Полезные материалы

Як позбутися від в'ялої шкіри на ногах

  1. Фізкультура замість тисячі кремів
  2. Час міняти раціон
  3. косметичні процедури
  4. Вода - один красивих ніг
  5. Скраби і креми

Зміст статті

Любов до жирної або солодкої їжі, відсутність фізичних навантажень і поганий догляд за шкірою - це пряма дорога до целюліту і в'ялості ніг. Взимку косметичний дефект приховують джинси і теплі штани, але що робити влітку, коли всі одягають короткі шорти і міні-спідниці? Носити довгі сарафани та бриджі? Чи не засмагати на пляжі? Краще перестати панікувати, запастися терпінням і почати доглядати за власним тілом.

Фізкультура замість тисячі кремів

Шкіра втрачає еластичність і стає схожою на желе через товстої жирового прошарку або різкого схуднення, коли вона не встигає підлаштуватися під нові параметри. Не дарма фітнес-тренери рекомендують поєднувати правильне харчування зі спеціальними вправами, які розвивають мускулатуру і допомагають сформувати красиві ноги.

Якщо немає бажання або можливості відвідувати спортзал, слід щодня кататися на велосипеді, виходити на пробіжку, обзавестися скакалкою і забути про існування ліфта. Корисні присідання і випади. Починають з простих, а далі ускладнюють тренування за допомогою гантелей або інших вантажів. Рекомендують комплекси, спрямовані на розтяжку. Завдяки таким вправам можна і шкіру підтягнути, і на шпагат сісти.

Робота знаходиться в 10 хвилинах від будинку? Ніяких маршруток і автобусів, тільки піші прогулянки. Екстремальним дівчатам радять ролики або скейтборд, а взимку підійдуть ковзани або лижі.

Порада: Кожну вільну хвилину потрібно проводити активно. Стрибки на місці, прогулянки зі спальні в кухню, різні присідання та інше. Красиві ноги і диван несумісні.

Час міняти раціон

Поганий метаболізм - одна з причин в'ялої шкіри. Існує список продуктів, які запускають обмінні процеси в організмі, і які уповільнюють їх. Голодувати не можна, як і харчуватися виключно листям салату або макаронами з булочками. Збалансоване харчування - друга сходинка на шляху до підтягнутим ногам.

Тіла потрібні білки:

  • курка, бажано відварна або парова;
  • морська риба нежирних сортів;
  • яйця, які можна зварити або використовувати для приготування парового омлету;
  • кефір і сир.

Не обійтися без вітаміну А, який використовується організмом для виробництва колагену. Якщо в меню не буде морквини, томатів, петрушки, манго, абрикос, гарбуза, яловичої печінки та вівса, про красиве підтягнутою шкірі можна і не мріяти.

Обов'язковий пункт правильного раціону - антиоксиданти і клітковина. Компоненти виконують функцію скрабу, очищаючи організм і кишечник від шкідливих накопичень. В результаті прискорюється метаболізм і запускається розщеплення жирового прошарку. Меню слід збагатити яблуками і полуницею, рожевим картоплею і чорносливом, журавлиною і смородиною, шпинатом, квасолею і солодким перцем.

Шкіра потребує зволоження і зовні, і всередині. Вода бере активну участь у відновленні епітелію, тому людина повинна за день випивати не менше 2 літрів рідини. Спортсменам і людям, які багато часу проводять в спортзалі, рекомендують збільшити добову норму до 2,5-3 л.

косметичні процедури

Правильна їжа і фізичні навантаження - добре, але прискорити процес можна за допомогою обгортань і спеціальних кремів. Найбільш популярні медові процедури, водорості і фруктові різновиди.

солодка допомогу
Цей рецепт прибере целюліт, зробить шкіру еластичнішою і запустить процес спалювання жирового прошарку. Знадобиться 4 ложки гречаного або липового меду, який підігрівають на водяній бані. Щоб продукт не втрачав корисні властивості, температура не повинна підніматися вище 60 градусів. У теплий бджолиний продукт додати яєчний жовток, збивати до однорідної консистенції. Влити 4-5 крапель цитрусового ефірного масла, перемішати і обробити сумішшю ноги. Замотати плівкою, натягнути зверху теплі колготи або полежати під ковдрою 30 хвилин. Залишилося змити мед водою, а шкіру зволожити кремом.

Більш агресивний варіант готують з ложки теплого меду і 2 ложок гірчичного порошку. Використовують для обгортань, але не можна тримати більше 40 хвилин, щоб не обпекти шкіру. Ретельно змивати і обов'язково наносити крем.

Водорості проти в'ялості
Ламінарії продаються в аптеках або косметичних магазинах. Існує два різновиди обгортань з водоростями: холодна і гаряча. У першому випадку ламінарії заливають водою кімнатної температури, в другому - теплою, 36-38 градусів. Розм'якшеними листами обернути ноги, зафіксувати водорості харчовою плівкою і відпочити півгодини. Знадобиться 10-12 процедур, щоб оточуючі почали помічати результат.

Фрукти для красивих ніг
Літній варіант від в'ялої шкіри складається з стиглої дині, води і лимонного соку. Перший компонент очищають від твердої оболонки, а м'якоть нарізають кубиками і збивають блендером разом з рідкими інгредієнтами. Занурити в отриману суміш марлю, що не вичавлювати, а відразу обмотати проблемні ділянки. Накрити поліетиленовими пакетами або плівкою, почекати хвилин 20-40.

Рецепт з алое
Підійде тільки доросла рослина, якому не менше 3 років. Зрізати нижній лист, помити і розрізати уздовж на дві половинки. Натирати м'якоттю в'ялу шкіру раз в тиждень, круговими м'якими рухами. Залишати алое на 20 хвилин, а після змивати звичайною водою.

Для обгортання використовують заварку зеленого чаю, натуральний чорний шоколад, блакитну глину.

Вода - один красивих ніг

Корисно щодня приймати контрастний душ, щоб поліпшити кровообіг. Можна включати максимальний напір і направляти струмінь на ноги, масажуючи шкіру круговими рухами. Рекомендовані сольові ванни з ефірними маслами або без них. Слід обзавестися жорсткою мочалкою і використовувати її під час кожного купання.

Якщо немає протипоказань, необхідно відвідувати баню або сауну. Високі температури сприяють оновленню і омолодженню шкіри. Проблемні ділянки можна масажувати березовими віниками. А після високих температур корисно зануритися в басейн або найближчий замет.

Від в'ялої шкіри радять плавання або аеробіку у воді. Можна подарувати собі абонемент в басейн або відправитися на тиждень-другий на море.

Скраби і креми

Перед походом в душ або під час купання шкіру можна обробляти домашніми або магазинними скрабами. Щоб приготувати засіб, досить змішати мелені кавові зерна з водою або використовувати кавову гущу. Корисні варіанти з морської солі з медом або подрібнених абрикосових кісточок.

Не обов'язково купувати антицелюлітний крем. Він обійдеться дорожче, але на практиці нічим не відрізняється від звичайного зволожуючого або живильного. Головне, щоб в складі косметичного засобу був присутній кофеїн, екстракти зеленого чаю або ананаса, гуарани або какао, гіалоруновая кислота і вітамін А. Ретинол можна купувати в аптеці окремо і додавати в крем. В окрему чисту ємність перекладати невелику кількість зволожуючого засобу, додавати 3-4 краплі вітаміну, ретельно перемішувати і втирати в шкіру. Аналогічним способом використовують і аскорбінову кислоту.

Після водних процедур шкіру рекомендують масажувати. Деякі купують спеціальні пристрої, але можна обмежитися пальцями. Досить несильно щипати і тягнути вгору шкіру на проблемних ділянках до легкого почервоніння. Завершити процедуру кремом або олією.

Якщо регулярно доглядати за шкірою, стежити за раціоном і тренувати тіло, в'ялість зникне через кілька місяців. А якщо потрібні швидкі результати, то слід звернутися за допомогою в СПА-салони, до професійних косметологів і масажистів.

Відео: як позбутися від в'ялої шкіри на ногах і сідницях

Взимку косметичний дефект приховують джинси і теплі штани, але що робити влітку, коли всі одягають короткі шорти і міні-спідниці?
Носити довгі сарафани та бриджі?
Чи не засмагати на пляжі?
Робота знаходиться в 10 хвилинах від будинку?