Бразилія обіграла Мексику і вийшла в чвертьфінал ЧС. фотографії

Бразилія виграла у Мексики з рахунком 2: 0 в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу і вийшла в 1/4. Матч проходив на стадіоні «Самара Арена».

Автором першого гола в ході матчу на 51 хвилині став бразильський нападник Неймар. Другий м'яч у ворота мексиканців забив півзахисник Роберто Фірміно на 88 хвилині.

Другий м'яч у ворота мексиканців забив півзахисник Роберто Фірміно на 88 хвилині

Перший тайм. Боротьба в повітрі штрафному майданчику. Фото: Влад Докшін / «Нова газета» Перший тайм Перший гол. Фото: Влад Докшін / «Нова газета» Неймар святкує забитий гол. Він відзначився в другому таймі. Фото: Влад Докшін / «Нова газета» 2: 0! Реакція бразильської трибуни. Гол забив Фірміно з передачі Неймара. Фото: Влад Докшін / «Нова газета» Мексиканський уболівальник після закінчення матчу. Фото: Влад Докшін / «Нова газета»

Суперник збірної Бразилії визначиться в ході матчу Бельгія - Японія, який відбудеться 2 липня на стадіоні «Ростов Арена».

1 липня в чвертьфінал також вийшла збірна Росії, яка виграла у збірної Іспанії в серії пенальті. Суперником Росії на наступному етапі ЧС стане Хорватія, яка виграла у Данії також після пенальті.

Франція і Уругвай вийшли в чвертьфінал ЧС 30 червня. Французи обіграли аргентинців з рахунком 4: 3, уругвайці - португальців з рахунком 2: 1.