Риков про матч зі Спартаком: до суддів претензій немає, Єгоров добре працює :: newsrbc.ru

|

МОСКВА 25 серпня - newsrbc МОСКВА 25 серпня - newsrbc.ru Новини, Анатолій Самохвалов. Захисник московського Динамо Володимир Риков заявив, що у нього немає питань по суддівству матчу п'ятого туру чемпіонату Росії проти московського Спартака, глава департаменту суддівства та інспектування РФС Олександр Єгоров проводить стосовно колег хорошу роботу.

Спартаківці завдали поразки біло-блакитним з рахунком 2: 1 у зустрічі, що відбулася в суботу в Тушино. Червоно-білі відкрили рахунок з пенальті на початку матчу.

Сьогодні, мені здається, суддівство було чітким, - сказав Риков журналістам. - Мені здається, Єгоров добре з суддями працює, видно його рука. Сьогодні було все нормально по суддівству, спокійно.

Захисник зазначив, що динамівці добре почали другий тайм. Перший тайм не дуже був, - сказав він. - Що стосується пенальті, то це помилка гравця. Нічого її коментувати. Ми підтримали його. Всі помиляються, все люди. Будемо виправлятися.

Перейшов в міжсезоння з Динамо в Спартак півзахисник Олександр Таша в суботній зустрічі не грав. Саша - хороший гравець. Уже про це (перехід Ташаева) не треба говорити, - сказав Риков, а на питання про те, чи не засмутився він через відсутність Ташаева в складі суперника відповів так: А чого турбуватися? Він такий же гравець, як і всі. Немає нічого особистого до нього. Успіху і здоров'я йому тільки побажати можна.

← Попередня новина Наступна новина →

Помилка в тексті?Виділіть її мишкою та натисніть: Ctrl + Enter

Уже про це (перехід Ташаева) не треба говорити, - сказав Риков, а на питання про те, чи не засмутився він через відсутність Ташаева в складі суперника відповів так: А чого турбуватися?