Лео Мессі отримає Золоту бутсу сезону 2017/18 - кращий бомбардир

1. Орфографічна помилка в тексті:

21 травня 2018, 9:10 Переглядів: 21 травня 2018, 9:10 Переглядів:   Лео Мессі забив 36 голів за сезон

Лео Мессі забив 36 голів за сезон.

Нападник "Барселони" Ліонель Мессі в п'ятий раз в кар'єрі отримає нагороду "Золота бутса" як кращий бомбардир європейських чемпіонатів. Володар "Золотої бутси" визначається за кількістю забитих м'ячів, помноженому на коефіцієнт чемпіонату. У сезоні-2017/18 Мессі забив 34 голи в 36 матчах чемпіонату Іспанії, ставши його кращим бомбардиром.

Кращими бомбардирами інших чемпіонатів, що входять поряд з іспанським в Топ-5 європейських ліг, стали:

• Англія - ​​Мохамед Салах, "Ліверпуль", 32 голи в 36 матчах;
  • Німеччина - Роберт Левандовський, "Баварія", 29 голів в 30 матчах;
  • Італія - ​​Чіро Іммобіле, "Лаціо", 29 голів в 33 матчах;
  • Франція - Едінсон Кавані, "Парі Сен-Жермен", 28 голів в 32 матчах.

Раніше Мессі отримував нагороду найкращому бомбардирові європейських чемпіонатів в 2010, 2012, 2013 та 2017 років роках. Він обійшов португальця Кріштіану Роналду з мадридського "Реала", у якого чотири "Золотих бутси".

Раніше ми писали, що Ліонель Мессі очолив рейтинг найкорисніших гравців сезону-2017/18 в топ-5 лігах за версією дослідницького центру CIES Football Observatory. Відзначається, що в список увійшли футболісти, які зіграли не менше 1800 хвилин в п'яти кращих лігах (1440 хвилин - в німецькій Бундеслізі) і продемонстрували кращу продуктивність.