Полезные материалы

Як боротися з целюлітом в домашніх умовах

  1. Чому з'являється целюліт?
  2. Причини появи "апельсинової кірки"
  3. Як боротися з целюлітом?

Целюліт - це проблема, яка займає розуми жінок протягом вже багатьох десятиліть. Все це призводить до того, що навколо цієї проблеми виникає все більше стереотипів і помилок. А деякі дівчата, в тому числі і відомі особистості, стають просто одержимі проблемою боротьби з такою ненависною "апельсиновою кіркою" на стегнах і сідницях. Однак, незважаючи на всі міфи про целюліт, з ним можна і потрібно боротися: антицелюлітний масаж , Збалансоване харчування, регулярні кардіотреніровки, мінімізація стресів - все це дозволить вам в найкоротші терміни позбутися целюліту раз і назавжди!

Чому з'являється целюліт?

Серед лікарів вже довгий час ведуться запеклі суперечки. Вони ніяк не можуть прийти до єдиної думки про природу целюліту. Що це? Хвороба, яку необхідно лікувати, або просто недолік нашої шкіри? Целюлітом прийнято називати процес зміни шкірного покриву в області сідниць і стегон, а в деяких випадках і нижньої частини живота. Ці нерівності і горбки на шкірі виникають в результаті того, що процеси в підшкірному жировому шарі протікають з порушеннями. У підсумку це призводить до того, що жирових відкладень під шкірою стає більше, і вони починають ущільнюватися, в результаті чого порушується процес відтоку лімфи.

Застій лімфи - скупчення міжклітинної рідини в тканинах, що приводить до постійної набряклості. Часто для усунення застоїв застосовується лімфодренажний масаж , Який через вплив на лімфотіческіе вузли і судини, призводить в рух застояну лімфу.

Це в свою чергу стає причиною зменшення колагенових волокон і втрати ними їх еластичності. Як підсумок, під шкірою з'являються жирові ущільнення, а в дзеркалі ми можемо спостерігати, як наші ніжки починають покриватися целюлітом.

Чим більше жиру і тонше шкірні покриви, а також гірше стан сполучних волокон, тим більша ймовірність появи "апельсинової кірки". Дослідження показали дивовижні дані. Практично 85% жінок від 20 років і старше страждають від даної проблеми, а серед чоловіків лише у 10% є целюліт. Це легко можна пояснити тим фактом, що у сильної половини людства шкірні покриви товщі, ніж у жінок. Саме шкірні шари не дозволяють жиру надходити в дерму.

Коли жінка досягає віку 25 років і при цьому не приділяє достатньо часу заняттям фітнесом, то вона починає втрачати м'язову масу, в середньому йде близько 5 кілограмів м'язів. Ще через десять років при такому ж способі життя ця цифра збільшується в три рази. Крім того, починається не просто втрата м'язової маси, але і її заміщення жировими відкладеннями. Замість 15 кілограмів м'язів з'являється 15 кілограмів чистого жиру! Ці дані викликають шок. Такі результати вдалося отримати групі дослідників під керівництвом Уейна Весткотта, який не тільки є доктором філософії, але ще і написав книгу, присвячену боротьбі з целюлітом.

Причини появи "апельсинової кірки"

Більшість з них відомо практично кожному, хто хоч трохи знайомий з проблемою целюліту. Але розповісти про них все ж необхідно. Від целюліту страждають не тільки люди з проблемою зайвої ваги, але і стрункі дівчата. Можливо, вам доводилося бачити дівчат з ідеальною фігурою, але не в коротких шортах, а в закритих джинсах. У той час як в одній руці вони тримали хот-дог, а в інший стакан з газованою водою. Нескладно здогадатися, що причиною того, що вони ховають свої стрункі ноги під тканиною, є целюліт. Він постає не стільки через зайвого жиру, а й через транс-жирів і різних хімічних речовин, що містяться в шкідливої ​​їжі, токсинів, що входять до складу сигарет і випускається ними диму, а також різних кавових напоях. Ще однією задоволеною поширеною причиною целюліту стають ультрафіолетові промені, що руйнують колаген, який допомагає нашій шкірі залишатися еластичною.

Як боротися з целюлітом?

Косметична індустрія пропонує величезну кількість коштів, які, якщо вірити рекламі, вже через кілька тижнів позбавлять вас від будь-яких слідів целюліту. А ще існують дорогі процедури, після скоєння яких вам обіцяють ідеально гладку шкіру, так як в їх процесі стимулюється вироблення колагену. Але щоб отримати такий дивовижний ефект, вам необхідно витратити на подібні процедури от 2000 до 10000 тисяч доларів. І навіть такі величезні цифри не обіцяють вам гарантованого результату. Тому краще боротися з целюлітом перевіреними способами. Якщо ви не хочете, щоб на вашій шкірі з'явилася "апельсинова кірка", тоді харчуйтеся здоровою їжею і більше часу приділяйте занять спортом.

  • Їжте більше горіхів. Зробіть свій раціон кешью, мигдалем, фундуком, бразильським горіхом і Пеканов. До їх складу входить білок, що стимулює процес вироблення колагену.
  • Також варто полюбити харчові добавки, але тільки натуральні. Активно боротися з целюлітом вам допоможуть риб'ячий жир, екстракт граната і вітамін Е.
  • Періодично робіть сухий масаж, використовуючи щітку. Лімфатична система почне працювати набагато швидше. Так як подібна процедура може викликати роздратування, відразу після масажу нанесіть на шкіру кокосове або кунжутне масло, щоб її заспокоїти.
  • Вода - ваш головний союзник в боротьбі з целюлітом. Вона прискорить метаболізм і переробку всіх речовин, що містяться в тих продуктах, які ви вживаєте в їжу.
  • Всі хлібобулочні вироби краще замініть більш корисними продуктами, а також включите в свій раціон більше овочів і фруктів. Чи не можете відмовити собі в черговий солодкої булочці? Тоді перш ніж з'їсти що-небудь борошняне, приготуйте собі велику порцію салату. Поки ви будете її є, бажання побалувати себе випічкою зникне.
  • Займайтеся спортом, нехай активне проведення часу стане вашим улюбленим заняттям. Щоб виконати простий комплекс вправ не потрібно багато часу, достатньо 20 хвилин з ранку і 20 хвилин увечері. Вас ніхто не змушує мучити себе виснажливими тренуваннями, адже їх завжди можна замінити танцями, їздою на велосипеді або плаванням.

Коли ви втрачаєте зайву вагу, жир в дермі переміщається, в результаті целюліту стає менше. Американським вченим Пітером КРОСТ було проведено дослідження, результати якого показали, що правильне харчування, що включає вживання цільних злаків, бобових, фруктів, овочів і корисних жирів, а також заняття фітнесом, досить займатися всього по 40 хвилин кілька разів на тиждень, призводять до того, що у жінок зменшується об'єм стегон і сідниць, відбувається втрата зайвої ваги, в деяких випадках до 10 кілограмів. За три місяці подібних занять набирається м'язова маса вагою в 1,5 кілограма. Всі жінки, які беруть участь в цьому експерименті, тепер можуть похвалитися стрункою фігурою. А ще одним плюсом втрати ваги стало підвищення їх самооцінки, що змінило їхнє життя на краще.

Ще один цікавий спосіб позбавлення від "апельсинової кірки" - комплексні програми антицелюлітного моделювання контурів тіла, які стали набирати популярність в 2016 році. З прикладами таких програм можна ознайомитися на сайті фітнес-центру Egoiste .
Досить дотримуватися наведених вище рекомендацій, виключити зі свого раціону транс-жири, кофеїн і хлібобулочні вироби, відмовитися від куріння, і ви зможете милуватися своїми стрункими ніжками без целюліту.

Чому з'являється целюліт?
Чому з'являється целюліт?
Що це?
Хвороба, яку необхідно лікувати, або просто недолік нашої шкіри?
Як боротися з целюлітом?
Чи не можете відмовити собі в черговий солодкої булочці?