Полезные материалы

Як поставити нокаутуючий удар, нокаутуючий удар цікаві статті про грепплінг ММА бойове самбо

  1. Як правильно слід наносити удари кулаком?
  2. Коментарі
" Назад
02.12.2016 22:15

2016 22:15

Не секрет, що ММА вважається одним з найбільш жорстоких і при цьому видовищних видів сучасних єдиноборств, при цьому багато людей, які хочуть отримати навички ефективної самооборони, віддають перевагу даному виду спорту за те, що на ньому людини можуть навчити сильному і дуже жорсткого нокаутуючий удар. Причому удар може бути настільки сильний і несподіваний, що дозволяє всього за кілька секунд отримати перемогу над непідготовленим суперником. Такі удари слід відпрацьовувати під час тренувальних поєдинків, однак існують спеціалізовані вправи, які дають можливість поставити нокаутуючий удар і в домашніх умовах. У цій статті ми розповімо читачам як поставити нокаутуючий удар тим, хто ходить на тренування ММА , уроки бойового самбо або бокс.

Як правильно слід наносити удари кулаком?

Як професійний, так і аматорський ММА, бокс або бойове самбо - це спортивні єдиноборства, де спортсмен постійно ризикує отримати травму, проте при цьому безперервно підвищує свій рівень фізичного розвитку, а також навички ефективної самооборони. Для того щоб удари кулаком дійсно були ефективними, початківець боєць ММА або боксер повинен знати про те, що на сьогоднішній день в боксі існує п'ять типів ударів руками, інші 12 є тільки їх різновидами. Далі ми з вами розглянемо типи і види ударів руками.

Джеб. Один з найпоширеніших видів удару, який наноситься найближчій до суперника рукою. Основною метою цього удару є потрапляння в голову або корпус свого опонента або спаринг партнера. Під час початку удару кулак бійця повинен розташовуватися паралельно землі, а рука бути повністю зігнутою. Під час удару спортсмен задньої до супротивника рукою повинен захищати ліктем і кулаком особа від нанесення суперником зустрінутого удару. Основним мінусом цього удару є те, що він не такий сильний, як інші удари, а ось плюсом його є те, що він дозволяє постійно тримати свого суперника в напрузі і не давати йому зблизитися на небезпечну відстань для проведення кидка або нанесення серії ударів.

Крос. Удар цього типу наноситься далекої від суперника рукою по його корпусу або голові. Причому удар слід виконувати на максимальній швидкості і по найближчій траєкторії. Для виконання кросу спортсмену слід виконати розворот корпусу, перенести свою вагу на одну ногу, виставлену до суперника. Під час нанесення плече повинно знаходитися на тому ж рівні, що і ваша мета. Для отримання більш високої сили удару ноги краще згинати в колінах. Головним недоліком кросу є те, що бійцю під час його виконання доводиться займати незвичне для себе положення тіла. До плюсів відноситься можливість швидкого відходу від контратаки суперника, а також висока точність.

Свінг. В процесі виконання цього удару спортсмен повинен відвести руку назад, а потім випрямити її, після чого провести розворот корпусу і виконання нирка головою вниз. Рука, якою проводиться удар, до того як досягти суперника повинна пройти великий радіус. Головним мінусом свінгу є те, що через складність його виконання суперник, як правило, встигає закритися, плюсом є висока сила удару.

Хук. На думку багатьох боксерів, хук є одним з головних бічних ударів в багатьох ударних видах єдиноборств. При цьому даний удар використовують багато боксери, що знаходяться в клінчі. Метою удару є ураження голови або корпусу свого опонента. Для виконання цього удару плече слід відвести назад, корпус розкрутити, а ударну руку зігнути в лікті. Дуже важливо щоб згин руки був дорівнює 90 градусам, тому що в противному випадку удар не матиме великої сили. Основними плюсами удару є його непомітність, швидкість і відсутність замаху. Мінусом удару є те, що для того, щоб навчитися його добре виконувати, спортсмену доведеться тривалий час попрацювати над розвитком косих м'язів живота.

Аперкот. Даний удар теж дуже часто використовується в клінчі або на близьких дистанціях в той момент, коли суперник, виконуючи захист, забуває звести власні лікті. Наноситься удар однією рукою знизу вгору, при цьому під час його виконання бійцеві необхідно перенести вагу на передню ногу, в тому випадку якщо удар наноситься ближньої до суперника рукою, або на задню ногу, якщо аперкот проводиться далекої рукою. Удар наноситься в підборіддя або сонячне сплетіння суперника. Мінусом удару є те, що при його нанесенні атакуючий сам залишається без захисту, плюсом є велика сила удару і його непомітність для суперника.



Коментарі


Коментарів поки немає

Як правильно слід наносити удари кулаком?
Як правильно слід наносити удари кулаком?