За бразильською системою

8 березня в Грозному відзначили з розмахом. Глава Чеченської Республіки зробив подарунок жіночій половині столиці ЧР - на запрошення Кадирова з концертною програмою сюди приїхала французька співачка Лара Фабіан. Як не дивно, але чоловікам дістався подарунок набагато вагоміше: для участі в товариському матчі в Грозний приїхали гравці збірної Бразилії різних років. Це і Дунга, і Зетті, і Зе Марія, і Бебето, і навіть Ромаріо з Кафу.

«Грозний» - Бразилія-2002 - 4: 6
Голи: Федьків, 13. Кадиров, 22, 50 (з пенальті). Джабраїлов, 46. - Бебето, 3, 50. Кафу, 7. Савіо, 29, 38. Ромаріо, 36.
Нереалізовані пенальті: Кадиров, 9, 20.

Очікувалося, що в Грозний також прилетить і знаменитий Роналдо (з яким, за чутками, «Терек» повинен був провести переговори про його перехід в стан грозненцев), але бразильця вболівальники так і не побачили.

Коли в аеропорт Грозного прибуло кілька сотень уболівальників «Терека», а також представників патріотичних клубів «Рамзан» і «В.В. Путін », стало зрозуміло, що на стадіоні місця буде мало. Але «мало» - це не те слово: місць просто не було! Навіть проходи швидко заповнилися щасливчиками, які зуміли подолати всі кордони, пройти на стадіон і піднятися на трибуну.

Народ в нетерпінні чекав початку матчу. Хтось підстрибував на місці, намагаючись зігрітися, хтось несамовито розмахував прапором, яких по всьому стадіону було хоч греблю гати: це і російський триколор, і прапори Чеченської Республіки, і прапори Бразилії. Але ось нарешті команди здалися на поле, і почалося справжнє божевілля на трибунах.

8 березня в Грозному відзначили з розмахом

Ромаріо і Дунга

Рамзан Кадиров вийшов на газон з капітанською пов'язкою. На майках його команди напис: «Ми чемпіони ЧС-2018». Під словом «ми» малася на увазі не тільки збірна Росії, але і Грозний. "Ми не втрачаємо надії на те, що Грозний все-таки включать в список міст, де пройдуть матчі чемпіонату світу 2018 року", - сказав Кадиров вже після матчу. До складу команди «Грозний» увійшли колишні гравці «Терека» Джабраїлов і Цуцулаев, віце-президенти грозненського клубу Алханов, Алаудін, Даудов і Чагаєв, знаменитий німець Лотар Маттеус, а також Вагіз Хідіятуллін, Володимир Бесчастних і інші. Зіграв у складі «Грозного» і Рууд Гулліт.

Бразильці ж вийшли в своїх звичних майках без написів, але з великим плакатом на португальською мовою: «У знак солідарності за допомогу постраждалим від повені в Ріо-де-Жанейро». "Ніяких фінансових умов у цього матчу не було, - сказав після матчу на прес-конференції бразильський капітан Дунга. - Всі кошти, виручені від цього матчу, будуть направлені на допомогу постраждалим від повені в Бразилії".

- Всі кошти, виручені від цього матчу, будуть направлені на допомогу постраждалим від повені в Бразилії

Боги Ігри.

"Ми грали в своє задоволення і намагалися зробити приємність глядачам", - так підсумував матч Кафу. Бразильці насправді грали в своє задоволення, по полю пересувалися неспішно, дозволяли собі фінт і іноді фолити. Навіть в штрафний. В результаті за перший тайм Рамзан Кадиров двічі підходив до одинадцятиметрової позначки і обидва рази невдало. А бразильці свої моменти не тринькали - спочатку відзначився Бебето, красивим ударом головою відправивши м'яч у сітку, а через пару хвилин Кафу збільшив рахунок, ефектно обігравши всіх, хто траплявся на шляху. До перерви бразильцям все ж довелося пару раз дістати м'яч із сітки: екс-форвард «Терека» Федьків встиг вчасно на добивання, а Кадиров рахунок зрівняв.

У перерві Кадиров відпочив мало. Задовго до свистка він вибіг на газон, щоб ... станцювати лезгинку прямо на полі під час виступу місцевої співачки. А потім знову помчав атакувати з партнерами бразильські ворота. Але якщо у «Грозного» м'ячі летіли в штанги і перекладини, то у бразильців вони залітали точно у ворота. Дуже швидко рахунок збільшився до 5: 2. Відзначилися Ромаріо і Савіо, який відзначився дублем.

У другому таймі сили у гравців «Грозного» стали вичерпуватися - пішли численні заміни. І навіть зе Марії довелося переметнутися на бік Кадирова. А бразильці, здавалося, могли хоч зараз вирушити цим же складом громити будь-яку збірну світу. Тим часом Джабраїлов скоротив відставання в рахунку, а Кадиров реалізував-таки пенальті. Але крапку в матчі поставив Бебето, забивши шостий гол у ворота команди «Грозний».

- Хотілося виграти, але не вийшло, - сказав після матчу Р. Кадиров. - Збірна Бразилії ще раз довела, що вона найкраща команда в світі!