Полезные материалы

Техніка гоління небезпечною бритвою

  1. Основи техніки: правильні хвати
  2. Техніка сбривания волосся
  3. Професійна техніка базується на наступних принципах:

Техніка гоління «побоюванням» складається з декількох ключових моментів і навичок, які легко можна розвинути самостійно. Використання небезпечної бритви - спосіб створити ідеальну бороду, домогтися якої неможливо сучасними верстатами і триммерами.

Використання небезпечної бритви - спосіб створити ідеальну бороду, домогтися якої неможливо сучасними верстатами і триммерами

Основи техніки: правильні хвати

Хвати під час гоління «побоюванням» діляться на вільні та канонічні, до першої групи належать способи утримання бритви - вістрям вгору і вниз. Ось кілька правил здійснення цих хватів:

  • щоб змінити напрямок леза кисть потрібно повернути так, щоб лезо розгорнулося на 180 градусів. Зробити це досить просто, всього кілька днів відпрацювання вправи на простий небезпечної бритви шаветке допоможуть розібратися з тонкощами методики;
  • під час практики не обов'язково вставляти лезо в аксесуар, це зменшить ризик травми.

Решта хвати в техніці гоління відносяться до вільних, вони з часом виробляються кожним майстром, так як методика роботи сама «підказує» спосіб утримання бритви і зміни напрямків при роботі з тією чи іншою частиною особи.

Важливо! При взаємодії з небезпечною бритвою завжди розслаблюйте руку, інакше при тривалому контакті високий ризик перенапруження і зниження якості гоління.

При роботі з «побоюванням» немає ніякої різниці, правою чи лівою рукою проводити всі маніпуляції. Також під час виконання техніки завжди потрібно злегка відтягувати шкіру, щоб рез виходив якісним.

Техніка сбривания волосся

Техніка сбривания волосся

При роботі з небезпечною бритвою важливо навчитися робити косий зріз щетини, і поширені інтернет-ролики в цьому в 99% випадків абсолютно не допомагають: на них помітно, як хлопці і чоловіки намагаються голити «побоюванням» під перпендикулярний зріз. Перпендикулярний хід небезпечної бритви, виходить, повністю імітує роботу звичайного верстата.

Але «побоювання» створена не для того, щоб ускладнювати життя бриючому людині, адже її унікальний косою рез дає зовсім інший результат і вимагає особливого подходк до навчання. Лише в деяких відео можна знайти правильну роботу майстра, як найчастіше трапляється, - справжнього барбера.

Професійна техніка базується на наступних принципах:

  • гоління відбувається за рахунок інерції бритви, а не сили натискання руки, тому кінцівку завжди повинна бути розслабленою. Майстер контролює траєкторію і кут нахилу, цього достатньо для правильного, рівного і тихого зрізу. Бритва ковзає дуже плавно, а кут її не перевищує 15-20 градусів;
  • другий принцип роботи - розуміння правила «косого» різу, аксесуар не створений для перпендикулярного ходу. При цьому в підручниках перукарів часто говориться про два кута нахилу бритви, і якщо перший - 15-20 градусів - це кут нахилу до шкіри, то другий - в 30-40 градусів - це кут викошування.

Щоб зрозуміти, що таке кут викошування, має бути поданий такий процес на буханці хліба і ножа: натисніть прямо на всю кромку ножа, розрізаючи хліб. Вийде «станковий» методика гоління. Якщо нахилити ніж до 40 градусів і зробити рез, то вийде «небезпечна» техніка. І ніж в цьому випадку увійде швидше, м'якше і простіше. При використанні шаветкі зі змінним лезом зусилля натиску повинно бути ще менше, тоді зріз вийде більш якісним.

Гоління небезпечною бритвою має бути легким, плавним, "не що відчувається». Якщо ж майстер відчуває, як ковзає лезо, то потрібно злегка змінити кут нахилу. Не повинно бути ніякого ефект «чіпляння» бритви за жорсткі волоски.

Інформація надана барбершопом « BELAЯ BORODA «