Українець Олексій Олійник став чемпіоном світу з бойового самбо

В Олімпіаді єдиноборств, що пройшла в минулі вихідні, бійці Ліги «М1 Україна» чудово виступили в одному з найскладніших і найнебезпечніших видів бойових мистецтв - самбо. Не дивно, що саме до цього виду спорту була прикута основна увага глядачів. Адже у змагань з бойового самбо був найвищий статус - XV Чемпіонат світу.
Мабуть, найяскравішим боєм вечора був останній, фінальний бій в найпрестижнішій ваговій категорії «понад 90 кг». Українець Олексій Олійник, який представляє «М-1 Global», змусив чимало похвилюватися своїх прихильників, коли двічі зупиняв бій і звертався до лікаря. Всього він провів у медиків майже всі три хвилини, відведені для цього правилами. Було очевидно, що Олексій серйозно травмований в попередніх сутичках. Але все ж він не здавався ... Мабуть, у нього був тільки один шанс перемогти: провести єдиний ефективний прийом, не давши супернику можливості вдарити по травмованим місцях. І Олексій його використовував, взявши свого супротивника, росіянина Абдурахмана Нурмагомедова, (який виступає в турнірі «М1 Selection Ukraine 2010») на удушення. Але і той був міцним горішком: він пручався до тих пір, поки не втратив свідомість.
Не менш видовищними і складними були і інші поєдинки бійців «М-1 Україна», багато хто з яких також зайняли призові місця в цьому чемпіонаті світу. Так, першим у ваговій категорії «до 68 кг» став Магомед Алхасов, вирвав перше місце у іншого нашого бійця - Євгенія Яворського. Призерами у ваговій категорії «до 74 кг» стали: брат супертяжа, бився з Олійником, Хабіб Нурмагомедов (1 місце) та Євген Фоменко (3 місце), - також захищають кольори Ліги «М1 Україна».
У ваговій категорії «до 82 кг» 2 місце завоював Вадим Хазов, а 3 - Павло Кущ. А в категорії «до 90 кг» призові місця зайняли відразу троє бійців Ліги «М-1»: першим став Макашарипов Макашарипов, другим - Ілля Вітюк, а третім - Бахтіяр Аббасов.
«Ми пишаємося тим, що завдяки бійцям, виступаючим в« М1 Selection Ukraine 2009-2010 », наша країна зайняла 2 місце в загальнокомандному заліку, поступившись лише команді Росії, - зазначив президент Ліги змішаних єдиноборств« М1 Україна »Дмитро Христюк. - Те, що наші бійці - кращі в бойовому самбо, говорить багато про що. Адже бойове самбо найближче до мікс-файту. Це означає, що наші бійцівські шоу за участю цих зірок «М-1» будуть особливо яскравими, збираючи все більше глядачів. Одне з таких шоу ми проводимо 7 травня в Національному цирку України, куди я всіх із задоволенням запрошую ».