виду, знаєте, як до коханої жінки. А іноді люди закохуються в обране бойове мистецтво в процесі занять і потім не можуть зупинитися, затягує зі страшною силою. Живий приклад - автор цього сайту .

Як не помилитися?