Архіви Новини - Сторінка 58 з 107 - Боулінг-клуб BROOKLYN

Стаффер АВС Тренінг Центру і боулінг-клубу «Brooklyn» Валентин Кучеренко завоював золоту медаль в гранд фіналі популярного серед молодих боулерів Європи турніру «Європейський трофей» ( «YOUTH EURO TROPHY»), який пройшов у Франції 10 травня. Протягом року понад 400 спортсменів у віці до 21 року з Австрії, Англії, Бельгії, Данії, Ізраїлю, Ірландії, Нідерландів, Росії, України, Франції, Швейцарії, і Швеції взяли участь в чотирьох етапах турніру. У гран фінал вийшли небагато - по 8 чоловік з кожної підгрупи, в тому числі 2 українських спортсмена, які продемонстрували дуже високі результати. Золото - у Валентина Кучеренко, і 5-е місце в турнірі - у Віктора Степаненко. Обидва є Стаффер АВС Тренінг Центру і боулінг-клубу «Brooklyn».

Обидва є Стаффер АВС Тренінг Центру і боулінг-клубу «Brooklyn»

Валентин Кучеренко зіграв дев'ять ігор. Сім ігор в Раунд Робін і лише дві гри йому знадобилися в Матч Плей, щоб виграти Гранд Фінал. У семи іграх Раунд Робін, Валентин п'ять ігор довів до перемоги. І, незважаючи на те, що у бельгійця Marawan Aernoudt було на одну виграшну партію більше (він також виграв і у Валентина) Валентин, набравши з бонусами тисячі п'ятсот вісімдесят дві очка, після Раунд Робіна зайняв перше місце і чекав, коли Діма Данілін з'ясує відносини з бельгійцем. У Matchplay Marawan Aernoudt засбоіл (156 і 199), і Валентин досить впевнено і заслужено здобув перемогу. У Валентина відмінний результат в дев'яти іграх. Всього одна партія 175, інші ігри в плюсах.

Віктор Степаненко бився в групі 15-18 років. Віктор в Раунд Робін виграв чотири гри з семи. Набравши з бонусами 1490 очок, він зайняв п'яте місце.