Полезные материалы

«Розчарували обидва». Враження авторів і читачів «Трибуни» про бій Кличко - Повєткін

Найактивніші відвідувачі розділу «Бокс» підводять підсумки головного бою року.

Найактивніші відвідувачі розділу «Бокс» підводять підсумки головного бою року

5 жовтня відбувся довгоочікуваний бій між суперчемпіоном WBA, чемпіоном IBF, WBO, IBO і The Ring Володимиром Кличком і «регулярним» чемпіоном WBA Олександром Повєткіним. Бій проходив за пояси, які належать Кличко. Пояс Повєткіна при будь-якому результаті бою ставав вакантним.

Трішки історії

Вигравши відбірковий бій 26 січня 2008 року проти Едді Чемберса, Повєткін став обов'язковим претендентом на пояс IBF. Бій з Кличком призначався два рази, але, на жаль, з різних причин не відбувся. Олександр втратив своє місце в рейтингу IBF і вирішив рухатися за версією WBA. За час між боями з Чамберсом і Кличко він провів 11 боїв, встиг завоювати пояс «регулярного» чемпіона WBA і провести чотири його захисту.

За цей же період Кличко провів теж 11 боїв, забравши собі пояса WBO і WBA.

23 квітня 2013 російський бізнесмен Рябінскій виграв, виклавши за це задоволення 23,2 млн. $ (17 млн. Євро), і привіз бій в Москву.

Боксери підійшли до бою з наступними показниками:

трохи статистики

Бій пройшов всі відведені 12 раундів і закінчився перемогою Кличка за очками. Всі судді виставили на своїх картках 119: 104.

Всі судді виставили на своїх картках 119: 104

Цікава дуже статистика ударів. Якщо кількість ударів у HBO і CompuBox практично збіглося, то дані HITBOX відмінні від них.

Якщо кількість ударів у HBO і CompuBox практично збіглося, то дані HITBOX відмінні від них

CompuBox наводить статистику різних типів ударів з розподілом по раундах, а HBO і HITBOX вказують кількість ударів в різні частини тіла.

CompuBox наводить статистику різних типів ударів з розподілом по раундах, а HBO і   HITBOX   вказують кількість ударів в різні частини тіла

Розмір гуртка відповідає кількості ударів в процентному відношення до загальної кількості влучень.

За даними сайту Кличко потрапив 173 рази з 355 викинутих ударів. Повєткін ж, викинувши 284 удару, доніс до суперника 81. Цікавий ще один показник статистики: 93 удару Кличка припали в праву частину голови Повєткіна.

Остання статистична інформація стосується телетрансляцій. Я знайшов статистику по Росії, Україні, Німеччині та США.

В Росії бій подивилося 5,4 млн. чоловік, що склало 32,4% активних на момент бою телеглядачів.

В Україна кількість глядачів було найвищим за останні 5,5 років і склало 70% телеглядачів.

В Німеччині бій привернув до екранів в середньому 11,02 млн осіб у віці від 3 років, що склало 35,4% від усіх активних на той момент телеглядачів. Максимальна кількість глядачів до кінця поєдинку перевищило 12 млн.

на HBO бій показували двічі. Якщо в прямій тансляціі в незручне для американців час бій подивилося 534 тисячі чоловік, то повтор, представлений як попередній бій вечора перед Котто-Родрігес, зібрав 705 тисяч глядачів. Кількість людей, що переглянули повтор, займає 19-е місце серед всіх безкоштовних трансляцій цього року на HBO і Showtime. Якщо ж скласти зрітелетей прямого ефіру і повтору, то протистояння Кличко - Повєткін з 1,235 млн. Глядачів займе почесне 5-е місце в цьому списку.

Перед боєм Ярослав Різьбярів і Gregari зібрали думки читачів та авторів «Трибуни» про майбутній поєдинок . Мабуть, наша робота сподобалася, і надійшло предложені від редакції сайту зібрати відповіді після бою на наступні питання:

1. Ваше враження від бою?

2. Що чекає тепер Володимира Кличка?

3. Який розвиток кар'єри у Олександра Повєткіна?

4. Ваше враження про проведення вечора боксу в Олімпійському?

Хочу подякувати редакції сайту за довіру, а також всіх прислали свої відповіді. Також перепрошую перед авторами за вставлені пропущені букви і розділові знаки. Для затравки ставлю свою думку першим.

Gregari

1. Бій викликав суперечливі почуття. З одного боку, задоволення тим, що цей поєдинок нарешті відбувся. З іншого, радість від того, що виграв боксер, за якого хворів. І з третьої, розчарування якістю боксу. Хоча, Джордж Форман був у захваті від лівого гака Кличко, а Повєткіна назвав героєм за те, що той зміг достояти до кінця.

Жодна атака Повєткіна не обходилося без зустрічного удару, але Кличко вирішив не добивати суперника, щоб не засмучувати високопоставлених уболівальників росіянина.

2. У Кличка можуть бути дві цілі. Одна явна: забрати собі пояс WBC і, нехай і на короткий час, стати абсолютним чемпіоном. Друга - прихована: побити рекорд Джо Луїса за кількістю захистів пояса. У можливість зустрічей з кульовим і Бойцовим повірю тільки тоді, коли з'явиться болгарська Рябінскій на стороні першого або російський Рябінскій вирішить підтримати другого. Якщо залишиться тільки Зауерлянд, то, через боротьбу телеканалів ці бої навряд чи відбудуться.

3. Хоча Повєткін і збирається тренуватися і знову піднятися на вершину, багато що залежить не від нього, а від пропозицій з боку. Найкращий варіант - це якщо Путін запропонує Повєткіну за його героїчне терпіння місце в Думі поруч з Валуєвим або сотника по спорту поруч з Федором Емельяненко. Другий варіант: якщо Рябінскій перекупить контракт і продовжить фінансування боксера. Не знаю, наскільки його вистачить, але топ-бійці відчули запах грошей і за гроші на ринг виходити не будуть. Третій, самий гірший варіант, - залишитися в Sauerland Event. Грошей у німців менше, ніж у Рябінского, і топові бої вони організувати не зможуть. Найімовірніше, в цьому випадку Повєткіна кинуть під Пулєва, Бойцова і Хеленіус і ці поєдинки, в разі проходження всієї дистанції, завершаться незрозумілими суддівськими рішеннями не на користь Олександра.

4. Бій я дивився по німецькому телеканалу RTL. За організацію можу поставити тверду трієчку. Через передбачуваного приїзду царя-батюшки позбавили журналістів бездротового зв'язку. Гімн України був виконаний без музики. Ну і андеркарті довелося шукати на англомовних каналах.

Ярослав Різьбярів

1. Боксу там точно не було

2. Швидше за все, Пулєв.

3. Сподіваюся, все буде добре. Олександр показав себе Великим воїном.

4. Емоційно. Якщо говорити конкретно, то провал трапився ще на стадії переговорів і збільшувався, як сніжний ком в міру отримання мною закритою від багатьох інформації про деталі поєдинку.

Чуча

1. Бій, як не дивно, не розчарував. У ньому був нерв і напруга. Але при цьому розчарували обидва бійця. Примітивністю і, як наслідок, передбачуваністю.

2. Що чекає Володимира Кличка? Хотілося б його побачити в боях з Уайлдером, Шпилькою і Ф'юрі - бійцями, які не поступаються йому в габаритах і, як наслідок, здатними «спровокувати» більш-менш чистий бій, без навалів і задушливих фінтів чемпіона.

3. Сашу хотілося б побачити в бою з тими ж боксерами. Плюс Стіверн, Арреола, Хей, Мітчел, Чісора. Словом, якщо не з Кличком, то з бійцями першої десятки будь-який з версій.

4. Було видно, що людей прийшло багато. Ось тільки краще фільтрувати сидять біля мікрофонів в залі і давати послухати тренерів в перервах між раундами. Гендлін притомленим. Давно доведено, що подібні бої (гри, забіги, запливи і змагання взагалі) краще коментувати удвох. Але Гендлін всяко краще балакунів з «Росії 2».

Bot-Master

1. На 95% бій виправдав очікування. В опитуванні перед боєм я передбачав розгромну перемогу Володимира Кличка за очками (118-110). Вона виявилося, ще розгромним. Кличко показав рівно те, що показує завжди, не здивував нічим. Якщо раніше в кутку біля Вови був авторитет в особі Еммануеля Стюарта, який міг змусити закінчити бій достроково (як у випадку з Едді Чамберс), міг накричати на Вову, змусити працювати, то зараз авторитетів у Вови немає. Він як павич, милується собою, робить, що хоче, і йому наплювати на всіх: як на експертів, які радили йому піти з боксу в 2003-2004, так і на вболівальників, які не вірили в нього в той же час. Володимир б'ється не для них, він б'ється для себе. Точніше навіть, йому не подобається битися, бити людей, йому подобається бути чемпіоном, зніматися в рекламах і купатися в променях слави. Все інше йому не потрібно. Йому не потрібно було нокаутувати Сашу, не потрібно було підключати праву, йому просто потрібно було перемогти і забрати 17 млн. Зелені з собою.

А Саша ... Саша молодець, правда. Від нього вимагалося 2 речі - підготуватися до бою фізично і терпіти страшенний біль. Саша впорався з цим на відмінно. А то, що йому зламали кар'єру, вивівши на ПЕРШИЙ СЕРЙОЗНИЙ бій в 34 роки, змінюючи тренерів як рукавички .... Що тут поробиш. Плану на бій не було, нічого не було. Саша зробив від себе, що міг. Хочеш бути кращим, працюй з кращими. На жаль, це правило для Саші неактуально - у нього немає команди, і він сам це розуміє.

2. Кілька таких же легких боїв, потім бій за пояс WBC, потім ще пару легких для нього боїв і кінець кар'єри. Між Кличко і іншими боксерами дивізіону Гранд Каньйон.

3. Повєткіна чекає кілька боїв в Москві і завершення кар'єри. Саші не 25 і навіть не 30. Його час бездарно змарновано, дуже шкода. Можливо, буде спроба вивести Сашу наверх через Хея або Ф'юрі, але це закінчиться ще гірше, британці не полінується добити Витязя. Саша б'ється не за гроші, він хоче бути кращим. І він розуміє, сподіваюся, що він ніколи не переможе Володимира Кличка. Можна бігати, стрибати, тренуватися, але Гранд Каньйон все одно не перескочиш, скільки не намагайся.

4. Враження від вечора в «Олімпійському» жахливе. 1 бал з 100. Як все, що роблять в Росії за державний кошт. Як будівництво стадіону в Санкт-Петербурзі. Жахливо.

- бидло, образи і неодноразовий мат в прямому ефірі на Першому каналі країни.

- нудний вихід боксерів (порівняйте з виходів Кличко - Хей), ніякого шоу.

- запрошення на бій розуму незбагненних персонажів в особі Чісори, Заба Джуди і їм подібних.

- відсутність фонограми гімну України (не змогли знайти?)

- переривання трансляції під час слів Володимира Кличка (хочете перервати, так не показуйте взагалі мова, хто на половині слова обриває ?!)

- в день бою від Цзю, головного тренера Повєткіна в його останньому бою, дізнаємося, що його не запросили на цей поєдинок, потім Костянтин все-таки отримав запрошення в «Олімпійський» і прийшов. Що за клоунада, зі своїми розібратися не можуть?

theDoctor

1. Дуже передбачувано

2. Він настільки відточив свою тактику, що здається взагалі невразливим. Справа не у відсутності конкурентів, я вже навіть не впевнений, що умовний Тайсон його так вже й легко б уклав. Так само розбивався б про джеби.

3. Йому потрібні справжні суперники, щоб прогресувати. Поки між ним і Кличко прірву.

4. Жахлива організація.

li-vo

1. Жахливе враження. Чи не бокс, а не знаю що.

2. Не знаю.

3. Відпочине, а там подивимося.

4. Нудота і боротьба

Навіщо сняться сни

1. Бій залишив жахливе враження.

2. Навіть не знаю. Напевно, буде і далі відстоювати пояса.

3. Буде перемагати далі

4. Перший млинець був з недоліками, але не грудкою. Початок покладено і це головне.

Gatekeeper

1. Повєткін бився. Кличко немає.

2. Це треба у Кличка запитати. Чув, що він збирається битися за титул брата.

3. Дуже сподіваюся, що не зламається

4. Дивився тільки головний бій. Кажуть, що все було на рівні.

Р.S. подивився попередні бої вечора і вони залишили позитивну думку в цьому пункті. Дуже радий за Руслана Чагаєва і нашого крузера Дрозда який переміг небезпечного поляка Матеуша Мастернак. У обох це серйозні сходинки для кроку нагору.

OLEG 31

1. Бій вийшов не дуже видовищним. Як на мене, це тільки через клінчів Володимира, але це його вибір. Вони не заборонені, а шкода, я б поставив ліміт.

2. Володимира чекає Тайсон Ф'юрі, зріст і вагу якого відповідають зростом і вагою чемпіона. Дивишся, там хоч щось цікаве і станеться. Хочу побачити його з рівноцінним, хоча б з фізики, суперником.

3. Олександру бажаю востановиться морально і фізично і витягти уроки з минулого бою. Надалі провести поєдинки з Хеєм або Ф'юрі. Реванш поки йому не потрібен, имхо.

4. Весь вечір не бачив, дивився тільки трансляцію бою. Чи не сподобалося тільки те, як реагували деякі росіяни нецензурною лайкою і словами, за які в мою молодість відразу били в морду. А так вечір дуже навіть був на рівні.

Vik57

1. Бій не сподобався. До раунду 7-му виникло стійке бажання, щоб Саня нарешті дістав Кличка і закінчив ЦЕ. Тепер більш розгорнуто. Найпростіший висновок - один не хотів, інший не міг. Чому не хотів Кличко, можна тільки гадати. Дивний бій за своєю режисурі. Якщо згадувати попередні бої Влада, то там, якщо він когось відправляв в нокдаун, то відразу намагався його добивати. А тут якась апатія. Деякі кажуть, що він втомився, але тоді тим більше незрозуміло. Значить повинен був навпаки намагатися при першій же можливості швидше закінчити. Але немає. 2-ий раунд, нокдаун Сани, і нічого далі. Той же темп, ніяких посилів. 7-ий раунд - та ж історія. Так що залишається тільки гадати. Бій, по суті, виграний однією рукою. Виграний на класі. Вова ще раз довів, що він відмінний тактик, і робить те, що необхідно для перемоги.

Програш Сани пояснюють дві причини:

- команда і тренер. Нічого нового вони не запропонували. Поміняти тактику так і не змогли.

- тут можна провести просту аналогію. Якщо, наприклад, Саня, ставши майстром спорту, вигравши, так би мовити, на всесоюзних змаганнях (Берд, Чамберс), раптом почав би виступати на першостях району проти 2-3 розряду, виграючи на ура, замість того, щоб битися з рівними за силою суперниками. А коли нарвався на майже рівного собі (Хук), просто не знав, що робити. Треба міняти тренера, однозначно.

2. Кличко чекає все той же. Нічого особливо не зміниться. Продовжуватиме в тому ж дусі. Думаю, що після відходу Віта, постарається прибрати черговий пояс.

3. Сані треба міняти тренерський склад, всю команду. Якщо Рябінскій дійсно збирається серйозно займатися цим промислом, то повинен це розуміти. Якщо це не відбудеться, то, думаю, що продовження може бути плачевним.

4. Важко сказати. Організацію можуть оцінити ті, хто там був. Але в загальному, в телевізорі, було нормально. З огляду на, що досвіду поки що ніякого. Залишилося побажати поменше пафосу і ура-патріотизму.

Містер

1. Враження тяжке. Вірив у перемогу Повєткіна, але він вийшов НЕ боксувати, а битися. Він був сильно заряджений на удар. Та й тренерська чехарда вплинула на бокс Олександра. Він не був злагоджений, бойовий механізм.

Кличко треба було дискваліфікувати. Чемпіон з боксу повинен боксувати, а не влаштовувати боротьбу. Такого відвертого спойлерства ні разу не бачив.

2. Переможця чекають більш легкі суперники, ніж в минулому бою.

3. Необхідна стабільність на тренерському містку, завзятість і воля до перемоги, підкріплена двома-трьома боями з боксерами типу Ф'юрі, Стіверна, Хея або Чісори. Якщо ці перешкоди будуть подолані, то реванш з Кличком.

4. Вечір мені сподобався. Чи не бачив ще так барвисто проведеного боксерського вечора. Дуже красиво. Не гірше, ніж у Німеччині та Штатах. Не те, що колгоспна самодіяльність Хрюнова. Більш-менш добре організовано було в плані медійності і барвистості.

No name

1. За часів Леннокса Льюїса нудним тяжем вважали Джоні Руїза, але Володимир переплюнув його.

2. Напевно, Пулєв. Адже він головний суперник зараз.

3. Не здивуюся, якщо його будуть виводити через рік-другий на Кличка.

4. Весь вечір не дивився. Попередні бої були потужні, судячи з імен.

put_in

1. Бій вийшов не настільки цікавим, як я ождал. Невидовищна манера Кличко, і Повєткін, який виявився не готовий до боксу Володимира (

2. Буде далі перемагати.

3. Чи піде з боксу

4. Бачив тільки головний бій. Здалося, що у деяких емоції били через край))))))))))))

bob fisher

1. Професійний бокс вмирає. Найбільше це помітно в супертяжах, але і в інших дивізіонах ненабагато краще. Купа версій, натовпу дутих чемпіонів, переговори по кілька років про одному бою. Принципу спортивності немає і в помині. Все підбирають собі суперників. Реально хороші боксери практично не виходять на чемпіонські бої. В результаті спортом рулям телеканали і менеджери. При такому розкладі років через 10 люди просто перестануть дивитися цю порнографію. Не дарма пішов такий розквіт UFC, MMA і т.д.

2. Володимир Кличко - показав все, як завжди. Може переборщив з клінчами, але так простіше, та й вік уже. Володимир ніколи не був технічним і яскравим боксером. Говорити про те, що він наголову всіх вище в боксі, просто смішно. Це просто здоровий хлопець з важким ударом. На початку кар'єри він намагався там чогось боксувати, але виходило, відверто кажучи, не дуже. Потім тренери прорахували, що джеб, клінч, великі габарити і важкий удар правою дозволять йому отримувати результат і він вже довгі роки працює за цією програмою як машина. Йому щастить, що немає гідних бійців, та й суперників підбирають дуже ретельно. Так що, думаю, ще роки 2-3 він буде як робот «вигравати» свої бої і піде на пенсію в ранзі «суперчемпіона». Але забудуть його через півроку, бої його переглядати років через 10 точно ніхто не стане, та й зараз немає бажання. Зіркою боксу йому не стати ніколи, для цього потрібен талант, як був у Роя, або характер, як у Гатті, світла йому пам'ять.

3. Саша Повєткін - не знаю звідки у всіх такі захоплення з приводу характеру. Чи не показав взагалі нічого, тупо пров вперед, погано рухався, погано захищався, корпусом не працював. Думки не було взагалі. Вірніше, думка була одна: «Ща я тебе вдарили, якщо допригну». Він що, реально збирався так перемогти Кличка? Ніяких спроб щось змінити в ході бою, несподіваних комбінацій, нічого. Але якщо чесно, я від нього іншого й не чекав. Дивився його попередні бої - нічого особливого, простий середнячок. Перефразовуючи Нікуліна в «самогонників»: «Тренуйся краще на ... Вавжиком». Ось це його рівень. Тренерський штаб Повєткіна - основний посил: «Саша Бий!» І все ...

Взагалі, коли я дивлюся бої, в яких одного їх учасників готував Костя Цзю, я бачу такий же посил. Згадати того ж Лебедєва. Але Костя, по-перше, практично завжди був фізично сильніші за суперника (за винятком Хаттона), а, по-друге, він був набагато талановитіші бійців, яких готує зараз. Може пора чогось міняти? Не можна стати чемпіоном, тренуючись в країні, де немає професійного боксу і професійного тренера.

Підводячи підсумок, хочу сказати - сумно все це і далі буде тільки гірше. Так що шановні, дивіться краще волейбол, набагато більш динамічний, красиве і спортивне видовище.

fillll2009

1. Звичайна захист поясів від Кличка. Володимир на рингу витратив сил рівно стільки, скільки було необхідно. Багато в чому в цьому йому допоміг Олександр, діючий на рингу настільки прогнозовано, що такий професор, як Кличко, прочитав його як відкриту книгу. Всі ці розмашисті удари, положення голови на рівні пупка Влада, захист, сенс якої, мабуть, був приймати всі удари лобом, жахлива витривалість, відсутність як чіткого плану на бій, так і плану Б, перетворили Повєткіна з теоретичного «російського Тайсона» в звичайного похмурого мішка.

Розчарував і Влад, як правило, не готовий ризикувати, але в цьому бою ще й милосердний. Дав вижити Витязю в останніх раундах. Зате розвіяв міф про своє кришталевому підборідді. З приводу клінчеванія Кличко, то тут говорити нема про що, так як, по-перше це правилами не заборонено, а методів не допускати клінч дуже багато, а, по-друге, коли Витязь плив, то він сам з радістю йшов у клінч.

2. Домінація у вазі, до тих пір, поки не вирішить зайнятися чимось іншим, як Віталій.

3. Тут цікавіше. Повєткін має непогані задатками, але йому потрібен тренер і команда. Зімін, Цзю, Хрюнов, Рябінскій і інші, і інші це непрофесіонали. Вони не можуть зробити те, що повинен робити профі, а саме знати сильні сторони свого підопічного і вміти ними користуватися, а також знати слабкі сторони суперника і з цих даних складати план на бій. Моя думка такого, що Повєткіну не з Атласу потрібно було йти тоді, а від Хрюнова і Зауерлянд. Зараз вже пізно. Так що мій прогноз: Саша закінчить так само, як і Валуєв, і Чагаєв. Вершина його кар'єри вже досягнута, далі буде падіння.

4. На бій не був, бо що говорити про організаційні моменти не можу. Однак розчарував свист під час післяматчевих слів Кличка. Після бійки кулаками не махають.

pavel6

1. Бій ще не переглядав, тому враження більше емоційні, ніж технічні. Багато галасу з нічого. Влад все робив як завжди, Саша ж не показав нічого нового і незвичайного. Якщо прибрати політичну і фанатську складову, то не бачу, чим цей бій краще бою з Томпсоном, Чагаєвим або Пітером. Здивувало лише, що Влад не добив Повєткіна після 7-го раунду, та й взагалі на мій погляд не викладався.

Респект Саші за те, що провів 12 раундів, хоча вже найпізніше в 10-му все було ясно.

2. А чорт його знає! В принципі, вже можна йти :) Зрозуміло, коли-небудь з'явиться боксер краще Влада, але поки кандидатів не видно, так що Влад може тепер сам вибирати стратегію: можна укласти Ф'юрі, можна, при бажанні, побитися з Хеєм, можна позакривати нулі у Пулєва і Уайлдера, а можна і не робити ні того, ні іншого :)

3. А ось це хороше запитання. На жаль, я не побачив у Саші в цьому бою принципово нових напрацювань: все ті ж двійки з опусканням голови, пропусканням ударів, майже ніяких відходів в сторону, висмикувань противника на себе і ударів по корпусу. Не бачу тепер, хто може зацікавитися Повєткіним: американцям він не потрібен, в Європі вважають за краще Пулєва і англійців з їх ексцентрикою ... На мій погляд, Саша зараз в тій же ситуації, що і в 2007 році, тільки 34 - це не 28. якщо є ще шанс показати себе, то він - у важкій роботі, серйозної розкрутки і правильною організацією боїв, інакше нічого не буде. У тому числі другого бою з Кличком.

4. Відразу скажу, що дивився бій з німецької ТВ. Для першого разу - непогано, але часом було видно, що досвіду в організації таких боїв в Росії немає: погана інформація в зображенні, оператор часом не встигав змінити картинку і т.д. (Мне вот интересно: рекламна пауза, що починається за секунду до гонгу - це фішка німців або Першого каналу?) Німецьким коментаторам пару раз довелося прикривати відверті ляпи. Ну і Кобзон з гімном під фонограму це нонсенс :(

Greta

1. Бій не дуже сподобався. В першу чергу, через несумісну різниці в класі суперників. Від Повєткіна я очікувала в рази більшого, а він виявився, якщо не повним нулем, то дуже близько до цього. Якщо невдачі в бою з Хуком можна було порахувати за випадковість і списати на погану підготовку, то тепер я зміцнилася в думці (ще раз переглянувши бої і з Чагаєвим, і з Хуком, потрібно ще скачати з Чамберсом і Естрадою), що Саша Повєткін досить- таки середній боксер і шансів коли-небудь досягти вершини в профі боксі у нього немає.

Другим моментом, який розчарував, стало абсолютне небажання Володимира добивати Витязя (хоча, що стосується такого бою краще підходить інше його прізвисько). Зрозуміло, що скоро вибори, а конфліктувати з Росією до виборів (а може і взагалі) УДАРу явно не з руки.

Само собою, що я вболівала за Кличка, але мені дуже шкода, що навіть натяку на конкурентний бій не було - сама прохідна захист Володимиром титулу.

2. Володимиру треба закинути серйозні тренування або боксувати з бодуна. Жарт, звичайно. Я сподіваюся, що він буде більше працювати для суспільства і здорового способу життя, а також нехай одружується. Думаю, зустрітися йому треба з кульовим (Болгарія ще не знала великих боїв), Карлосом Такама (бажано на історичній батьківщині останнього), яким-небудь мексиканцем і навіть не знаю, з ким ще.

3. Повєткіну краще закинути бокс зовсім або зайняти важливу посаду в федерації ... Або піти в Думу. Якщо він залишиться в боксі, то пару-трійку років не бачити серйозних або перспективних опонентів. Вони можуть бути з ім'ям, але на чималій спаді. А можна організувати бій з Солісом за звання найгіршого олімпіонніка (Одлі-то вже пішов) в профі. Може я трохи жестковата, але не бачу ніякого зростання у Повєткіна в результаті стількох років на профі рингу. Відразу після Олімпіади він би більше проблем доставив.

4. В «Олімпійському» я не була, тому важко щось сказати. За телевізійній картинці не сподобалася публіка з відомими вигуками, освистуванням і образами. Та й судячи з інтерв'ю Джамали, дрібних недоліків було безліч, але, думаю, якщо Рябінскій не закинув бокс, то коли-небудь навчаться.

Ned1966

1. Повєткін не зміг реалізувати план на бій. Він був не так готовий, а його стиль зручний Кличко. Олександр показав геройський характер там, де вже другий відмовився б вставати зі стільця. Він рвався вперед.

2. Одружується на Хайден ... Жарт. Вибиратиме суперника на бій навесні або влітку.

3. З ним все буде добре. Людина-кремінь.

4. Спробував би туди потрапити, якби знав, що квитки віддавали за 2-3 тис. Дерев'яних.

Стас1986

1. Дуже непоганий бій. Якщо чесно, то очікував гіршого від Повєткіна. Володимир як завжди на висоті. Показав, що міг закінчити достроково бій, але не став цього робити, за що від Рябінского, Повєткіна і всієї Росії йому повинен бути великий уклін. Ну і сам по собі бій вийшов досить красивим, не нудним, як більшість боїв Володимира.

2. Якщо про опозицію, то тут і Хеленіус, і Ф'юрі, і Хей можуть спливти, можливо, Пулєв. Хотілося б бачити бої з вартими суперниками. Загалом, чергова захист, і так до тих пір, поки або Володимиру не набридне або, що менш ймовірно, на нього не знайдеться хтось, хто зможе перемогти. Два-три роки гегемонії Володимира фобам доведеться ще потерпіти.

3. Дуже хочу помилятися, але боюся, що після цього бою інтерес до Повєткіна, якщо він і був, зникне, а кар'єра піде вниз. Вірніше, не так, вона залишиться там, де була до бою з Володимиром.

4. Бачив тільки головний бій. Чи не вразило.

Юрій Міхалкін

1. Туга і печаль. Повєткін хотів, але не міг, Кличко міг, але не сильно хотів. Ну і дуже багато бруду з боку українця було, вважаю. Перебір. Дивитися на всі ці кидки, нависання і клінчі - неможливо. Брудний спойлер Бернард Хопкінс на тлі такого Кличко здасться Роєм Джонсом.

2. Чергові захисту, претенденти і мільйонні гонорари. Я не бачу поки боксерів, яким під силу знайти ключі до перемоги над Володимиром. Кличко навчився ідеально використовувати всі переваги свого тіла. Дивитися на його бокс особисто мені не дуже цікаво, але треба визнати - стиль дуже ефективний. Особливою швидкості йому не потрібно, тому українець ще може успішно виступати в ринзі років п'ять.

3. Берегти Олександра для фінансово вигідного бою з Кличком, як це було раніше, промоутерам тепер не потрібно, тому дуже ймовірно, що рівень опозиції Олександра виросте і ми побачимо його на рингу і з такими суперниками, як Чізора, Ф'юрі, Пулєв. Починається найцікавіше.

Якщо сам Олександр зробить правильні висновки з поразки від Кличка, промоутери визначаться з хорошим тренером для нього - можна сподіватися на краще, в тому числі на реванш з Кличком через півтора-два роки.

4. В цілому враження хороше, на оцінку «чотири», хоча нічого особливого я не побачив - той же Хрюнов, та й деякі наші ММА промоушени, проводили в Москві турніри на подібному рівні.

як я ловив чоловічків

1. Бій дивився уривками. Він здався нудним, бокс - одноманітним.

2. Буде чекати, коли старший брат піде в політику. Боксуватиме за пояс WBC.

3. Хотілося б, щоб у такого боксера як Сашка не було травм. Успіхів Йому.

4. Повністю не дивився вечір, тому складно сказати. Напевно, за такі гроші погано не зроблять.

Цокало Ярослав

1. Бій пройшов в одну хвіртку. Я не побачив з боку Повєткіна жодного удару (хоча, вони напевно були, але їх не показали). Нокауту не було, по-моєму, виключно від небажання Вови.

2. Нічого поганого Володимира Кличка, думаю, не чекає.

3. Подивимося, але в 34 роки думати про розвиток кар'єри ...

4. Нормально, тільки бидла забагато. Люди, які можуть дозволити собі квитки на перші ряди, кричать «Мочи півня». Я не естет і не інтелектуал, але тут явно колгосп. До речі, Михалкову плюс, він Кличко поаплодував на початку). Може, він про півня потім і кричав?

Велике спасибі всім, хто надіслав своє мение! Ставтеся з повагою один до одного в коментарях.

1. Ваше враження від бою?
2. Що чекає тепер Володимира Кличка?
3. Який розвиток кар'єри у Олександра Повєткіна?
4. Ваше враження про проведення вечора боксу в Олімпійському?
2. Що чекає Володимира Кличка?
Не змогли знайти?
Очете перервати, так не показуйте взагалі мова, хто на половині слова обриває ?
Що за клоунада, зі своїми розібратися не можуть?
Він що, реально збирався так перемогти Кличка?
Може пора чогось міняти?