Полезные материалы

Тренажери в бойових мистецтвах

  1. Боксерський мішок
  2. маківари
  3. Поділися з друзями: ↑ Вгору ↑

Багато людей різних занять фітнесом краще бойові мистецтва Багато людей різних занять фітнесом краще бойові мистецтва. Адже цей вид спорту може забезпечити вам не тільки відмінну фізичну форму, а й специфічні вміння, які дозволять вам відчувати себе більш впевнено на темних вулицях сучасних міст. Зазвичай тренування проводяться за схемою три рази в тиждень по дві години. Цього часу мало для успішного освоєння того чи іншого стилю рукопашного бою.

Вірніше, займаючись за такою схемою, результати ви побачите набагато пізніше, ніж вам того б хотілося. Що ж робити, якщо у вас є дике бажання стати сучасним Брюсом Лі, а часу на тренування не вистачає? Відповідь проста - тренажери. Але не у всіх є кошти для покупки дорогих магазинних тренажерів, в цій статті ми розглянемо пару варіантів, коли з мінімальними витратами можна організувати собі цілком пристойне місце для відпрацювання техніки і сили удару.

Боксерський мішок

Боксерський мішок

Як тільки розмова заходить про тренажерах в бойових мистецтвах, люди відразу собі уявляють боксерський мішок, але насправді тренажерів набагато більше. Мішок це відмінний тренажер для ударних вправ. На ньому можна відпрацьовувати удари руками, ногами, ліктями, колінами, плечима і головою. Якщо у вас є місце для мішка - використовуйте його обов'язково. Ви можете це зробити самі, якщо не можете - замовте або придбайте. Мішок повинен бути з якісних матеріалів, так само як і боксерські рукавички . Тоді вони прослужать вам довго.

Але не всім може підійти боксерський мішок, адже для його установки вам потрібно в першу чергу місце, досить складна система кріплень, а в наших квартирах не завжди є можливість виділити кут для підвішування мішка, та й гак вкрутити в плити перекриттів досить складно, що ж в такому випадку робити?

маківари

Одним з найважливіших аспектів успішного освоєння прийомів рукопашного бою є набивка ударних поверхонь. Для того, щоб зробити собі тренажер для цих цілей, вам знадобиться шматок щільної гуми, якщо такий в господарстві не знайдеться, то можна скористатися каремати (килимок для туризму) і стінка. Якщо ви просто прикрутіть килимок до стіни, то ви трохи себе обмежите в кількості відпрацьовуються прийомів, тому килимок або гуму потрібно закріпити на розі стіни. Так ви зможете відпрацьовувати прямі, бокові удари, удари ліктем і коліном, в загальному, ви практично не будете відчувати обмежень в відпрацьовуються ударах, а місця така макивара в кімнаті не займає взагалі, та й коштує каремат набагато менше мішка.

Другий тренажер, який ми з вами розглянемо, підійде людям, які живуть у приватному будинку Другий тренажер, який ми з вами розглянемо, підійде людям, які живуть у приватному будинку. Для цього вам знадобиться колода, можна вирізати товсту гілку довжиною 2 метри в найближчій посадці. Для установки цього тренажера вам знадобиться вирити у дворі яму глибиною 50 сантиметрів, встановити туди колоду вертикально, простір навколо колоди слід заповнити дрібними каменями (щебенем) приблизно до половини, решта простору просто засипаємо землею. До колоді прив'язуємо сніп соломи (якщо хочете зробити традиційну маківару) або просто обмотуємо ганчірками або гумою. На такому тренажері можна відпрацьовувати практично всі удари з арсеналу боксу, кікбоксингу або карате.

Пам'ятайте, що рукопашний бій в першу чергу - це пам'ять тіла, м'язова пам'ять. Тому для того, щоб удар був відпрацьований до автоматизму, його потрібно повторити не менше 10000 разів. Займаючись в залі і приділяючи будинку 20-30 хвилин для роботи на тренажерах, ви зможете набагато швидше наблизитися до бажаного рівня володіння прийомами єдиноборств.

Поділися з друзями: ↑ Вгору ↑


Дивіться також:

Жовтень 30, 2015 о 23:57

Що ж робити, якщо у вас є дике бажання стати сучасним Брюсом Лі, а часу на тренування не вистачає?