Полезные материалы

Зробити боксерський манекен своїми руками або купити його - складне питання

  1. Причини для того, щоб не купувати манекени для боксу в магазині
  2. Боксерські манекени своїми руками
  3. висновок

Привіт, шановні читачі

Привіт, шановні читачі! Радий представити вам статтю про те, як зробити правильний вибір: купувати боксерський манекен або робити його вручну?

Причини для того, щоб не купувати манекени для боксу в магазині

У сучасному світі все коштує дорого. Це ж відноситься і до спортивного інвентарю . Манекени для боксу, наприклад, теж коштують чимало. У магазинах мережі Інтернет ціни просто кусаються. Так, в Україні ви цілком можете знайти боксерські манекени за ціною від трьох тисяч гривень. Про верхньої цінової планки в магазинах на цей товар взагалі краще мовчати. У Росії людиноподібні фігури для занять можна купити за ціною від п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Як бачите, ситуація аналогічна.

Якісний снаряд для занять коштує дорого.

Не думаю, що покупцям подобається встановлена ​​в магазинах цінова політика. Для занять боксом манекен є річчю першої необхідності, тому є просто обурливим. Але гаразд, високі ціни - це ще півбіди. Можна, як то кажуть, купити кота в мішку.

Найчастіше продавці тренувальних опудал чомусь згадують побіжно про характеристики товару, що продається. Це повинно насторожити. Як правило, наводяться тільки конкретні характеристики. При цьому покупець не має ніяких гарантій, що зазначені характеристики відповідають дійсності. Тому існує вірогідність купити неякісний товар.

В Інтернеті вже є досить відгуків незадоволених покупців, у яких тренувальне опудало початок ламатися раніше гарантійного терміну. Читаючи їх відгуки, можна зрозуміти, який зараз відбувається обман покупця.

Читаючи їх відгуки, можна зрозуміти, який зараз відбувається обман покупця

Спортивний снаряд для тренувань BoxMan.

З однією людиною трапилася така історія: він купив штучне опудало для того, щоб тренуватися, але через півроку воно прийшло в непридатність. Природно, що боксер звернувся в сервісний центр, де йому сказали, що він не дотримувався правил з інструкції по експлуатації. Пояснення було таке: Манекен BoxMan може використовуватися для відпрацювання ударів, але не для застосування сили. Зрештою був придбаний новий штучний спаринг-тренажер Bob-Box, який можна використовувати для нанесення силових ударів. Ось так іноді виявляється: людина сподівався використовувати тренажер для тренувань, але він не був призначений для цього.

В Інтернеті не вистачає оглядів тренувальних манекенів, від чого виникають серйозні труднощі при виборі потрібного тренажера. Судячи з наявних в Інтернеті відгуками, можна відзначити, що дешеві тренажери не відрізняються гарною якістю і швидко псуються. Якщо кошти дозволяють, краще купити нехай дорогою, але якісний тренажер.

Давайте підсумуємо причини для того, щоб відмовитися від покупки магазинного продукту:

  • невиправдано висока ціна;
  • можна купити неякісний товар;
  • відсутність будь-яких оглядів товару, що тільки ускладнює вибір.

Якщо вищевказані причини не відбили у вас бажання купити штучного асистента, ви можете вибрати водоналивний боксерський манекен з магазинного асортименту.

Боксерські манекени своїми руками

Якщо ви з якоїсь причини відмовилися від покупки штучного асистента, ви можете змайструвати його власними руками. Зробити боксерський манекен своїми руками цілком реально. Виробництво боксерських манекенів - не такий вже і трудомісткий процес.

Перед тим, як приступати до процесу виготовлення, потрібно провести аналіз стандартних характеристик типового штучного спаринг-партнера. Потрібно зрозуміти, чому існує різниця між одним таким тренажером і іншим.

Як правило, технічні характеристики розроблювального снаряда підбираються під фізичні параметри боксера, який буде тренуватися. Висота тренажера повинна бути такою, щоб особа боксера під час тренування знаходилося на рівні особи манекена. Наприклад, якщо боксер має двометровий зріст, то і висота штучного спаринг-партнера повинна бути теж два метри.

Тренажер своїми руками.

Манекени відрізняються один від одного за такими характеристиками:

  1. висота тіла штучного спаринг-партнера;
  2. матеріал, з якого складається поверхню;
  3. матеріал для наповнення нутрощі;
  4. висота торса штучного боксера;
  5. ємність основи тренажера;
  6. вага тренажера.

Боксерський тренажер складається з двох основних частин: основи та тіла. Основа повинна мати набагато більшу вагу, ніж верхня частина, щоб зберігати стійкість на поверхні. Щоб штучний асистент вийшов придатним для тренувань, це доведеться обов'язково врахувати.

Дотримуючись такої послідовності дій, можна зробити манекен своїми руками:

  1. Починайте будувати тренажер зі створення бази. Для виробництва основи відмінно підійде дерево. Вам потрібен брусок розмірністю 100х100 міліметрів (можна брати також 150х150 міліметрів). Вам також знадобиться шматок дошки (якщо не знайдете, згодиться і фанера). Підпиляєте дошку і брус під потрібну вам форму і розмір. У результаті повинна вийти прямокутна дощата (фанерна) платформа. Платформа повинна міститися в покришку.
  2. Дошку (фанеру) прибивають до бруска. Таким чином, виходить подоба стійки для манекена. По чотирьох сторонах вертикальної структури прибивають по одному довгому цвяху.
  3. Підготуйте покришки, достатньо кількох. Коли ви закінчили роботу з деревом, вставте покришки. Встановлюйте покришки, ставлячи їх одну на іншу. Дерев'яна серцевина повинна бути укладена в покришки. Всю цю основу для міцності бетонуючи, для чого будемо використовувати цемент, пісок і гравій.
  4. Можна продовжувати роботу, не чекаючи затвердіння бетону. Розберемося з чого робити тіло манекена. Голова тренажера - це прямокутний дерев'яний шматок. Шия робиться з пружини, одягненою в ущільнений шланг. У торцевій частині стійки висвердлите отвір, туди вставте шию, надійно її закріпивши. Голову вставляйте на інший день, вже після затвердіння бетону.
  5. Після того, коли каркас зроблений, приступайте до обтягуванні грудей манекена. Матеріал вибирайте будь-який. Підійде що-небудь зі старого одягу, поролон або щось подібне. Обтяжку фіксуємо скотчем, після чого обертаємо корпус щільним матеріалом.

висновок

Прочитавши цю статтю, ви отримали унікальні відомості про створення манекена для боксу з доступних підручних матеріалів. Навіщо переплачувати за нього в магазині, якщо можна заощадити, зробивши його самому?

Радий представити вам статтю про те, як зробити правильний вибір: купувати боксерський манекен або робити його вручну?
Навіщо переплачувати за нього в магазині, якщо можна заощадити, зробивши його самому?