Полезные материалы

Боксерська груша своїми руками в домашніх умовах, як зробити саморобну боксерську грушу, як зшити і чим набити боксерський мішок

  1. Як зробити боксерську грушу або боксерський мішок
  2. Магазинна або саморобна боксерська груша - що краще?

Якщо ви вирішили зайнятися боксом будинку: відпрацювати удари, набити кисті, то без боксерського мішка або боксерської груші вам не обійтися. У даній статті ми розповімо про те, як зробити саморобну боксерську грушу або боксерський мішок, а також розглянемо всі переваги і недоліки отриманого спортивного снаряда в порівнянні з вже готовими магазинними виробами.

Як зробити боксерську грушу або боксерський мішок

Перш, ніж створювати саморобну боксерську грушу або боксерський мішок, необхідно визначитися з матеріалом не тільки для начинки, але і для зовнішньої обшивки. На перший погляд здається, що тут складного? Зробити обшивку з будь-якої щільної тканини - та й по всьому. Але не все так просто. Давайте все ж розглянемо всі пропоновані варіанти матеріалів для саморобної боксерської груші.

1 - щільна тканина, згорнута в декілька шарів. Це, насправді, найбільш невдалий з варіантів. Справа в тому, що тканина, якою б щільною вона не була і у скільки б шарів її ні згортали, має пористу структуру, тому наповнювач може прокидатися з часом. Плюс до всього, міцність тканини не дуже висока, а значить, при серйозних навантаженнях є ймовірність, що вона порветься і доведеться збирати по підлозі всю «начинку». Крім зазначених недоліків, варто відзначити ще один: за такою груші обов'язково треба бити в рукавичках, тому що шкіру на руках можна зірвати.

2 - брезент. Безумовно даний матеріал для створення боксерської груші своїми руками краще попереднього хоча б тим, що не дає «начинці» шансу прокидатися крізь пористу структуру. Але, якщо вже робити обшивку з брезенту, то все одно слід використовувати кілька шарів, кожен з яких буде на 1 см менше за габаритними розмірами попереднього. Це потрібно тому, що даний матеріал теж може лопнути і все «нутрощі» виявляться на підлозі. Також, він може здерти шкіру, якщо займатися без рукавичок.

3 - шкіра або шкірозамінник. Використовувати шкіру для того, щоб своїми руками зробити боксерську грушу або мішок, найбільш виправдано. Цей матеріал не пропускає навіть найдрібнішу «начинку» і, в той же час, є досить міцним, щоб витримати будь-які удари. При цьому слід зазначити, що тренуватися на снаряді зі шкіри можна і голими руками.

Кращим варіантом буде комбінація двох варіантів, наприклад, шкіри та брезенту.

Тепер давайте визначимося, чим заповнити боксерську грушу або мішок. Найчастіше пропонують 2 види наповнювачів: пісок і тирса. Перший застосовують, щоб зробити боксерський мішок або грушу більш щільними і важкими, другий - для більш м'якого і легкого снаряда. Хоча, деякі любителі рекомендують в якості внутрішнього шару використовувати гальку або інші негострі камені для обважнення. Можна навіть почути думку, що замість піску варто використовувати рис. Хоча, для здоров'я кистей рук все одно кращої «начинкою» буде гумова крихта.

Отже, приступаємо до виготовлення. Спочатку слід зазначити різницю між боксерською грушею і боксерським мішком. У першому випадку снаряд має форму, власне, груші та розмір з людську голову або трохи більше. У другому - форма циліндра, розміри залежать від цілей.

Перший крок.

На цьому етапі розповімо, як зшити боксерський мішок або грушу. Беремо шкіру потрібного розміру, складаємо навпіл і прошиває дві паралельні лінії. Відстань між ними вибирається індивідуально - це діаметр майбутньої «падлюка». Як зробити форму боксерської груші? Дуже просто. Складаємо кути з одного боку прямокутника і прошиває їх по дузі. Другий схожий мішечок шиється на 1 см менше першого. Його можна зробити з брезенту. Якщо є бажання погіршити зроблений своїми руками боксерський мішок або грушу, зшиваємо і третю ємність невеликого діаметру, в яку будемо засипати камені. Всі шви робимо потрійними за допомогою товстої капронової нитки. Бажано, також промазати їх гумовим клеєм.

Другий крок.

Тепер остаточно визначаємося, ніж набити боксерську грушу, і приступаємо до наповнення. Засипаємо маленький мішечок камінням, вставляємо його в середній. Той (внизу і по краях) набиваємо піском, і засовуємо в шкіряний. Тепер наповнюємо останній тирсою. Після того, як трохи позаймаєтеся на снаряді, тирса і пісок зіб'ються вниз, треба буде досипати. Вибирати, ніж набити боксерський мішок або грушу, безумовно, вам. Ми лише запропонували найбільш дешеві і легкодоступні матеріали. Хоча, будь-який фахівець порадить як «начинки» використовувати гумову крихту.

Третій крок.

Залишилося продумати кріплення. Можна піти більш складним шляхом: вшити в верхню частину снаряда кільце і за альпіністські карабіни прикріпити ланцюга. Інший варіант простіший. Вирізати коло з 12 - 15 мм фанери. Діаметр кола повинен відповідати діаметру верхньої частини боксерської груші або мішка. По центру кола висвердлюється отвір під мотузку. Просунути кінець мотузки зав'язуємо на вузол, для фіксації від випадання. Отриману конструкцію вшивають в снаряд.

Тепер ви знайомі з тим, як виготовити боксерську грушу або мішок, швидше за все, навіть визначилися, чим краще наповнити боксерський мішок або грушу, вибрали спосіб кріплення. Але чи варто отриманий результат витрачених зусиль, часу і коштів? Чи не простіше придбати готовий виріб в магазині?

Магазинна або саморобна боксерська груша - що краще?

Насправді досить часто боксерська груша використовується в домашніх умовах. Заняття на даному снаряді допомагають розвинути хлопчикам не тільки фізичну силу, але і спритність, реакцію, координацію рухів, набути впевненості і загартувати характер.

Але що ж краще: боксерський мішок, зроблений своїми руками, або готовий виріб, що пропонується в магазині?

Чи не станемо розглядати неякісні варіанти, їх на нашому ринку досить багато. Краще відразу візьмемо перевірену продукцію інтернет-магазину «Спорт Куточок». Тут завжди висока якість і прийнятні ціни.

А тепер проведемо порівняльний аналіз. Раніше, ми розглядали, як самостійно зробити боксерський мішок або грушу, тому ви повинні добре уявляти отриманий результат.

По-перше, відразу досить щільно набити снаряд наповнювачем у вас не вийде, тому після декількох занять доведеться підсипати, адже пісок і тирса осядуть вниз. Причому, повторювати цю процедуру доведеться раз 5-6. Боксерська груша або боксерський мішок, придбані в інтернет-магазині «Спорт Куточок», вже готові до застосування.

По-друге, знайти як набивання гумову крихту досить складно, принаймні, в потрібній кількості, а будь-які інші варіанти, помітно програють.

По-третє, прошивати кілька шарів шкіри капроновою ниткою досить складно. При цьому шви, зроблені своїми руками все одно менш міцні, ніж в готових виробах від перевірених виробників.

Сюди можна додати ще безліч доказів, що говорять про недоцільність мук по створенню боксерської груші в домашніх умовах. Отриманий результат все одно не зрівняється з готовим, а сил і часу буде втрачено дуже багато.

Компанія "Спорт Куточок" пропонує вам широкий асортимент якісних боксерських груш і боксерських мішків за цілком прийнятними цінами.

Кожному з нас хочеться мати гарне тіло. І якщо дівчинки для стрункості посилено худнуть, то хлопчики мріють накачати собі м'язи. На даний момент існує неймовірна різноманітність методик, що пропонують різні вправи для нарощування м'язів. Багато заради цього записуються в дорогі спортзали, віднімають купу часу тільки на одну дорогу. Для тих же, хто з різних причин не бажає ходити в тренажерку, пропонуємо комплекс вправ для зміцнення м'язів будинку.

Кожен з нас пам'ятає, як, будучи ще школярами, ми здавали на заняттях фізкультурою норматив: лазіння по канату. Ця вправа не дарма входить до шкільної програми, як одне з основних. Причому, корисно воно не тільки для хлопчиків, але і для дівчаток.


На перший погляд здається, що тут складного?
Як зробити форму боксерської груші?
Але чи варто отриманий результат витрачених зусиль, часу і коштів?
Чи не простіше придбати готовий виріб в магазині?
Магазинна або саморобна боксерська груша - що краще?
Але що ж краще: боксерський мішок, зроблений своїми руками, або готовий виріб, що пропонується в магазині?