Полезные материалы

Китайська методика: 9 вправ від болю в шиї

Ті, хто проводять багато часу в одному і тому ж положенні, відчувають дискомфорт в області шиї Ті, хто проводять багато часу в одному і тому ж положенні, відчувають дискомфорт в області шиї   Щоб зняти ці симптоми, китайські цілителі радять проводити невелику зарядку з 9 вправ

Щоб зняти ці симптоми, китайські цілителі радять проводити невелику зарядку з 9 вправ. Вони прості, але неймовірно ефективні, повідомляє.

Для поліпшення ефективності вправ повороти і нахили голови супроводжуйте рухом очей в тому ж напрямку. Виконуйте вправи розмірено і плавно. Отже, сядьте на стілець, тримайте спину і голову прямо.

1. Тиск вперед. Глибоко вдихніть, покладіть долоні на лоб і натисніть, при цьому напружуючи шию і не даючи голові відкинутися назад. Затримайте дихання і зберігайте напругу 5-7 секунд. На видиху відніміть долоні від чола і розслабтеся на 10 секунд, опустивши голову на груди. Повторіть 3-5 разів.

2. Тиск назад. Зробіть вдих, зімкніть руки в замок і натисніть на потилицю. При цьому напружте шийні хребці і не давайте голові опуститися. Затримайте дихання і залишайтеся в такому положенні 5-7 секунд. На видиху опустіть руки і розслабтеся на 10 секунд. Повторіть 3-5 разів.

3. Тиск в сторони. Зробіть вдих, натисніть лівою долонею на скроню, намагаючись протягом 5-7 секунд не піддаватися тиску. Видихніть, повністю розслабте м'язи шиї і плечей, відпочиньте 10 секунд. Виконайте те ж правою рукою. Повторіть вправу 3-5 разів кожною рукою.

4. Нахили назад. Долонями охопите шию ззаду, на вдиху відведіть голову назад, долаючи опір, а очі підійміть максимально вгору. Затримайте дихання і зберігайте напругу м'язів шиї 5-7 секунд. На видиху опустіть голову і руки. Розслабтеся на 10 сек.

5. Нахили вперед. Долоні тиснуть на шию, а вона поступово поступається цьому тиску. На вдиху голова максимально опускається на груди. Підборіддя притискається до шиї, очі дивляться вниз. Зберігайте напругу 5-7 секунд. Видихніть, розслабтеся.

6. Повороти вправо-вліво. На вдиху плавно поверніть голову вліво, напружуючи м'язи шиї, і постарайтеся подивитися якнайдалі вліво. Затримайте дихання і напруга на 5-7 секунд. Видихніть, розслабтеся на 10 сек. Повторіть 3-5 разів на кожну сторону.

7. Опустіть підборіддя на груди і розслабте шию. Постарайтеся підборіддям «розтерти» ключиці, потроху збільшуючи амплітуду рухів. Повторіть 10 разів.

8. Закиньте голову назад, розслабте м'язи шиї. Спробуйте потилицею «розтерти» нижню частину шиї. Повторіть 20 разів.

9. Розслабтеся, опустіть плечі. Повільно вдихніть, потягніться верхівкою максимально вгору, намагаючись якомога більше розтягнути шийні хребці. Одночасно повертайте голову вліво і вправо. Видихніть, розслабтеся. Повторіть 5 разів.

Ці вправи допомагають позбутися від болю в шиї, запаморочення, головного болю, дзвону у вухах. З метою профілактики виконуйте вранці і ввечері, а вдень в разі потреби можна робити окремі вправи.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ