NEWSru.com :: Очігава Софія Альбертівна і Торлопова завоювали для Росії олімпійське срібло на боксерському рингу

Пізніше в четвер бій за золото Олімпіади-2012 проведе друга пробилася в фінал росіянка - Надія Торлопова

Росіянка Софія Очігава Софія Альбертівна завоювала срібну медаль Лондона у ваговій категорії до 60 кг жіночого олімпійського боксерського турніру.

- Щоденник Ігор-2012. Розклад і результати змагань

У фіналі вона поступилася принциповій суперниці, неодноразової і чинною чемпіонкою світу ірландці Кеті Тейлор.

Бронзу взяли бразилійка Адріана Араужо і Мавзуна Чорієва з Таджикистану.

Пізніше в четвер бій за золото Олімпіади-2012 провела друга пробилася в фінал росіянка - Надія Торлопова.

У сутичці за золото ваговій категорії до 75 кг їй протистояла 17-річна американка Кларисса Шільдс, яка перемогла за рахунок більш високої швидкості з рахунком 19:12.

"Я йду з боксу, - заявила Торлопова після бою. - Займуся нарешті сім'єю і своїми дорогими чоловіками. Віддам всю любов і ласку, яку вони недоотримали за ці шість років. Хотілося, звичайно, золота. Найголовніше, що вдома мене підтримують , чекають і люблять мій син, мій чоловік. Вони будуть раді і сріблу ".

Бронзовими призерами стали китаянка Лі цзінцзо і Марина Вольнова з Казахстану.

Нагадаємо, що жіночий бокс був включений програму тільки на нинішніх іграх. І почесний титул першої олімпійської чемпіонки в цьому виді спорту раніше в четвер дісталося господині рингу - британці Ніколь Адамс, впевнено преігавшей в фіналі категорії до 51 кг китаянку Рен Цанцан з рахунком 16: 7.

Бронзові медалі завоювали індіанка Мері Ком Хванте і американка Марлен Еспарза. Росіянка Олена Савельєва поступилася в 1/4 фіналу, отримавши травму.