Полезные материалы

Правила боїв без правил

Чи правда, що бої без правил не мають ніяких правил і допускають будь-які дії і прийоми? Варто визнати, що це кілька помилкова думка, що сформувалися у багатьох обивателів внаслідок перегляду зарубіжних кінокартин з жорстоким побиттям.

Насправді, якщо ви хочете дізнатися більше про бої без правил, достатньо всього лише уважно відстежувати Новини спорту в засобах масової інформації, що заслужили гарну репутацію.

Що ж таке бої без правил? Це спортивні змагання, в яких беруть участь представники різних бойових мистецтв, як-то: панкратіон, бокс, джиу-джитсу, шутрестлінг, валетудо та інших відомих і малознайомих для слуху простої людини шкіл і напрямків різних єдиноборств.

Таким чином, в бою сходяться спортсмени однієї вагової категорії, які використовують абсолютно різні техніки і тактики ведення поєдинку.

У боях без правил дозволений досить жорсткий контакт із застосуванням больових прийомів, в тому числі удари ногами і задушливі прийоми, але заборонені будь-які дії, які можуть завдати шкоди здоров'ю суперника: укуси, удари в пах, удари головою, пальцями в очі, плювки та ін .

У боях без правил дозволений досить жорсткий контакт із застосуванням больових прийомів, в тому числі удари ногами і задушливі прийоми, але заборонені будь-які дії, які можуть завдати шкоди здоров'ю суперника: укуси, удари в пах, удари головою, пальцями в очі, плювки та ін

Тут не присуджуються будь-які окуляри, головне - за відведений на поєдинок час (основний час бою - 10 хвилин) перемогти конкурента.

Неважко здогадатися, що мікс-файт (так інакше називаються бої без правил) в його сучасному вигляді народився в Америці. У 90-х роках минулого століття набули популярності UFC - американські бої.

Сьогодні лідерами в цій галузі поряд зі Сполученими Штатами Америки є Японія, Бразилія, Росія, Білорусія, Голландія ...

Вважається, що россіской витоки боїв без правил знаходяться в 1979 році. Саме тоді в радянських Повітряно-десантних військах були введені рукопашні бої для десантників. Через два роки, в 1981 році, вони переросли в справжні чемпіонати, які стали проводитися два рази на рік.

У 1996 році в Росії була утворена Федерація боїв без правил, засновником якої став Вадим Фінькельштейн. У тому ж 1996 році в Санкт-Петербурзі з'явився перший професійний бійцівський клуб Red Devil.

Знамениті Олег Тактаров (так-так, це він знімається сьогодні в Голлівуді і веде ТВ-передачі, і саме про нього писали не тільки кожна спортивна газета , Але і практично всі видання, що розповідають про життя зірок шоу-бізнесу), брати Ємельяненко, Сергій Харитонов - вихідці саме з цього спортивного клубу, який вирощує зірок мікс-файту.

Згодом бійці з пітерського клубу Red Devil стали виступати від утвореної незабаром професійної ліги боїв без правил мікс-файт М1. У 2002 році вона стала називатися MFC, а змагання (в перекладі на російську) - «Всесвітній чемпіонат зі змішаних єдиноборств мікс-файт М1».

З 2000 року міжнародні змагання з боїв без правил проводяться в квітні та листопаді.

Чи правда, що бої без правил не мають ніяких правил і допускають будь-які дії і прийоми?
Що ж таке бої без правил?