ОІ-2016: українські боксери безславно залишають Ріо

Жодному представнику збірної України з боксу не вдалося дістатися до медалі Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Жодному представнику збірної України з боксу не вдалося дістатися до медалі Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

У чоловічій програмі Україну представляли четверо спортсменів, і кожен з них боротьбу на Олімпіаді завершив вже після стартового бою.

Володимир Матвійчук в суперлегкій вазі без шансів поступився натуралізованому азербайджанцеві Коласа Сотомайор. Напівважковаговик Денис Солоненко в першому раунді не впорався з бронзовим призером Олімпіади-2012 Теймуром Мамедовим (Азербайджан).

Представник України в середній вазі Дмитро Митрофанов одноголосним рішенням суддів програв французові Крістіану Мбіллі асом. Аналогічна доля чекала і Миколи Буценка, кривдником якого став марокканець Мохаммед Хомут.

Єдину боксерську перемогу в Ріо Україні принесла Тетяна Коб, сенсаційно здолала в 1/8 фіналу в категорії до 51 кг титуловану Станимир Петрову. У чвертьфіналі Коб дала бій олімпійській чемпіонці 2012 року Миколі Адамс, поступившись одноголосним рішенням суддів.

Виступ українських боксерів в Ріо-де-Жанейро контрастує з медальним врожаєм лондонської Олімпіади чотирирічної давності. Тоді українці завоювали п'ять нагород, включаючи дві золотих від Олександра Усика і Василя Ломаченка.