Полезные материалы

Правила боксу

  1. Нові правила боксу відео
  2. Види ударів в боксі відео

Система правил проведення боксерських поєдинків з'явилися ще в XVIII столітті. Зараз діють загальноприйняті правила боксу, затверджені Асоціацією національних боксерських федерацій.

Боротьба за перше місце для любителів проводяться за кубковою системою, при якій учасник вибуває після поразки, у фінальному бою бере участь два залишилися боксера, який переміг і займе перше місце Боротьба за перше місце для любителів проводяться за кубковою системою, при якій учасник вибуває після поразки, у фінальному бою бере участь два залишилися боксера, який переміг і займе перше місце. Нинішні правила боксу не передбачають поєдинок за третє місце, тому два спортсмена, які не пройшли у фінал, нагороджуються бронзою. Бій в аматорському боксі триватиме 4 двохвилинний раунду з паузами по 1 хв.

Професійна осередок боксу дотримується рейтингової системи: беруться до уваги всі бої спортсмена, перемоги, поразки, а також яким чином він здобув перемогу. Потім складається рейтинг всіх боксерів-професіоналів і за першим місцем визначається, хто з учасників буде брати участь в поєдинку за звання чемпіона світу, який бере участь в поєдинку з чинним власником титулу чемпіона за даний титул. Дані бої проходять по системі 12 трихвилинних раундів з паузами 1 хв. Попередній чемпіон має право взяти реванш у разі програшу.

Нові правила боксу відео

У боксі забороняються бити ніякої частиною тіла крім стиснутого кулака. Також забороняється відвертатися від суперника.

Підрахунок очок в аматорському боксі проводиться за допомогою електронної системи через спеціальні пульти з двома кнопками, що знаходяться у   боксерських суддів   (5 чоловік) Підрахунок очок в аматорському боксі проводиться за допомогою електронної системи через спеціальні пульти з двома кнопками, що знаходяться у боксерських суддів (5 чоловік). Якщо протягом однієї секунди відразу троє суддів натиснуть відповідну кнопку про присвоєння очок за удар, то система нараховує очко даному боксеру (не більше двадцяти очок за раунд). При рівній кількості очок, рішення про перемогу виноситься суддями.

У професійному боксі окуляри підраховують бічні судді за кожен раунд (Перемога - десять очок, програш - шість і більше очок), оцінюючи силу ударів (Важкий, легкий, жорсткий). Нокдаун - найчастіше приносить перемогу в раунді .

Види ударів в боксі відео

Правила боксу передбачають дискваліфікацію за нанесення тяжкої травми противнику застосуванням забороненого прийому, а також багаторазове використання даних прийомів, за рішенням рефері за порушення правил.

Існують такі рішення про результати бою: Існують такі рішення про результати бою:

  • «Немає результату» - оголошується за рішенням рефері при виникненні проблем з обставинами не підвладним учасникам поєдинку (несправна рингу, погодні умови);
  • Технічна нічия - травмованість боксера в 1-м або 2-му раунді, рівну кількість очок і ін.
  • Перемога за очками - перевага за очками;
  • Технічна перемога за очками - випадкова травмованість, не з вини суперника;
  • програш нокаутом - не здатність боксера продовжувати бій після десятісекундного відліку рефері.
  • Відмова від продовження бою боксером або секундантом ;
  • Перемога за рішенням головної суддівської колегії - при збої електронної системи підрахунку, некомпетентність рефері.

У міжнародних змаганнях з аматорського боксу можуть виступати боксери від 17 до 34 років У міжнародних змаганнях з аматорського боксу можуть виступати боксери від 17 до 34 років. У професійному боксі єдиним обмеженням є фізичний стан спортсмена.