Полезные материалы

Користь тренування зі скакалкою

Всім моїм читачам привіт! Почав посилено займатися собою, бігати вранці, робити зарядку і три рази в тиждень ходити в тренажерний зал. І ось згадав про одне дуже хорошому пристосуванні для позбавлення від зайвого жиру. Це скакалка!

Це скакалка

Раніше, років п'ятнадцять тому, пам'ятаю як тренер з боксу робив наголос саме на цей найпростіший тренажер. Він змушував нас стрибати на скакалці щодня по кілька годин. І особливо це було потрібно робити для зменшення ваги перед змаганнями.

І я подумав, чому б мені не додати вправи з цим снарядом в свою програму тренувань. Так як моєю метою є позбавлення від зайвих 10-15 кілограмів, то це мені не завадить.

А далі ми розглянемо яку користь дає тренування зі скакалкою.

В першу чергу скакалка корисна тим, що дуже добре розвиває вашу витривалість і серцево-судинну систему. Також за допомогою стрибків на скакалці поліпшується координація рухів і робота кори головного мозку, що є обов'язковим для людей у ​​віці за 40 років.

Ще одним великим плюсом є те, що при стрибках на скакалці відмінно працюють ноги, і найбільше наші ікри. Ну а далі йде найголовніше гідність стрибків на скакалці.

Тренування зі скакалкою - це відмінний жиросжигатель

Стрибаючи на скакалці ми проводимо так званий інтервальний тренінг, який відмінно розганяє наш метаболізм і сприяє підвищеному витраті калорій організмом. Професійні тренери також радять в перервах між підходами, якщо ви займаєтеся в спортзалі, робити по 20-30 легких стрибків через скакалку.

Та й просто виділяючи для себе кожен день по 15-20 хвилин тренувань з цим снарядом, ви набагато швидше приведете своє тіло в потрібні для вас кондиції.

Тренувальна програма з використанням скакалки

Вище я вже говорив про те, що можна просто стрибати на скакалці, а можна її використовувати в перервах між вправами. Але найкраще стрибки на скакалці додати в програму виконувану за методикою Кроссфіта. Це кругова система тренування. Виконується вона таким чином:

  1. 100 стрибків через скакалку в швидкому темпі.
  2. 10 віджимань від підлоги
  3. 10 присідань з власною вагою або з обтяженням
  4. 10-15 віджимань на брусах, в залежності від підготовки

Всі ці вправи виконуються по колу без зупинки. І таким чином виконується кілька підходів. Відпочинок між окремими підходами 2-3 хвилини. Починайте поступово з 3 підходів, і доводите їх кількість як мінімум до десяти.

Ця програма відмінно справляється із зайвим жиром, а також підвищує силову витривалість. На основі наведеної методики, ви можете придумати свою власну програму, замінивши, наприклад, віджимання від підлоги на вправи для преса. Не бійтеся експериментувати, прислухайтеся до власного тіла.

При виборі скакалки дотримуйтеся наступних правил:

  • Довжина її повинна бути достатньою, і мати регулювання.
  • Ручки повинні легко обертатися навколо своєї осі, і бути м'якими.
  • Шнур скакалки повинен бути легким і не перекручуватися.
  • Після використання скакалку вішають на стіну, для того щоб вона не скручувалась.

Загалом скакалка - це чудовий тренажер, що допомагає нам досягти своїх цілей. Тому, якщо у вас немає скакалки, а ви спортивна людина - бігом в «Спорттовари» за покупкою.

Підписуйтесь на оновлення блогу і діліться матеріалом в соціальних мережах: Нові статті «Tvoya-Life» на Email