Росія - Уругвай - 0: 3 огляд і звіт про матч ЧС-2018, яскраві фото гри Росія - Уругвай

1. Орфографічна помилка в тексті:

25 червня 2018, 19:04 Переглядів: 25 червня 2018, 19:04 Переглядів:   Кавані і компанія розгромили збірну Росії

Кавані і компанія розгромили збірну Росії. Фото AFP.

Збірна Росії зазнала першої поразки на домашньому чемпіонаті світу з футболу. Після впевнених перемог над скромними Саудівською Аравією (5: 0) і Єгиптом (3: 1) росіяни зустрілися зі збірною Уругваю в битві за перше місце в групі. Перевірку серйозним суперником господарі мундіалю не пройшли: розгромна поразка 0: 3 і підсумкове друге місце в групі. Суперник росіян в 1/8 фіналу визначиться сьогодні ввечері - це можуть бути збірні Іспанії, Португалії чи Ірану. Наш сайт проводив онлайн матчу Росія - Уругвай з фото та коментарями головних моментів гри.

Уругвай зробив результат в першому таймі. У дебюті зустрічі південноамериканці заробили стандарт: до м'яча підійшов нападник Луїс Суарес і відправив його точно в кут воріт Ігоря Акінфєєва. В середині тайму Дієго Лаксальт здалеку пробив і м'яч від ноги Дениса Черишева влетів у кут воріт збірної Росії. М'яч відразу записали на атакуючого півзахисника уругвайської збірної, але потім в протоколі значилося "Черишев, автогол".

Ближче до кінця першої 45-хвилинки захисник росіян Ігор Смольников отримав другу жовту картку і був видалений з поля арбітром з Сенегалу, який на батьківщині має звання полковника.

У другому таймі Уругвай мав безліч моментів для взяття воріт, хоча і не особливо рвався в атаку, враховуючи вирішені турнірні завдання і рахунок на табло. Але третій м'яч все одно влетів в сітку воріт Акінфєєва на останніх хвилинах. Форвард "ПСЖ" Едінсон Кавані вдало зіграв на добиванні, вколотив м'яч з декількох метрів після розіграшу кутового.

Уругвай з трьома перемогами в групі, яку називали найслабшою на ЧС-2018, впевнено виходить в плей-офф з першого місця. Росія також зіграє в 1/8 фіналу.

"Нарешті-то випустили з підвалу справжню збірну Росії": з'явилася перша жорстка реакція соцмереж на поразку Уругваю .

Росія - Уругвай - 0: 3
0: 1. Луїс Суарес, 10 хв
0: 2. Денис Черишев, автогол, 23 хв
0: 3. Едінсон Кавані, 90 хв

Чемпіонат світу в Росії триватиме до 15 липня, онлайни всіх матчів ЧС-2018 доступні на нашому сайті.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Росія на колінах: господарі мундіалю розгромлені збірною Уругваю". інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"