Полезные материалы

Як правильно бинтувати руки боксерськими бинтами

  1. » Як правильно різний Як бинтувати боксерські бинти - покрокова інструкція та корисні поради.
  2. Наскільки важливо бинтувати руки?
  3. Що являє собою бинт?
  4. Як правильно бинтувати руки боксерськими бинтами?
  5. Вибір «просунутих» фахівців.
  6. Три найпопулярніші помилки новачків.
  7. Відео про бинтування рук
  8. 1-vopros.ru: збірник відповідей на ваші питання.
  9. Як правильно бинтувати руки: перший варіант
  10. Як правильно бинтувати руки: другий варіант
  11. Секрети грамотного намотування на руки боксерських бинтів
  12. Що це таке?
  13. види бинтів
  14. секрети намотування
  15. підсумки
  16. Новини партнерів:

» Як правильно різний

Як бинтувати боксерські бинти - покрокова інструкція та корисні поради.

Короткий зміст статті:

Вже на першому тренуванні новачка вчать, як бинтувати боксерські бинти. Людина ще не знає ні як бити, ні як ухилятися від удару, але основи правильної бинтування він вже повинен знати. Чому? Та все просто - сила удару професіонала вимірюється сотнями кілограм. в таких умовах швидше зламаєш власну руку, ніж щелепа супротивника.

в таких умовах швидше зламаєш власну руку, ніж щелепа супротивника

Наскільки важливо бинтувати руки?

Для захисту рук від пошкодження одних рукавичок недостатньо. вони хоч і поглинають частину енергії при ударі, але до руки прилягають недостатньо щільно. Серйозні травми можливі навіть в них, якщо бинти закріплені неправильно. Саме вони забезпечують кращий контакт рукавички з пензлем, підвищують рівень амортизації і рятують кінцівки від постійних гематом і переломів суглобів.

Обзавестися таким засобом захисту можна в будь-якому спортивному магазині, досить запитати у продавця: «Які у вас є бинти для боксу?».

Асортимент відрізняється кольором і довгою, вибір залежить тільки від ваших смаків, уподобань і розміру кисті.

Нічого революційного і нестандартного, в плані матеріалу, за останні роки не придумали. Хіба що, можете вибрати еластичну або нееластичну матерію. Еластичний бинт краще облягає руку, але при цьому може здавлювати судини і нерви, при тривалих тренуваннях це може привести до неприємних відчуттів і наслідків.

Еластичний бинт краще облягає руку, але при цьому може здавлювати судини і нерви, при тривалих тренуваннях це може привести до неприємних відчуттів і наслідків

Що являє собою бинт?

Більшість бинтів складається з трьох частин:

  1. Невелика петля.
  2. Безпосередньо бинт.
  3. Липучка або зав'язки.

Петля розрахована на те, щоб фіксувати всю конструкцію навколо великого пальця. Досить всунути його, щоб утворити точку фіксації, не треба робити ніяких додаткових обертів або возитися з вузлами.

Якщо ваші нові бинти позбавлені цієї частини, при кожному замотування рук ви будете відчувати дискомфорт.

Основна частина представлена смужкою матерії, стандартна довжина коливається від 2 до 5 метрів. ширина стандартна. Липучка потрібна для кінцевої фіксації.

Підійдуть і зав'язки. але впоратися з ними складніше, особливо початківцю боксерові. Відпрацювання частини ударів буде йти взагалі без рукавичок, тільки в бинтах. Тому звикайте до них, завжди замотують руку, орієнтуючись на свої відчуття, а не на чиїсь поради. Адже організм кожного індивідуальний, і працювати в таких умовах вам, а не порадника.

Адже організм кожного індивідуальний, і працювати в таких умовах вам, а не порадника

Як правильно бинтувати руки боксерськими бинтами?

Існують два основні варіанти замотування бинтів - класичний спосіб і «вісімкою». Перший простіший і підійде всім тим, хто вперше взяв у руки бинт. Далі покрокова інструкція по правильній бинтування рук:

  1. Зафіксувати великий палець в петлі. Тепер від нього ми почнемо мотати.
  2. Обертаєте бинт навколо свого зап'ястя, переходите на великий палець і одним оборотом остаточно фіксуєте його.
  3. Тепер час обмотувати ударну поверхню, з переходом на внутрішню частину кисті. Кожен наступний виток повинен заходити на попередній тільки наполовину.
  4. Починайте мотати на кісточки, вони потребують захисту найбільше.
  5. Пара витків на тих ділянках, де кисть недостатньо захищена бинтом довершать картину.
  6. Тепер можете фіксувати за допомогою липучки або зав'язок всю нехитру конструкцію в області зап'ястя.

Нічого складного в цьому немає, тренер покаже кілька разів як треба це робити правильно. А при наявності такої інструкції ви можете потренуватися вдома, нехай на перший погляд все звучить дуже просто, але перші кілька разів у вас може нічого не вийти.

Можете керуватися цією покрокової фото інструкцією по бинтування:

Можете керуватися цією покрокової фото інструкцією по бинтування:

Справа в тому, що процес краще запам'ятати чисто механічно і виконуватиме надалі «на автоматі». Спроби усвідомити і запам'ятати правильну послідовність дій приведуть до помилок навіть при такому полегшеному варіанті.

Спроби усвідомити і запам'ятати правильну послідовність дій приведуть до помилок навіть при такому полегшеному варіанті

Вибір «просунутих» фахівців.

Але будь-який фільм про боксерів говорить нам, що справжні профі пропускають бинт між кожним пальцем, утворюючи ту саму «вісімку». Виглядає це досить ефектно, шматок матерії стає схожим на справжню рукавичку. Найефективніше це першого способу? Так, трохи.

Сам метод прийшов до нас ще з Союзу, протягом багатьох десятків років він забезпечував і забезпечує більш жорсткі і сильні удари. Все це завдяки кращому прилягання до руки і міцної фіксації кисті.

Обробка суглоба кожного пальця окремо різко знижує травматизм під час тренувань і змагань. Починається і закінчується метод точно так же, як і вже описаний. Але після пари оборотів навколо кісточок, бинт послідовно пропускається між вказівним, середнім, безіменним і мізинцем.

Під час обмотування пальці повинні бути розведені в сторону. оборот починається від сторони, протилежної великого пальця. Після кожного витка ми переходимо на зап'ясті для додаткової фіксації і тільки потім повертаємося до наступного пальця.

І знову просто звучить, але проблеми при спробі повторити це на практиці гарантовано виникнуть. Особистий приклад тренера, картинки і відео в кінці статті кілька полегшать завдання.

Три найпопулярніші помилки новачків.

Які основні проблеми можуть виникнути при перемотуванні рук?

  • Освіта складок. Навіть при добре поставленому ударі саму руку особливо не травмуєте, але шкіру гарантовано зітреться до крові.
  • Передавлювання вен і нервів. Це призведе до втрати чутливості, справа може дійти і до тремтіння рук. Під час спарингу - не найкращий варіант.
  • Через слабкий контакту бинт може розмотуватися і злазити з руки. Трапляється рідко, але це теж причина для того, щоб бинтувати руки заново.

Немає ніяких посібників і рекомендацій, які дозволили б знайти або вирахувати оптимальну довжину бинта або кількість його завитків. Все відчувається і перевіряється на особистому досвіді.

Не соромтеся того, що ви не знаєте, як бинтувати боксерські бинти. Всьому цьому вас навчать на перших тренуваннях і з розумінням підійдуть до виникнення проблем. Насправді складно знайти більш доброзичливих людей, ніж боксери. Але ситуація може сильно відрізнятися, в залежності від обраного залу.

Відео про бинтування рук

Далі відео інструкція по бинтування рук перед тим, як одягнути боксерську рукавичку, найправильніша техніка намотування:

1-vopros.ru: збірник відповідей на ваші питання.

Як правильно бинтувати руки в боксі

За старих часів боксери дуже часто отримували травми зап'ястя, рук і пальців. Доходило до того, що спортсмени більше не могли займатися своєю улюбленою справою і покидали великий спорт. Медики частково вирішили цю проблему, створивши еластичні бинти для боксу, якими перемотують руки, щоб уникнути серйозних проблем з кистьовими суглобами.

Сучасні бинти (5-6 метрів завдовжки) фіксують суглоби пальців в одну лінію, тим самим надаючи удару додаткову силу. Також вони вбирають піт, збільшуючи термін придатності рукавичок, що важливо для боксерів при інтенсивних тренуваннях. Позаймавшись пару занять, рукавички сильно намокають. Нутрощі вбирає піт, а потім нутрощі рукавичок сильно тверднуть і боксувати стає незручно і некомфортно.

Також бинт закріплює великий палець до куркуля, що знижує можливість отримати розтягнення або тріщину. Дуже важливо, що він захищає кістки, запобігаючи перелом першої п'ясткової кістки, який вважається професійною травмою боксерів.

Кожен боксер або тренер може використовувати різні методи обмотки рук. Кожен з них має свої особливості: один забезпечує хорошу фіксацію зап'ястя, інший - відмінно захищає «кісточки».

Іноді навіть один шар матеріалу, намотаний на руку, забезпечує захист і стабільність руки в рукавичці.

Варто знати, поділяють боксерські бинти на професійні (більше чотирьох метрів) і аматорські (більше двох метрів, але рекомендують два з половиною метра).

В основному всі бинти раніше виробляли з натурального матеріалу - бавовни, так як він чудово кріпив руку.

Ми розглянемо два найбільш популярних варіанту обмотки рук еластичними боксерськими бинтами.

Як правильно бинтувати руки: перший варіант

простий спосіб

Основна перевага даного способу бинтування рук в боксі в швидкості і легкості запам'ятовування.

- Помістіть в петлю бинта ваш великий палець і протягніть його через внутрішню сторону кисті, починаючи від великого пальця.

- Оберніть бинт навколо зап'ястя приблизно 2-3 рази.

- Боксерський бинт повинен щільно і чітко облягати на обгорнутих частинах, без всяких складок.

- Пустіть бинт по внутрішній стороні. Знову-таки обмотайте кисті рук таким чином, щоб закріпити суглоби пальців.

- Начините бинтувати пальці по черзі. спочатку провівши боксерський бинт між мізинцем і сусіднім пальцем.

- Оберніть бинт навколо зап'ястя. а вже потім навколо великого пальця два рази, по обидва боки.

- Перекрутіть боксерський бинт навколо внутрішньої сторони руки між вказівним і великим пальцем у вигляді «вісімки».

- Частина бинта, яка залишилася, повинна служити обмоткою для зап'ястя.

- В кінці зафіксуйте її липучкою. Таким чином, бинт буде міцно облягати руку.

Як правильно бинтувати руки: другий варіант

«Хрест»

Цей спосіб більш важкий, але дає ряд переваг, перед простим.

Наприклад, він захищає від травмування ударно-п'ясткові суглоби пальців руки, так як дозволяє стягнути спочатку кожен суглоб окремо і більш сильно стискає кулак. Професійні боксери частіше користуються ним, так як удари стають жорсткішими і сильніше. Таким способом намотували бинти в Радянському Союзі.

Бинтами користуються не тільки боксери, але і бійці змішаного стилю. Як правильно намотувати бинти розповідає відомий міксфайтер Михайло Малютін.

Секрети грамотного намотування на руки боксерських бинтів

Для чого зазвичай використовуються боксерські бинти. З яких матеріалів їх роблять. Як їх правильно мотати на руки # 8212; всі нюанси.

Представники багатьох видів спорту потребують спеціального захисту рук перед надяганням рукавичок. Проблема лише в тому, що не всі знають, як правильно намотувати боксерські бинти. У цій статті розглянемо всі нюанси, що стосуються даного питання.

Що це таке?

По суті, боксерський бинт # 8212; звичайна тряпочная стрічка, яка може мати різну довжину (максимальний варіант # 8212; 5 метрів). Як правило, довжина руки вибирається з урахуванням декількох параметрів:

  • загального розміру рукавичок;
  • обраного варіанту намотування;
  • розмірності кисті і так далі.

Якщо говорити простіше, то короткі бинти краще не брати зовсім. Як правило, їх не вистачає, щоб якісно обмотати кистьову і наручний частина руки. Мінімум # 8212; три метри. Але знову-таки, перед тим як купувати виріб і бинтувати його, точно виміряйте розмір кисті.

Мало хто знає, але застосування боксерських бинтів можливо не тільки в боксі. Мотати руки необхідно в кікбоксингу, тайському боксі та інших видах силових єдиноборств. Якщо знати як правильно намотувати боксерські бинти, можна захистити себе від безлічі неприємностей # 8212; переломів пальців, пошкоджень долонь або зап'ястя. Бинт допомагає надійно захиститися від розривів зв'язок і сухожиль, розтягнень, вивихів і тріщин.

Бинт допомагає надійно захиститися від розривів зв'язок і сухожиль, розтягнень, вивихів і тріщин

Характерна риса «правильних» бинтів # 8212; наявність спеціальної петельки для надягання на палець, а також липучки. При відсутності цих елементів від покупки вироби краще відмовитися (нормальна намотування в цьому випадку виключена). Якщо ж щось і вийде, то результат буде далеко не ідеальним. Не можна забувати ще про одне призначення бинтів # 8212; посилення удару, завдяки щільній фіксації пальців.

Висновок тут один # 8212; мотати такі вироби на руку обов'язково. Особливо, якщо ви розраховуєте на хороші результати в бою і захист руки від зайвих травм.

види бинтів

Все бинти для боксерів можна умовно розділити на кілька видів (за матеріалом):

  • бавовняні бинти. Особливість # 8212; здатність «дихати» і ефективно вбирати вологу, що сприяє більшій тривалості «життя» вироби. Крім цього, бавовняні бинти НЕ перетискають судини, не погіршуючи загальні процеси кровообігу. Останній фактор обумовлений тим, що після накручування відразу зрозуміло, перетягнуті вироби чи ні. Якщо є невеликий тиск, то можна відразу послабити натяг і зробити його комфортним. Але є і недолік. При тривалій експлуатації нормальна намотування бинтів стає проблемою. Але тут, звичайно, все залежить від догляду бинтами. Якщо їх час від часу прати і регулярно сушити, то складнощів не виникне;
  • еластичні бинти. Можна знайти вироби, які виготовлені зі спеціальних тягнуться (еластичних) матеріалів. Їх особливість # 8212; чітка укладання на руку і надійна фіксація. Мінус еластичного вироби # 8212; високий ризик непомітно передавити руку. Як наслідок, загальне кровопостачання кисті може бути порушено. Тут важливо нагадати, що перетяжка у випадку з бинтами може привести до цілого ряду проблем # 8212; набряків, травм і так далі. Буває, що після обмотці рукам нормально і здається, що бинти не перетягнути. У свою чергу, проблеми можуть виникнути вже під час бою.

У свою чергу, проблеми можуть виникнути вже під час бою

Висновок тут очевидний # 8212; краще використовувати бавовняні вироби. Вони доступнішим за ціною і простіше в намотування. При цьому довжина повинна бути від трьох метрів, а ширина # 8212; близько п'яти сантиметрів. Колір можна вибирати по власних інтересах.

секрети намотування

Тепер розглянемо, як бинтувати руки правильно. Відразу хотілося б відзначити, що виконувати цю роботу можна як мінімум десятьма різними способами. У цій же статті приділимо увагу найбільш ефективному і популярному серед атлетів варіанту. Якщо ж спосіб не підійде, то можна спробувати інший варіант. Тут все індивідуально.

Техніка намотування полягає в наступних кроках:

  1. Знаходьте петельную частина бинта і надягайте її на великий палець руки. При цьому звертайте увагу, що бинтування повинна починатися з зовнішньої сторони руки. Не рекомендується бинтувати руку з нижньої (внутрішньої) частини руки, адже при такій постановці вже через кілька ударів петля може звалитися з пальця.
  2. Прокручивайте бинт навколо зап'ястя. При виборі числа витків варто орієнтуватися на своє самопочуття. Завдання такої обмотки # 8212; якісно зафіксувати зап'ястя, якому доводиться витримувати левову частку навантаження.
  3. Як тільки зап'ясті покрито бинтом, необхідно зробити один оборот навколо головного пальця.
  4. Великий палець можна обертати один або два рази. Після цього бинт варто натягнути на кісточки і зробити кілька витків (1-2 рази).
  5. Тепер приступайте до обмотці кожного з пальців. Рухайтеся поступово, починаючи з вказівного пальця і ​​поступово підходячи до мізинця. Принцип обмотки кожного з пальців дуже простий. Бинт охоплює зап'ястя, потім вказівний палець, після # 8212; знову зап'ясті, середній палець і так далі.
  6. Як тільки все пальці підготовлені, залишається зробити кілька витків навколо ударної частини руки, після чого можна переходити на зап'ясті (для фіксації липучки).

Як тільки все пальці підготовлені, залишається зробити кілька витків навколо ударної частини руки, після чого можна переходити на зап'ясті (для фіксації липучки)

підсумки

На завершення врахуйте кілька порад, які обов'язково знадобляться під час намотування:

  • намагайтеся намотувати бинти самостійно # 8212; Не довіряйте нікому. Це викликано тим, що іншій людині складно відчути оптимальну ступінь натягу;
  • після зняття доглядайте за бинтами. Як мінімум їх необхідно сушити і правильно складати;
  • під час намотування бинта стежте, щоб вони не давило в момент расжатія руки. Коли ж кисть стиснута, виріб повинен щільно обтягувати кулак.

Новини партнерів:

Джерела: http://1-vopros.ru/263-kak-bintovat-boksyorskie-binty.html, http://www.sovsport.ru/gazeta/article-item/799585, http://proteinfo.ru/ uprazhneniya-i-trenirovki / v-domashnix-usloviyax / namotka-bintov-dlya-boksa /


Коментарів поки немає!

Наскільки важливо бинтувати руки?
Що являє собою бинт?
Як правильно бинтувати руки боксерськими бинтами?
Чому?
Наскільки важливо бинтувати руки?
Обзавестися таким засобом захисту можна в будь-якому спортивному магазині, досить запитати у продавця: «Які у вас є бинти для боксу?
Що являє собою бинт?
Як правильно бинтувати руки боксерськими бинтами?
Найефективніше це першого способу?
Що це таке?