Італія. Серія А. 35-й тур. "Мілан" - "Болонья" - 1: 0. Черговий крок до скудетто

AFP PHOTO

Обігравши на своєму полі "Болонью", футболісти "Мілана" ще на крок наблизилися до золотих медалей серії А.

Чемпіонат Італії

серія А

35-й тур

"Мілан" - "Болонья" - 1: 0 (1: 0)

Гол: Фламіні, 8.

Вилучення: Делла Рокка (Б), 82.

"Мілан": Абб'яті, Абате, Сілва, Неста, Дзамбротта, Амброзіні, Боатенг (Пірло, 81), Зеєдорф, Фламіні, Кассано (Беретта, 86), Робіньо.

"Болонья": Вівіано, Брітос, Портанова, Черубіну, Морас, Екдаль (Хіменес, 71), Мутареллі, Мудінгай, Рубін (Рамірес, 54), Меджіоріні (Делла Рокка, 54), Ді Вайо.

Уже в цьому турі "Мілан" міг оформити Скудетто, якби "Інтер" напередодні втратив очки в матчі з "Чезеною". "Нерадзуррі" були близькі до цього, проте Пацціні вже в доданий до матчу час забив два м'ячі і зберіг інтригу в чемпіонській гонці. Стати тріумфаторами в грі з "Болоньєю" підопічним Алегрі не судилося, проте набирати чергові три очки їм було необхідно, оскільки в іншому випадку "россонері" могли своїми ж руками подарувати переслідувачам шанс наздогнати себе.

І міланці не стали відкладати справу в довгий ящик, а з перших же хвилин навалилися на ворота суперника, і вже на 8-ій відкрили рахунок. Фламіні в дотик позбувся опікуна після передачі Робіньо, по центру вийшов на ворота, пробив в голкіпера з п'ятнадцяти метрів і додав м'яч в сітку після сейва Вівіано, інформує Євро-Футбол.Ру .

Гра йшла в одні ворота, але через те, що гості великими силами відійшли в оборону, калейдоскопа гострих моментів біля своїх воріт їм вдавалося уникати. На 15-ій хвилині Кассано прийняв м'яч на лінії воротарського і другим дотиком пробив, не зміг відправити м'яч у сітку, через три хвилини захисник заблокував постріл Робіньо, який вінчав швидку атаку міланців. Ближче до середини тайму господарі, задоволені перебігом матчу і впевнені в тому, що рано чи пізно їм вдасться наростити свою перевагу, зменшили в активності своїх атак. Суперник скористався пропозицією пограти в футбол з м'ячем, ось тільки що робити з ним на чужій половині поля, він не особливо представляв. Часом "Болонья" на кілька хвилин обгрунтовувалася на чужій половині поля, але ніякої гостроти воріт Абб'яті створити не могла. Господарі ж, маючи перевагу в класі, за інерцією створювали можливості для того, щоб збільшити свою перевагу. На 30-ій хвилині Кассано, Зеєдорф і Боатенг розкатали м'яч у чужій штрафній, після подачі і зрізання Фламіні бив з льоту - вище воріт, потім Робіньо вже ближче до перерви зряче вивів на удар Фламіні, але постріл хавбека з лінії штрафного прийшовся в ногу голкіпера . Перший тайм, який команди провели в прогулянковому темпі з невеликою кількістю небезпечних моментів, завершився з мінімальною перевагою господарів.

У такому ж ключі продовжилася гра і після перерви. Гості взагалі нічим не загрожували воротам суперника, міланці найчастіше пішки ходили в район центрального кола. Зустріч нагадувала товариський матч на одному з передсезонних зборів. Гості ні на копійку не вірили в себе, міланці, бачачи це, грали з неприкритим зневагою до всього того, що відбувається. Іноді вони прокидалися від сплячки і балували шанувальників на "Сан Сіро" небезпечним моментом, але це настільки рідко, що здавалося неправдою.

Перший більш-менш небезпечний момент після перерви виник лише на 75-ій хвилині, коли гості цілком могли відігратися, але удар Хіменеса без перешкод головою з семи метрів прийшовся поруч з дальньою стійкою. Тривожний дзвіночок не вплинув ніякої дії на міланців, які продовжили грати з вогнем. Через п'ять хвилин після подачі з флангу Брітос головою бив з восьми метрів - поруч з правою штангою. Гості були близькі до забитого м'яча в останній чверті матчу, але оформити його так і не змогли. Причиною тому стали недбалість в реалізації і видалення Справи Роки за грубий фол проти Нести на 82-й хвилині.

"Мілан" здобув легку перемогу і продовжив шлях до чемпіонства. У наступному турі міланцям чекає непростий матч з "Ромою", але і в ньому при певних розкладах "червоно-чорні" можуть оформити перемогу в чемпіонаті.

"Сампдорія" - "Брешіа" - 3: 3 (0: 0)

Голи: Едер, 50 (0: 1). Поцці, 55 (1: 1). Караччиоло, 58 (1: 2). Тіссоне, 63 (2: 2). Караччиоло, 84 (2: 3). Манніні, 90 + 1 (3: 3).

"Сампдорія": Курчі, Луккіні, Гастальделло, Дзаурі, Тіссоне, Лацко (Губерт, 59), Циглер, Паломбо, Манніні, Поцці (Македа, 84), Біабіані (Маккароне, 66)

"Брешіа": Аркар, Бега, Дзоболі (Зебіна, 79), Дзамбеллі, Берарді, Хетемай, Філіппіні (Вашш, 64), Байокко (Коне, 75), Караччиоло, Едер, Діаманті

Попередження: Лацко, 24, Хетемай, 45, Берарді, 48, Поцці, 61.

"Катанья" - "Кальярі" - 2: 0 (0: 0)

Голи: Сильвестра, 78 (1: 0). Берхессіо, 82 (2: 0).

"Катанья": Андухар, Альварес, Сполл, Сильвестра, Капуано, Гомес (Скелотто, 71), Карбоні, Рікьюті, Ледесма (Лоді, 62), Лопес (Потенца, 79), Бергессіо

"Кальярі": Агацці, Періко (Ланер, 88), Канін, Асторі, Агостіні, Коссу, Конті (Рагатцу, 80), Бьондіні, Наінгголан, Лаццари, Аквафреска (Міссіролі, 63)

Попередження: Асторі, 24, Ледесма, 45, Конті, 81, Сильвестра, 83.

Вилучення: Альварес (К), 74.

"К'єво" - "Лечче" - 1: 0 (0: 0)

Гол: Рігоні, 58.

"К'єво": Соррентіно, Сардо, Андреоллі, Цесар, Мантовані, Констант (Марколіні, 79), Рігоні, Больячіно (Морер, 70), Фернандес, Пелліссье, Москарделлі (Теро, 76)

"Лечче": Розаті, Томовіч, Ферраріо, Фабіано, Брів (Пьятті, 70), Мунари, Месба, Вівес, Джакомацці (Корво, 61), Олівера (Чевантон, 83), Ді Мікеле

Попередження: Вівес, 10, Фернандес, 25, Рігоні, 89.

Вилучення: Альварес, 74.

"Парма" - "Палермо" - 3: 1 (2: 0)

Голи: Джемаа, 2 (1: 0). Модесто, 18 (2: 0). Пасторе, 56 (2: 1). Кандрева, 89 (3: 1).

"Парма": Міранте (Паваріні, 29), Фельтшер, Алессандро Лукареллі, Гоббі, Палетта, Морроне, Дземан, Модесто, Валіані, Креспо (Божинов, 68), Джовінко (Кандрева, 76)

"Палермо": Сірігу, Гоян, Муньос, Кассані, Бальцаретті, Мільяччіо, Бачинович (Акуа, 46), Ночеріно, Пасторе, Ільічіч (Пінілья, 46), Абель Ернандес

"Фіорентина" - "Удінезе" - 5: 2 (2: 1)

Голи: Варгас, 9 (1: 0). Д`Агостіно, 21 (2: 0). Пінці, 29 (2: 1). Д`Агостіно, 51 (3: 1). Асамоа, 57 (3: 2). Черчі, 71 (4: 2). Черчі, 86 (5: 2).

"Фіорентина": Боруц, Кролдруп, Гамберіні (Наталі, 90), Паскуаль, Де Сільвестрі, Монтоліво, Д'Агостіно (Гулан, 90), Бехрамі, Варгас (Маркьонні, 79), Джилардіно, Черчі

"Удінезе": Ханданович, Сапата, Кода (Анджелла, 8), Бенатіа, Ісла, Куадрадо (Видра, 83), Баду (Денис, 39), Асамоа, Паскуале, Пінці, Ді Натале

Попередження: Монтоліво, 66 - Баду, 14, Бенатіа, 64, Куадрадо, 67.