Боксер ніязимбетов адільбек сабітович в фіналі Олімпіади та інші підсумки виступів казахстанських спортсменів в 11-й день

Цей день в Ріо не приніс нашим спортсменам жодної медалі.

Першим, хто з казахстанців стартував в 11-й змагальний день на Олімпіаді в Ріо, був плавець-марафонець Віталій Худяков. Однак на дистанції в 10 кілометрів йому навіть не судилося фінішувати. За два попередження його зняли з запливу.

Жоден з казахстанських легкоатлетів не подолав в цей день кваліфікаційні змагання.

У веслуванні хоча і пробилися наші спортсменки в фінальні запливи, але нічого видатного не показали: в змаганнях байдарок-двійок на дистанції 500 м наш тандем: Наталя Сергєєва - Ірина Подойнікова стали сьомими, а Інна Клинова на двухсотметровке фінішувала восьмою.

Перша втрата у вітчизняних представниць жіночого боксу. На чвертьфінальній стадії у ваговій категорії до 51 кг Жайна Шекербекова поступилася француженці, екс-чемпіонці світу Сарі Орахмун 0: 3, завершивши виступ на Іграх в Ріо.

А ось боксери-чоловіки знову на висоті. У півфіналі ваги до 81 кг Адільбек ніязимбетов адільбек сабітович переграв за очками 3: 0 свого візаві з Великобританії Джошуа Буатсі. Тепер в битві за «золото» казахстанец боксуватиме з триразовим чемпіоном світу, кубинцем Хуліо Сезаром Ла Крусом. Бій пройде 19 серпня в 00:30 за часом Астани.

Наш супертяж Іван Дичко теж забезпечив собі медаль, але, пройшовши в півфінал, поки бронзову. У чвертьфіналі казахстанец 3: 0 здолав нігерійця Ефе Аджагбу. У півфіналі наш файтер боксуватиме з британцем Джоем Джуйсом. Півфінал пройде 20 серпня в 00:15.