У Запоріжжі відбувся відкритий турнір "Богатир-класик 2016" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

9 квітня в Запоріжжі в ДК «Дніпроспецсталь» пройшов Відкритий Кубок Запорізької області з бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнес-бікіні і менс фізик, а також Відкритий турнір Богатир-класик 2016 з бодібілдингу 9 квітня в Запоріжжі в ДК «Дніпроспецсталь» пройшов Відкритий Кубок Запорізької області з бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнес-бікіні і менс фізик, а також Відкритий турнір Богатир-класик 2016 з бодібілдингу.

У змаганнях брали участь понад 150 спортсменів. Відкритий кубок проводився за такими категоріями, як:

фітнес-бікіні: до 163 см, до 169 см, понад 169 см;

мен фізик: до 178 см, понад 178 см;

юніори бодібілдинг: абсолютна категорія;

бодібілдинг чоловіки: до 80 кг, до 90 кг, понад 90 кг;

фітнес-бікіні: абсолютна категорія;

бодіфітнес жінки: абсолютна категорія;

Що стосується турніру «Богатир-класик», то в ньому брали участь тільки чоловіки, які боролися за звання абсолютного чемпіона. Одним із спонсорів змагання виступив пансіонат «Берізка».

Змагання відкривали президент Обласної федерації бодібілдингу та фітнесу Запорізької області Валерій Пономаренко, головна суддя змагань Ліана Зубатенко, а також син відомого спортсмена Леоніда Жаботинського Руслан Жаботинський, який урочисто вручив свою книгу про великого батька Валерію Пономаренко.
Змагання відкривали президент Обласної федерації бодібілдингу та фітнесу Запорізької області Валерій Пономаренко, головна суддя змагань Ліана Зубатенко, а також син відомого спортсмена Леоніда Жаботинського Руслан Жаботинський, який урочисто вручив свою книгу про великого батька Валерію Пономаренко У заході також змогли взяти участь глядачі в залі, для яких провели додатковий конкурс на кращий прес залу для глядачів. Переможця визначали за реакцією все того ж залу для глядачів.

Кубок Запорізької області проходив в кілька етапів: відбірковий раунд, півфінал і фінал Кубок Запорізької області проходив в кілька етапів: відбірковий раунд, півфінал і фінал.

У категорії Фітнес-бікіні до 163 см перемогу здобула Сидоренко Світлана, яка приїхала в Запоріжжя з Харкова.

У категорії до 169 см золото взяла Самойлова Євгенія У категорії до 169 см золото взяла Самойлова Євгенія.

У категорії понад 169 см першою опинилася Ус Анна У категорії понад 169 см першою опинилася Ус Анна. Анна також змогла обійти своїх суперниць і в категорії Фітнес-бікіні абсолют і стати абсолютною чемпіонкою 2016.

У категорії Бодіфітнес абсолют серед жінок першість здобула Захарова Вікторія (праворуч) з міста Керч У категорії Бодіфітнес абсолют серед жінок першість здобула Захарова Вікторія (праворуч) з міста Керч.

Після дівчат на сцені з'явилися чоловіки, які боролися за першість у категорії Менс фізик Після дівчат на сцені з'явилися чоловіки, які боролися за першість у категорії Менс фізик. Переможцем в групі до 178 см став Сироводка Максим із Запоріжжя.

Першим в групі понад 178 см виявився Борзенко Олексій Першим в групі понад 178 см виявився Борзенко Олексій.

У групі Бодібілдинг юніори золото взяв Степаненко Степан У групі Бодібілдинг юніори золото взяв Степаненко Степан.

Після юніорів на сцені з'явилися учасники групи Бодібілдинг до 80 кг, в якій здобув перемогу Русакевич Євген Після юніорів на сцені з'явилися учасники групи Бодібілдинг до 80 кг, в якій здобув перемогу Русакевич Євген.

У групі Бодібілдинг до 90 кг на п'єдесталі опинився Шульженко Артем У групі Бодібілдинг до 90 кг на п'єдесталі опинився Шульженко Артем. Переможцем в категорії Бодібілдинг понад 90 кг став Романов Євген. Він також зміг стати Абсолютним чемпіоном з бодібілдингу 2016.

По закінченню Відкритого Кубка Запорізької області з бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнес-бікіні і менс фізик глядачі змогли побачити Відкритий турнір «Богатир-класик 2016» По закінченню Відкритого Кубка Запорізької області з бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнес-бікіні і менс фізик глядачі змогли побачити Відкритий турнір «Богатир-класик 2016». У ньому взяло участь шість спортсменів. Шарапов Андрій, який є багаторазовим чемпіоном України, а також володарем бронзової медалі чемпіонату Європи, здивував журі і всіх глядачів насиченою вільної програмою, яка включила в себе навіть елементи східних танців. Завдяки своїй харизмі та майстерності Андрій зміг стати володарем титулу «Богатир-класик 2016».