Результати Чемпіонату світу з тайського боксу 2016 року.

З 18 по 28 травня в Швеції пройшов чемпіонат світу з тайського боксу (IFMA Muay Thai world championships) З 18 по 28 травня в Швеції пройшов чемпіонат світу з тайського боксу (IFMA Muay Thai world championships). Останній день змагань 28 травня був особливо емоційним і напруженим, саме в цей день під час фінальних сутичок були розіграні основні нагороди змагань: золоті і срібні медалі.

В результаті найбільша кількість золотих медалей завоювали представники тайського боксу батьківщини "бою восьміруких" - Таїланду 6 медалей з 24, друге місце за кількістю золота займає збірна Білорусі 5 золотих медалей, на третьому місці господарі чемпіонату - збірна Швеції 4 золотих медалі. Що стосується другого місця і срібних медалей, то спортивна фортуна розпорядилася таким чином на першому місці збірна Росії - 8 медалей, на другому місці збірна України - 4 медалі і третє місце у збірної Таїланду - 3 медалі.

За загальною кількістю медалей (золото, срібло і бронза) 16 нагород у збірної Росії, далі по 10 нагород у збірної Білорусі та Швеції і дев'ять нагород у збірної Таїланду.

Перше командне місце займає збірна Таїланду.

Таким чином збірна Росії на Чемпіонаті світу з тайського боксу завоювала 1 золоту, 8 срібних і 7 бронзових медалей.
Чемпіоном світу став Зайнуков Магомед (67 кг), срібними призерами стали Рахімов Холмурод (51 кг), Кузьмін Володимир (63,5 кг), Магакян Сурик (81 кг), Петросян Армен (86 кг), Дьячкова Наталя (54 кг), Березікова Юлія (57 кг), Віннікова Світлана (63,5 кг), Тарасова Анна (71 кг), бронзу вибороли Парамзін Данило (48 кг), Зікрьеев Асланбек (54 кг), Вальтеран Павло (60 кг), Ялли Арслан (91 кг), Корнілов Кирило (понад 91 кг), Негодіна Віра (45 кг), Віннікова Катерина (60 кг)

Міжнародні змагання для молодіжної збірної Росії завершилися 5 золотими медалями, а юніори завоювали 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі. Золото у Іщука Єгора (51 кг), Колотигіна Дениса (71 кг), Веселкина Сергія (81 кг), Ісаєва Бейбулат (86 кг), Сазонцева Максима (понад 91 кг), Валовіч Марка (57 кг, юніори), Гаджиєва Магомеда ( 86 кг, юніори),
срібло завоював юніор Чангелія Дмитро (71 кг), бронза у юніора Тангатарова Аджалана (54 кг).