Збірна Казахстану перемогла Португалію і вийшла в фінал чемпіонату світу

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 7

У півфінальному матчі чемпіонату світу серед студентів з футзалу в Алмати збірної Казахстану протистояла команда Португалії, пише Sports.kz.
Зустріч вийшла наполегливої, після першого тайму казахстанці вели в рахунку - 3: 2, голами відзначилися Даурен Турсагулов, Агеділь Мадіяров і Арнольд Кнауб. Другий тайм був дуже непростим, здавалося, що португальці будуть пресингувати по повній, але на ділі господарі створили більше небезпечних моментів і цілком могли збільшити, а от суперник тільки в кінцівці «присів» на ворота, проте тут казахстанці зуміли проявити себе з кращого боку і в запеклій боротьбі вирвали потрібну їм перемогу. 3: 2 - перемога збірної Казахстану.
Таким чином, у фіналі турніру в неділю о 16:00 зіграють збірні Казахстану та Росії.