Полезные материалы

Знижуємо вагу: ефективна боротьба з різними видами жиру

  1. Види жиру в тілі людини
  2. показники норми
  3. Як позбутися від зайвого жиру

Ви ніколи не замислювалися, чому так складно буває прибрати жир на певних ділянках тіла? Начебто і харчуєшся правильно, і інтенсивно тренуєшся, а все одно не вдається досягти ідеального результату. А кому-то і зовсім за всіх старань не вдається зрушити вагу з мертвої точки. Чому так відбувається? Вся справа в тому, що тілі людини є три види жиру, які на спроби позбутися їх надлишків реагують по-різному. Стандартні методи схуднення не однаково добре на них діє. Розібратися в проблемі ми і хочемо в цій статті.

Види жиру в тілі людини

Види жиру в тілі людини

Внутрішній (вісцеральний) жир

Накопичується навколо внутрішніх органів черевної порожнини. Є найнебезпечнішим для здоров'я людини. Надлишок вісцерального жиру призводить до затискання внутрішніх органів і ускладнення роботи всіх систем. Через нього з'являються такі неприємні хвороби, як цукровий діабет, астма, гіпертонія. Саме цей жир спалюється в першу чергу при грамотному підході до тренувань і переході на правильне харчування.

Від надлишку такого жиру починає випирати живіт і фігура набуває обрисів яблука. Причиною його появи стає переїдання і сидячий спосіб життя.

Один з найпростіших способів зрозуміти, чи є у вас зайва вісцеральний жир - виміряти талію. Якщо у жінок її об'єм більше 80 см, а у чоловіків більше 94 см, то надлишок присутній.

підшкірний жир

Цей шар жиру знаходиться під шкірою і над м'язами. Саме його видаляють при ліпосакції.

Боротися з підшкірним жиром можна тільки після того, як буде нормалізовано рівень внутрішнього.

статевий

Місце скупчення цього жиру визначено за статевою ознакою. Для чоловіків це - живіт і нижня частина спини, для жінок - стегна і сідниці. Боротися з цим жиром найскладніше. Іде він в останню чергу, після вісцерального і підшкірного. Щоб від нього позбутися, потрібно використовувати комбіновані методи. Просто так статевої жир не здасться.

показники норми

Ви повинні розуміти, що жир в організмі є не спроста Ви повинні розуміти, що жир в організмі є не спроста. Він потрібен нашому тілу. Повністю спалити його не можна, інакше це завдало б непоправної шкоди здоров'ю.

Вісцеральний жир служить захистом внутрішніх органів від пошкоджень і переохолодження. Підшкірний жир - це запаси харчування на голодний період і захист від холоду. Статевий жир пов'язаний з репродуктивною функцією. Його відкладення природно. Однак одна справа нормальні прошарку жиру і зовсім інше - його надлишок. Саме надлишки викликають патологічні зміни в роботі організму.

Норма вісцерального жиру - 10% від загального обсягу жирових відкладень.

Норма підшкірного жиру для чоловіків - 15% щодо маси тіла, для жінок - 22-23%. Сушки, які використовує бодібілдери, особливо перед змаганнями, доводять кількість жиру до 12% в чоловічому організмі і до 14% - в жіночому. Це шкідливо для здоров'я.

Існують спеціальні ваги, які показують зміст м'язів, кісток, води і жиру в організмі. Зважитися на них можна в будь-якому хорошому фітнес-клубі.

Як позбутися від зайвого жиру

Перш за все, ви повинні розуміти, що стретчинг і силові тренування не спалюють внутрішній жир Перш за все, ви повинні розуміти, що стретчинг і силові тренування не спалюють внутрішній жир. З цієї причини починати боротьбу з вагою потрібно не з них. Сподіватися на чудодійний ефект міостимуляторів, масажерів, а тим більше одягу для схуднення теж не варто. Перші просто трохи підтягують м'язи, а друга сама по собі взагалі не дає ніякого ефекту.

Якщо ви серйозно налаштовані позбутися зайвого жиру, то повинні розуміти, що доведеться кардинально змінити своє життя і звички. Правильне харчування і фізична активність є її основою.

етапи схуднення

І - позбавляємося від вісцерального жиру (у вас більше 15 кг зайвої ваги і% вмісту жиру в червоній зоні)

Внутрішній жир дуже добре реагує на адреналін, а це значить, що вбивати його потрібно кардіотренуваннями. До них відносять:

Стрес від навантажень сприяє викиду адреналіну, який запускає механізм спалювання внутрішнього жиру.

Обов'язково потрібно збалансувати своє харчування:

Кількість споживаної їжі скоротіть на 10-20%. Такий підхід допоможе ефективно впоратися з проблемою.

ІІ - позбавляємося від підшкірного жиру (у вас до 5 кг зайвої ваги і% вмісту жиру в жовтій зоні)

Цей вид жиру не реагує на адреналін Цей вид жиру не реагує на адреналін. Він починає згоряти тільки при зменшенні інсуліну і глюкози в крові. Тут на перший план виходить низькокалорійна діета.Можно так само в харчування ввести вітамінно-мінеральні комплекси і добавки для зниження ваги, які можна придбати в baobad.ru .

Споживання білків потрібно збільшити до 45%, жири залишити на рівні 30-35%, а вуглеводи в раціоні знизити до 25-30%.

Важливо, що довго на такій дієті не можна перебувати, оскільки починає вироблятися шкідливий холестерин. Якщо через місяць не вдалося домогтися бажаного результату, то потрібно дати організму перепочинок. Підвищіть вміст корисних вуглеводів в раціоні. Потім спробуйте знову і змініть на короткий період дієту.

У тренуваннях на перший план виходять такі, які формують м'язовий корсет. Частка кардіонагрузок знижується до 20-30 хвилин. Вони грають тепер тільки роль сжигателя зайвої глюкози.

Такий підхід допомагає прибрати зайвий жир на боках і в нижній частині живота. Ця проблема мучить багатьох жінок.

III - останній ривок

В кінці залишається самий "шкідливий" жир. Саме він хвилює більшість жінок. Всього якихось 2-3 кілограми зайвих, а вони псують всю картину. Стегна, живіт, сідниці ще не ідеальні, і над цим треба серйозно попрацювати.

Статевий жир відрізняється за хімічною структурою від внутрішнього і підшкірного Статевий жир відрізняється за хімічною структурою від внутрішнього і підшкірного. Він добре реагує на адреналін, але наявність інсуліну блокує процес спалювання жиру. На недолік ж глюкози мозок реагує як на голод, і організм починає їсти м'язовий білок. Виходом стає циклічна дієта. 4 дня - низкоуглеводная з кардионагрузками і пампінг-тренуваннями, 3 тижні - нормальне харчування і тренування для зміцнення м'язів.

Останні зусилля - і ви досягли мети!

Коли добилися результату, важливо продовжувати працювати над собою. Запам'ятайте, якщо ви один раз одужали, то завжди залишаєтеся в зоні ризику. Жирові клітини нікуди не зникають. Вони просто всихають.

Чому так відбувається?