Полезные материалы

Fight Code в Мінську: 2 нокаути і зоряна дуель

F ight Code в Мінську: 2 нокаути і зоряна дуель

14 квітня Мінськ приймав міжнародний турнір з єдиноборств серед професіоналів «Fight Code». Пряма трансляція з Палацу спорту велася на 49 країн. Глядачам представили чотири відбіркових зустрічі другого етапу 2012 року серії «Драконів» (вагова категорія до 72,5 кг) і два престиж-бою в рамках «Fight Code», а також показові бої бійцівського клубу «Восьминіг» і зоряну дуель між естрадними виконавцями Іваном Вабіщевич (він же Дядя Ваня) і Павлом Сироїжкіним (солістом групи «Чук і Гек») за правилами муай тай в рамках проекту «Сорочка-хлопець».

Естетика професійних ударів, нокдаун і нокаути від фаворитів бійцівського вечора протягом декількох годин приковували увагу гостей і не залишили нікого байдужим. Зустрічі проводилися в форматі три раунди по три хвилини, крім останнього - «зоряного».

Відкрила турнір перемога українця Віталія Никифорова над білорусом Євгеном телицю. «Fight Code для кожного бійця - крок вперед, в нове спортивне вимір, а це значить - перспектива кар'єрного росту, - поділився після поєдинку український спортсмен. - Бій пройшов неоднозначно, було складно перебудуватися з правил тайського боксу на правила Fight Code. Я приїхав до Мінська зі зборів перед Чемпіонатом Європи з муай тай і перебудувався тільки в другій половині поєдинку. Але я задоволений тим, що пройшов в наступний тур ».

У другому поєдинку наш співвітчизник Дмитро Баранов на ділі продемонстрував, що кількість проведених боїв ще не показник рівня майстерності, і порадував уболівальників перемогою над росіянином Максимом Смирновим. «В цілому, можу поставити собі чотири за п'ятибальною шкалою. Чи не все вийшло на 100%, але план на бій я виконав: не дав супернику показати сильну сторону (роботу руками) і сам в цьому компоненті досяг успіху, працюючи видовищно і нестандартно, тримаючи суперника весь час в напрузі. У турнірі Fight Code слабких бійців немає! У Максима дуже хороший рейтинг в Росії, він один з кращих у своїй вазі. Але я і мій тренер провели хорошу роботу в спортзалі і добилися своєї мети ».

Додатковий раунд потрібен вихованцю білоруського клубу «Чинук» Фархаду Ахмеджанова , Щоб переграти литовця Тадаса Йонкуса, за плечима якого 62 перемоги. У підсумку, набравши більшу кількість очок, Фархад став учасником наступного етапу, прокоментувавши свою перемогу тим, що вивчив опонента і посилив підготовку.

Центральним поєдинком другого відбіркового турніру серії «Драконів» був бій між минулорічним переможцем «Fight Code» Юрієм Безсмертним і представником естонської школи Едвіном Кібусом. Поступово переходячи до активних дій і зберігаючи наростаючий темп до кінця поєдинку, Юрій позбавив Едвіна шансів на перемогу. Пізніше Безсмертний розповів, що «Едвін складний суперник, я довго не міг підібрати до нього ключ. Але все вийшло. Тепер буду готуватися і боротися ще краще, тому що далі буде тільки складніше, на наступних етапах турніру зустрічаються найсильніші бійці ».

Чингіз Аллазов , Вихованець клубу «Чинук», продемонстрував властивий йому натиск і агресивні атаки. Вже з першого раунду було зрозуміло, що він не залишить українцеві Дмитру Руденко жодного шансу. Але останній, як справжній воїн, виявляв стійкість і завзятість. Однак в третьому раунді рефері відрахував нокдаун. Публіка насолоджувалася красивою перемогою Аллазова. Але сам Чингіз залишився незадоволений своїм боєм: «Боксувати в рідних стінах завжди важче, більше відповідальності перед самим собою і вболівальниками. Але, на жаль, в цьому поєдинку у мене не вийшло продемонструвати всю красу своїх виступів ».

Перший нокаут глядачі побачили в серії престиж-боїв від Fight Code у виконанні Дмитра Шакути. У заключному, третьому раунді поєдинку українець Ігор Ляпін нарвався на чіткий удар ногою в голову. «Fight Code - один з найбільших турнірів у світі, не рахуючи К-1, правда, К-1 за останні пару років вже трохи подугас. У мене була хороша можливість ще раз порадувати своїх шанувальників відмінним боєм і я їй скористався, »- поділився Дмитро.

Показові бої за правилами TNA бійцівського клубу «Восьминіг» були не менш видовищними. Протистояння білоруса Мансура Азербіева і чеського бійця Міхала Крчмар на прізвисько «Празький Кошмар» йшло на рівних, і суперечка зважився лише в екстра-раунді за очками на користь чеха. Другий нокаут продемонстрував учень Дмитра Шакути Валентин Славіковскій, який виступив за правилами TNA в суперважкій ваговій категорії. На прес-конференції, яка пройшла напередодні в Fashion Club? його опонент Олег приймач (Україна) заявив, що в першому ж раунді розставить всі крапки над «i». Але в першому раунді, після короткої розвідки, Славіковскій відправив Пріймачева в глибокий нокаут потужним ударом ногою в голову. Встати українець не зміг, бій закінчився.

На десерт, глядачів чекав «зоряний» бій, покликаний стати незабутнім завершенням вечора. Поєдинки, об'єднані назвою «Сорочка-хлопець», відомі білоруської публіці як зустрічі простих хлопців, які ніколи не займалися єдиноборствами і не вміють боксувати. Але в цей раз в рингу мірялися силами Іван Вабищевич, відомий широкій публіці як Дядя Ваня, і соліст групи «Чук & Гек» Павло Сироїжкін. Обидва тренуються вже досить давно. І навіть сам вихід у ринг був пафосним і з претензією: Іван, в кращих традиціях рок-н-рола, приїхав на потужному Harley -Davidson, Павла привезли до рингу на спортивному SUBARU. Трибуни раділи. Бійці викладалися на всі сто. За підсумками трьох раундів визначити переможця так і не вдалося. Публіка вибрала свого переможця - Вабіщевич. А судді - Сироїжкіна. Вийшла справедлива нічия, винагорода новенькими Android від Life:) і пакетами зі спортивним харчуванням Fiz cu lt.

Бійцівський вечір завершився, проте, бійцівський клуб «Восьминіг» і спортивний клуб «Чинук» ще не раз порадує публіку професійними турнірами та зоряними боями.

Фото: Anatol Misnikou і Олександра Пешехонова

На прес-конференції, яка пройшла напередодні в Fashion Club?