Полезные материалы

Армрестлінг від А до Я

  1. Зародження і відродження армрестлінгу
  2. Армрестлінг для всіх
  3. Армрестлінг, тренування для чемпіона
Перш за все, зауважу, що цю статтю я пишу з розрахунком на людей, які не займаються армрестлінгом професійно. Тобто в ній ви не знайдете імен маловідомих спортсменів, секретних технік і іншої вузькопрофільної інформації, але зате зможете дізнатися як зародився армрестлінг, тренування яких м'язів потрібно проводити особливо посилено, щоб домогтися видатних результатів і так далі. Адже хоч цей вид спорту і не є олімпійським, але його популярність і затребуваність серед молоді не викликає сумнівів. Отже, поїхали!

Зародження і відродження армрестлінгу

Адже саме в 1962 році в Америці був проведений перший чемпіонат по рістрестлінгу (тоді він носив таку назву), що в перекладі означає «боротьба зап'ястями». У нашій країні він набув поширення вже в 90-х роках, коли відбувся чемпіонат з армрестлінгу між США, Росією і Канадою, в якому ми показали на той момент найгірші результати. Але час не стоїть на місці і на даний момент Росія може похвалитися своїми чемпіонами в цьому виді спорту, серед яких і особлива гордість нашої країни: Олексій Воєвода, який пішов з армрестлінгу непереможеним і його учень Денис курчати. Першим же чемпіоном світу з СРСР став маловідомий тоді спортсмен Казбек Золоєв, який виграв чемпіонат з армрестлінгу вже в 1992 році. Після нього Росія вже не здавала позицій.

Армрестлінг для всіх

Але вистачить історії, і давайте поговоримо про те. Чим же такий привабливий армрестлінг? По-перше, цей вид спорту не вимагає яких-небудь додаткових пристосувань, лише руки і стіл. По-друге, він не травмонебезпечний (звичайно, за винятком світового рівня). І, нарешті, по-третє, це вид спорту, з яким ми всі знайомі зі шкільної лави, який простий і цікавий у будь-якому віці.

Але як би ми не старалися показати свою силу хитаючи величезні руки, чому той час від часу в мережі проскакують цілком реальні відео про те, як хисткий на вигляд легкоатлет або турнікмени з легкістю перемагає в армрестлінгу здорового бодібілдера. А це говорить про те, що в цьому виді спорту важливий не стільки розмір біцепса спортсмена, скільки комплексне розвитку м'язів, що беруть участь у дії. Таким чином, армрестлінг, тренування якого ні на йоту не залежать від ваших фізичних даних, є найбільш привабливим спортом, як для молодих хлопців, так і для чоловіків у віці, адже вся справа тут в техніці і гармонії сили і розуму.

Армрестлінг, тренування для чемпіона

Але якщо ви любите цей спорт і хочете поліпшити свої результати, то я радий вам повідомити, що все ж існують різновиди тренувань, що дозволяють стати сильніше і перевершити свої особисті рекорди. Але перш за все, розберемося в тому, які м'язи беруть участь в боротьбі на руках.

  • Передпліччя, біцепс. Найбільш задіяна м'яз в процесі утримання руки противника в замку. Від сили вашого передпліччя буде залежати ваша витривалість і сила утримання в статичному положенні. Для розвитку цих м'язів слід виконувати розгинання кисті з гантелями, а також молоток на біцепс.
  • Трицепс. М'яз, яка дає поштовх до руху, коли ви починаєте «ложить» руку противника. Чим вона сильніша, тим складніше вам протистояти. Хитаючи її використовуйте віджимання на брусах і пуловер.
  • Надзвичайно широкі. Крильця, або найширші м'язи спини дозволяють збільшити загальну витривалість і силу руки при правильній техніці боротьби. Тяга штанги до живота в нахилі і підтягування в широкому хваті допоможуть вам її прокачати.
  • Задній пучок дельти, верх грудей, трапецієподібні м'язи спини, манжета плеча. Ці м'язи качати вже складніше, так як вони відносяться до найменших м'язових груп. Але якщо ви готові на жертви сил і часу заради результатів в армрестлінгу, то виконуйте Шраг з гантелями (трапеції), вертикальний підйом грифа штанги перед собою руками зігнутими в ліктях (манжета плеча), тяга штанги до грудей (задній пучок дельти) і підйом штанги перед собою на прямих руках (верх грудей і з'єднання грудних з переднім пучком дельт).

Тренуючись таким чином ви не тільки накачаєте потужні і красиві руки, але і не поступіться в силі жодному цирковому силачу, що багато чого варте в реальному житті!


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

З повагою, Конєв Костянтин

Всі статті блогу

Чим же такий привабливий армрестлінг?